• Photoshop CC Eğitim Setimiz Satışa Çıktı
  • 3d Max 2015 Eğitim Setimiz Satışa Çıktı
  • Yeni Web Sayfamızla Yayındayız
SEPETİM
0
ÖĞRETİM SETLERİNİ KARŞILAŞTIR
Aynı programı anlatan setlerin Farkı Nedir ?
SOLIDCAM, CNC TORNA VE FREZE SETLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI
CNC Setleri Neden Lazım ?

Bir çok CAM programı mevcuttur. Bu programlar; tasarlamış olduğunuz ürünün kalıbını verip, G kodunu üretir. G kodunu CNC tezgaha yüklediğinizde, parçayı işler.

Parça tekrar imalata tabi tutularak (delik delme, kılavuz açma, yüzey tarama, kanal açma vs.) işlenir. Peki size ürün getirseler, üründe belli bir noktadan delik açmanızı isteseler; ne yapacaksınız?

1.Yöntem: Ürünü SolidWorks te tasarlayıp, kalıbını alıp, CAM programında işleyip ardından G kodunu alacaksınız ve CNC tezgaha aktaracaksınız. 1 dakikalık işlem için, 1 saat uğraşacaksınız.

2.Yöntem: Ürün CNC tezgaha konup, gerekli G kodu; CNC Tezgahın kontrol ünitesinde operatör tarafından elle yazılır. Bu işlem süresini kısaltır. Örnek 1 saatlik işlem 1 dakikada biter.

CNC tezgahın kontrol ünitesinde CNC Programlama yapabilen operatör CAM programına ve dolayısıyla bilgisayara bağlı olmaktan kurtulur.

CNC setlerimiz ile; CNC tezgahtaki kontrol ünitesinde G kodu yazabileceksiniz. Tüm G kodlarını setlerimiz sayesinde öğreneceksiniz.


CNC TORNA Programlama

Eğitim setinde CNC Torna Çevrimleri ve CNC Tornalarda Alt Programlama anlatılmıştır. 18 Saatlik Öğretimde Cimco Edit ve Swansoft CNC Simülasyon programları yardımıyla tüm torna çevrimleri anlatılmıştır.

CNC FREZE Programlama

Temel seviyeden son aşamaya kadar öğretmektedir. Tam tamına 35 saatlik dolu dolu bir eğitimdir. Tüm G çevrimleri uygulamalar ile öğretilmektedir. Hem Kontrol Ünitesi Kontrolünü, hem CNC Freze işlemini, hem de hangi G Çevriminin nerede kullanıldığını ve nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz. Sorunlar karşısında nasıl çözüm üreteceğinizi, çalışmayı nasıl finale getireceğinizi öğreneceksiniz. Şu ana kadar üretilmiş en iyi CNC setleri olduğuna sizde kanaat getireceksiniz.

Setlerin resimlerine tıklayıp, gelen sayfada daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
CNC Makro Programlama
30 Saatlik anlatım mevcuttur. Makro Programlama; parça işlemek için gereken kodları, kısaltır. Matematiksel denklemle tanımlanan parçalar geleneksel programlamayla işlenemez ama makro ile işlenir.
Saat
:
CN
Kitap
:
Yok
Fiyat
:
143 TL
CNC FREZE Programlama
Temel seviyeden ileri seviyeye kadar anlatılmaktadır. İçerisinde; - Cimco ve Swansoft Program Tanınıtımı - Koordinat Sistemi - Koordinat Mantığı - Ceylan Şeklinde Profil Frezeleme - Alt Program İle Kama İşleme ve daha bir çok özellik anlatılmaktadır.
Saat
:
CN
Kitap
:
Yok
Fiyat
:
143 TL
CNC TORNA Programlama
Eğitim setinde CNC Torna Çevrimleri ve CNC Tornalarda Alt Programlama anlatılmıştır. 18 Saatlik Öğretimde Cimco Edit ve Swansoft CNC Simülasyon programları yardımıyla tüm torna çevrimleri anlatılmıştır
Saat
:
CN
Kitap
:
Yok
Fiyat
:
122 TL
SolidCAM 2010
10 SAAT, 139 Video Ders Anlatım
Sıfırdan Başlayıp Son Aşamaya Kadar Öğreten Set.
Temel Anlatım, 2.5 Eksen İşleme, 3 Eksen Freze , HSM, 4-5 Eksen FrezelemeTorna, Bunlarla İlgili Set Boyunca Uygulamalar ve Daha Fazlası
Saat
:
So
Kitap
:
Yok
Fiyat
:
99 TL
BİZE ULAŞIN
Osmanağa Mah. Pavlonya Sok. Nuhoğlu İş Merkezi No:8
Kat: 4 Daire: 47 Kadıköy / İSTANBUL
0216 338 88 82 (Pbx)
0216 338 86 59
Copyright © 2007-2016 MEYSA Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti.
www.sanalogretim.com bir Meysa Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. iştirakidir.