Adobe Flash (Yeni Başlayanlar için) Yorumları
 • Ahmet Şahin - Emekli / İstanbul27.7.2013
  Photoshop ve Flash derslerini sipariş etmiştim, 2 günde elime ulaştı. Başlangıçta, yeni bilgisayarımdaki win8'den ötürü yaşadığım küçük problem canlı destek'in yardımıyla çabucak halledildi. Dersler oldukça akıcı, detaylı ve öğretici. Memnun kaldım, iyi bir seçim yapmışım. teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde Maya ve 3d Max setlerini de sipariş deceğim. iyi çalışmalar dilerim.
 • Elif SUNGUR - Grafik tasarımcı / Ankara22.1.2013
  Çok seçkin hocalarla eğitim almak çok güzel.
 • Okan DURMAZ - Ögrenci / Aydın-Söke20.12.2012
  Gerçekten cok iyi bir anlatım. Okulumdaki bölüm hocamdan görmek isteyipte göremedigim anlatımınız var. İnşallah bizlerde sizin gibi geliştirebiliriz kendimizi.
 • Emrah YILDIZ - Öğretmen / İstanbul6.12.2012
  Hocam ben flaş'a sıfırdan başladım.ona rağmen çok rahat anlıyorum.size çok teşekkür ediyorum.
 • Halil Bilgin - Öğrenci / istanbul7.9.2012
  Herkes öğretmen olur fakat öğretici olamaz... Gerek CS4 ü anlatan arkadaş gerekse CS5 i anlatan arkadaş.. Her ikisi de bu işin piri... Umarım bu setlerin devamı olur... Biz de abonesi...
 • Akın ÇINAR - Öğrenci / Elazığ6.7.2012
  Ben seti 5 ay önce almıştım fakat çok yoğun bir işte çalışıyordum ve aynı zamanda okulu idare edttiğim için başlayamadım flash tasarıma ilkokul da ki bir hocam sayesinde ilgi duymaya başladım hiç birşey bilmiyorum bir kaç gün oldu başlayalı Ercan hocamın gayet güzel anlatımı var yorulmuyor insan gayet akıcı emeğine sağlık size ve tüm SANALÖĞRETİM ailesine sonsuz teşekkürler.
 • Mustafa CANKAYA - Öğrenci / Kütahya19.6.2012
  Ercan ERKÜ hocamız gerekeni yapmış ve mükemmel bir şekilde anlatmış.Teşekkürler
 • ökkeş yağlıcı - yazılım / istanbul19.4.2012
  Setinizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve ordaki anlatımlarınızda çok hoşuma gitti setinizde gerçekten bir emek var teşekkür ederim ve bu seti hazırlayanlardan sadece şöle bir isteğim olucak flash için sadece Actionscript 3.0 anlatan bir set hazırlayabilinirmi bunuda yaptığınızda gerçek anlamda flash setiniz tamamlanmış olur diye düşünüyorum setlerde anlatılmış ama daha detaylı olarak anlatılırsa çok güzel olucaktır
 • Cebrail BAŞARAN - Bilgisayar işletmeni / Erzurum/şenkaya12.4.2012
  Şimdiye kadar bir çok kez eğitim setleri ile çalıştım ancak bu kadar iyisine nadir rastladım.teşşekürler....
 • Metin ÇİFTÇİ - Öğrenci / Hakkari23.3.2012
  "yiğidi öldür ama hakkını yeme" demişler! evet gerçekten bu söze laik bir hocamız. teşekkürlerimi sunmak istiyorum ve başarılarınızın devamını temenni ediyorum.
 • MEHMET ALİ SICAK - BİLİŞİM TEK.ÖĞRT. / ŞANLIURFA14.2.2012
  merhaba ben şanlıurfada meslek lisesinde görev yapmaktayım. FLASH eğitim setini yaklaşık 5 ay önce incelemiştim. fakat o zaman almadım. iki hafta önce seti sipariş ettim ve 5 ayımın boşuboşuna heba olduğunu anladım. gerçekten mükemmel bir set. Ercan ERKÜ'ye çok tşk ederim. tabi sanalöğretim.com ekibinede aynı şekilde tşk. ederim. özellikle anlatım tarzı çok hoşuma gitti. asla bıkkınlık vermiyor. hatta anlatım tarzımı güncelledim diyebilirim. çok mükemmel bir set. kolay gelsin. başarılar dilerim...
 • Berke Can Türköz - Öğrenci / Manisa7.2.2012
  Gerçekten mükemmel cs4 cs5 setlerini birlikte aldım ilk dersleri izlemeden Actionscript 3.0 derslerine başladım gerçekten üst düzeyde öğrenmeye başladım. Önce sanalogretim ekibine sonra Ercan ERKÜ beye çok teşekür ederim. En kısa zamanda Adobe After Efect Setinide almayı düşünüyorum.
 • Burhan ÖZATEŞ - Bilişim Alanı Öğretmeni / İstanbul4.2.2012
  Değerli hocam, MEB öğretmeni olarak nacizane yorumum; son derece yalın anlatılmış ve piyasa şartlarına göre olan uygulamalarla, bana ve bu kaynaktan faydalanarak bilgileri aktaracağım öğrencilerime çok yararlı olacağını düşündüğüm bir çalışma. Daha öğreneceğim çok şeyin olduğunu anlamış durumdayım. Bunun için zamana ve çok çalışmaya ihtiyacımız var. Keşke bu alandaki MEB ders modüllerini siz hazırlasanız, zira şu andakileri inceleseniz eminim çok hataya rastlarsınız, ki bazılarını biz bile farkettik... Takdir ettiğim diğer yönünüz de hem tasarım, hem animasyon, hem de programlama bilginizin de üst düzey olduğudur. Bu çok az kişide rastalanacak bir şeydir, ki biz öğrencilerimize hepsini aynı anda etkili yürütemezsiniz diyorduk; bunun artık yanlış olduğunu söylemek gerekir. DEĞERLİ ÇALIŞMANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
 • islam yaman - web tasarımcı,kamereman / istanbul23.1.2012
  yaklaşık bi ay önce bu seti aldım eğitimler cok güzel daha eğitimlerin yarısını bile uygulamamişken cok şey öğrendim bu eğitimde katkısı olan herkeseemeğine ve yüreğine sağlık diliyorumTeşekkürler
 • Ahmet ARPACI - Öğretmen / Tokat12.1.2012
  Daha önceden flash programında bir kaç proje yapmıştım. Az çok işimi görüyor dediğim bu programı, bu seti dinlemeye başladığımda hiç bilmiyor olduğumu farkettim. Burada eğitmenimizin ne kadar profesyonel olduğunu ifade etmeye bile gerek duymuyorum . Harika bir anlatım tarzı ve konu sıralaması var.Sadece flashta kullanılacak kısa yolları öğrenmek için bile alınabilir. Bu set, siteden aldığım 3. setim. Sanırım daha bir çok set alacağız gibi gözüküyor. Sanal Öğretime teşekkürler.
 • ERKAN YÜKSEL - kamu personeli / Konya6.1.2012
  asp.net dersleri sabırsızlıkla bekliyorum.Daha önce flash ve photoshop derlerini aldım çok memnunum,asp.net visual studio da css kullanımı çok zor tasarım modu uygulamaları ve asp.net mysql veya sql server bağlantılı örneklere ağırlık verilmesini önemle rica ederim.
 • Ozan Özyaşar - Bilgisyar Donanım / Diyarbakır18.12.2011
  Mrb Ben 2 Hafta Önce Eğitim Setini Aldım Yavaş Yavaş İzliyorum Suana Kadar Bir Sorun Göremedim ama sunu Söyliyebilirimki Gerçekten süper bi eğitim seti olmus Öncelerı Tereddütte Kalıyordum Alıyımmı Almıyımmı Diye Degermi Degmezmi Diye Gerçekten Aldıqıma Değdiğini Düşünüyorum Ve Burdan Hocalarımıza Çok Tşk Borç Bilirim.
 • Buğra Göçer - Öğrenci / K.Maraş8.9.2011
  Adobe Flash CS5 kullanmasını bildiğim için ilk dersleri geçmek istedim ancak dersleri biraz izledikten sonra fikrimi değiştirdim çünkü bilmediğim bir çok şey olduğunu gördüm, ve daha pratik çalışmamı sağlayacak bilgiler öğrendim , bu sayede daha Çabuk bir sürede Daha güzel sunumlar hazırlayabiliyorum. Bu Seti Almanızı Tavsiye Ederim,
 • Zafer Gülcan - / İstanbul2.8.2011
  Daha önce bazı programların eğitim videolarını seredince çok sıkılmıştım. Konuyu herkes anlasın diye basitleştireyim derken 15dkda anlatılacak şeyleri 55dkda kulağını tersten tutma misali anlatılıyordu. Hiç bir videoyu tam seyredememiştim ama bu set mükemmel çok memnun kaldım flash öğrendikten sonra after effects setini de almayı düşünüyorum.
 • sedat boyraz - ögrenci-web tasarım / van2.8.2011
  mükembel bir çalışma olmuş, özellikle kolaydan zora doğru hem flash hemde actionscript3.0 başarılı bir şekilde anlatılmış.yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim
 • Yigitcan - Grafiker / istanbul25.7.2011
  Geçen Hafta Flash cs 5 & Action Script 3.0 Setini aldım. Şuan Action Scripte Yeni başladım Baştaki Tasarım Konularının Anlatımı çok Güzel. Rahat bir Şekilde Anlıyorsunuz. Herkeze Tavsiye Ederim.
 • Fikret AKBABA - Makina Mühendisi / KAYSERİ25.4.2011
  Özenle, en ince detaylarına kadar hiç bir konu atlanmadan en düşük bilgi seviyesine bile hitap edebilen bir eğitim seti. Öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Henüz eğitimde 5. cd deyim ama bir çok flash animasyonlarını yapabilme düzeyine ulaştım. Teşekkürler...
 • Murat Yıldız - Bilgisayar Mühendisi / İstanbul18.4.2011
  İnce detayına kadar özenle anlatılmış,temiz bir sunum ve pratik bilgilerle eşsiz bir eğitim seti hazırlanmış.Kursa gerek kalmadan faydalanabildiğim tek kaynak diyebilirim. Herkeze teşekkürler.
 • İsmail ALKURT - Bilgi-İşlem / Denizli14.4.2011
  Merhaba, Setinizi uzun süredir almak istiyordum ve sonunda aldım. Set gayet güzel,sade ve anlaşılır şekilde anlatılmış.Diğer meteryallerde özellikleri öğreniyordum, fakat iş web sitesi veya bir animasyon tasarlamaya gelince takılıyordum.Bu sette benim başka yerde görmediğim özellikleriyle anlatım var.Kendilerine bu seti hazırladıkları için teşekkürü bir borç bilirim.
 • Burak Köseoğlu - Makina Ressamı / Ankara13.4.2011
  Henüz setin ilk CD'sinde olmama rağmen anlatıma bayıldım. Alırken param boşa gider treddütleri yaşıyordum ama çok memnunum. Flash programımı açıp ders dinlerken eş zamanlı olarak uygulama yaparak çalışıyorum.Anlatımın bu kadar net olmasını beklemiyordum açıkçası. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekür ederim. İyi Çalışmalar
 • Hüseyin GÜCENMEZ - Öğretmen / Gaziantep3.4.2011
  Bu kadar güzel anlatımlı etkileşimli bir set beklemiyordum. Daha önce kitaplardan öğrenemediğim konuları bu sette öğrendim 2 siparişim daha var bir tane set hazır ama diğerinin çıkmasını yani dreamweaver cs5 setini bekliyorum.her gün bu siteye girip kontrol ediyorum acaba başladı mı diye. Paranız çöpe gitmez herkese tavsiye ediyorum.
 • Mustafa Toker - Web Arayüz Tasarım/Kodlama / İstanbul28.3.2011
  Gerçekten harika bir set, emeği geçenlere teşekkür ederim böyle bir seti bize kazandırdıkları için.
 • emre ulutürk - interactive designer / istanbul7.2.2011
  DİKKAT DİKKAT Geçtiğimiz cumartesi sanaöğretim ailesinden 3. eğitim setimi gittim ve yüz yüze görüşerek o sıcak insanlarla tanışarak aldım. Bu set için uzun süredir bekliyordum. Gerçekten böyle bir içerik ne okullarda ne özel eğitim kurumlarında ne de diğer eğitim setlerinde var. İçerik inanılmaz kaliteli. Template siteler yapıp satan birçok ticari web sitesi var. Emin olun ki burdaki örnek web sitesi uygulaması o templatelerle aynı kalitede. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Emin olun paranız çöpe gitmeyecek.
 • ismail fedakar - Grafiker / AYDIN3.2.2011
  Tek Kelimeyle Muhteşem. Herkese yürekten tavsiye ediyorum. Bu seti alan flashta veritabanı ve benzeri konulardaki bütün soru işaretlerini aşacaktır. Böyle bir set piyasada yok. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Çalışmalarınızın artarak devamını rica ediyorum. Saygılar sevgiler. Muhteşem insanlar.
Yorumlarını Okumak İstediğiniz Öğretim Setine Tıklayınız
Photoshop Mimari Görselleştirme
0 Adet Yorum
SolidCAM 2017
2 Adet Yorum
AutoCAD 2018
1 Adet Yorum
Maya 2017 Arnold Render, Işıklandırma, Kaplama
0 Adet Yorum
C# Web Programlama (Visual Studio 2017 ile)
1 Adet Yorum
Maya 2017 Modelleme - Yeni Başlayanlar İçin
5 Adet Yorum
AutoCAD 2017
9 Adet Yorum
CNC Makro Programlama
1 Adet Yorum
Yeni Başlayanlar İçin PROGRAMLAMA
0 Adet Yorum
Microsoft SQL Server ve T-SQL
2 Adet Yorum
CorelDRAW X7
3 Adet Yorum
CNC FREZE Programlama
3 Adet Yorum
CNC TORNA Programlama
2 Adet Yorum
Android: SanalOgretim App Yapımı (Tüm Kodu İle)
1 Adet Yorum
RayFire (3D Studio Max İçin)
0 Adet Yorum
AutoCAD 2016
4 Adet Yorum
InDesign CC
2 Adet Yorum
Android Mobil Programlama
7 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Kalıp, Plastics, Eklentiler
1 Adet Yorum
CSS3
31 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Montaj, Animasyon, Teknik Resim
1 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Temel Eğitim, Sac Levha, Profiller, Yüzeyler Eğitim Seti
6 Adet Yorum
HTML5
11 Adet Yorum
AutoCAD 2015
26 Adet Yorum
illustrator CC
9 Adet Yorum
Photoshop CC
18 Adet Yorum
3D Studio Max (Yeni Başlayanlar İçin)
15 Adet Yorum
AutoCAD 2014
27 Adet Yorum
Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)
24 Adet Yorum
PHP Seti
( A'dan Z'ye )
76 Adet Yorum
SolidWorks 2013
(Bölüm: 1)
16 Adet Yorum
3DS Max Animasyon (Yeni Başlayanlar İçin)
14 Adet Yorum
SolidWorks 2013 (Bölüm: 2)
5 Adet Yorum
Autodesk MAYA Karakter Animasyon (Uzmanlaşmak İsteyenler)
12 Adet Yorum
InDesign CS6
15 Adet Yorum
Office 2016
8 Adet Yorum
Catia V5 R20
50 Adet Yorum
Adobe Flash (Uzmanlaşmak İsteyenler İçin)
11 Adet Yorum
Photoshop CS5
29 Adet Yorum
After Effects CS5
69 Adet Yorum
illustrator CS5
9 Adet Yorum
AutoCAD 2012
31 Adet Yorum
Autodesk Maya 2012 (Yeni Başlayanlar için)
39 Adet Yorum
3DS Max Animasyon (Uzmanlaşmak İçin)
5 Adet Yorum
Office 2010
17 Adet Yorum
Adobe Flash (Yeni Başlayanlar için)
30 Adet Yorum
SolidCAM 2010
6 Adet Yorum
Türkçe Photoshop CC
4 Adet Yorum
AutoCAD 2010
40 Adet Yorum
After Effects CS3
32 Adet Yorum