• Photoshop CC Eğitim Setimiz Satışa Çıktı
  • 3d Max 2015 Eğitim Setimiz Satışa Çıktı
  • Yeni Web Sayfamızla Yayındayız
Sepetim 0
Sipariş No nuzu aşağıdaki kutucuğa yazıp,
kargonuzun nerede olduğunu öğrenin
evre gençoğlu - PHP Seti( A'dan Z'ye...
Sanal ogretimden aldığım 4. eğitim seti. Diğer setleri gibi buda çok başarılı ve yalın anlatımlı bir set olmuş. PHP eğitim setini 2013 de almıştım. PHP yazılımını öğrenmek isteyenler kesinlikle bu eğitim setini kaçırmasın. Eğitim setini alana kadar, yazılımı öğrenmek için internetten bakmadığım dolaşmadığım kaynak kalmamıştır. Bu Eğitim setinin ardından şimdi çok rahat bir şekilde html tabanlı web sitelerine yazılım yapabiliyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
22.10.2014 / tasarım / antalya
Uluhan Ulucecen - AutoCAD 2015
merhabalar Amerikada yasamaktayim ve burada bile boyle islevli boyle ayrintili bir set bir turlu bulamamistim, taki arkadasimin tavsiyesiyle sanalogretimle karsilasana dek.Cok tesekkur ediyorum sanalogretim.
20.10.2014 / ogrenci / Los angeles
Mustafa DELİBAL - PHP Seti( A'dan Z'ye...
Öncelikle anlatım şekli ve ses mükemmel, tane tane ve akıcı, baştan sona php ile ilgili her şeyi anlatmış. Emeğinin karşılığını fazlasıyla hakkediyor. Sadece işin içinde CSS olmadığından kod karmaşası oluyor. Keşke PHP+CSS bir arada olsaydı mükemmel olacaktı.
16.10.2014 / Memur / Muğla
Muhammed Merdan Gönül - Maya 2012
Çok Güzel Bir Eğitim Seti ,,,2 Günde elme Ulaştı Teşekkür Ederim!!
13.10.2014 / Bilişim Teknolojisi Öğrencisi / Batman
MuratTaner - PHP Seti( A'dan Z'ye...
eğitim seti gerçekten oldukça profesyonelce hazırlanmış.en güncel konuların neredeyse tamamına örnekler bazında değinilmiş.php gibi bilmeyen herkesi korkutan bir dilin bile sıfırdan biraz zaman harcanarak rahatlıkla öğrenebileceğini bu set sayesinde herkes görmüş olacak.umarım hocamız javascript/jquery konusunda da bu set kadar bütünlüklü ve bol örnekli bir eğitim seti hazırlar da en kısa zamanda onu da satın alıp o konulardaki eksiklerimizi de gideririz.emeği geçen herkese tekrar teşekkürler...
09.10.2014 / Muhasebe / İstanbul
birgül temoçin - Photoshop CC
merhaba anlatımınız süper çok beğendim.photoshop kitaplarını ve konu anlatımlı sidiyi en kısa zamanda almak istiyorum.
03.10.2014 / serbest / kartal
Mustafa AKAY - SolidWorks 2013 (Böl...
Sette emeği geçenlere teşekkür ederim. Anlatım, kitap, satış sonrası destek ve ambalajı, kargo vs açısından bu fiyata bu seti almak cidden şaka gibi. Çünkü bu kadar iyi olmayan ve üstüne üstlük kargo ve havale gibi ücretleri de satış esnasında üzerine koyan diğer firmalara göre bence çok iyi bir set. Elimde diğer kişilerin setleri de var ve bu kadar güzel anlatanı yok. Çizim yaparken rastgele bir çizim yapmayıp ölçülü makine parçaları çizip anlatıyorlar. Ayrıca anlatanların çoğunlukla Teknik Öğretmen olması da cidden çok güzel. Bence bu işleri sadece Teknik Öğretmenler yapmalıdır. Halil Bey' e bu seti hazırladığı için ayrıca teşekkür ederim.
02.10.2014 / Talaşlı Üretim Öğretmeni / Kırıkkale
T.C. Kültür Bakanlığı Sertifika Numaramız
12467
BİZE ULAŞIN
Osmanağa Mah. Pavlonya Sok. Nuhoğlu İş Merkezi No:8 Kat: 6 Daire: 67 Kadıköy / İSTANBUL
0216 338 88 82 (Pbx)
0216 338 86 59
MEYSA
www.sanalogretim.com bir Meysa Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. iştirakidir.
DİĞER MEYSA BİLİŞİM İŞTİRAKLERİ
www.ogret-ogren.com
www.videosifreleme.com
Copyright © 2007-2015 MEYSA Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti.