After Effects ve Edius Eğitim Öğretim Setleri
ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

After Effects
SIFIRDAN(YENİ) BAŞLAYANLAR İÇİNDİR.
Setimizde son aşamaya kadar After Effects in tüm inceliklerini öğrenmiş olacaksınız. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus sadece After Effects öğrenmiyorsunuz.Profesyonel uygulamaların nasıl yapılabileceğini de öğrenmiş olacaksınız. Bir kursa gittiğinizde sadece programın kullanıldığını öğrenmiş olacaksınız. Ama <> der iseler yapamayacaksınız. Setimizde ise bunu bizzat yapmış olacaksınız. TV ye yaptığı bir çok çalışmayı görebiliyor ve uygulayabiliyor olacaksınız. Lütfen TV ye yaptığı çalışmaları izleyiniz. Kaliteyi zaten göreceksiniz.

Edius Pro 9 
SIFIRDAN(YENİ) BAŞLAYANLAR İÇİNDİR.
YouTube videolarınızı kolay ve hızlı bir şekilde kurgulayabileceksiniz.
* Hazır videolarınızın üzerine Voice Over özelliği ile hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan seslendirme yapabilecek ve videolarınızı yayına hazır hale getirebileceksiniz.
* Zengin Codec desteği sayesinde Instagram, Facebook vb. sosyal medya platformlarına kolay ve hızlı içerik üretebilirsiniz. En hızlı, En esnek, Render Yok, Beklemek Yok, Daha Fazla Format, Daha Fazla Çözünürlük ...
* Motion tracking. (örneğin hareketli bir sigarayı veya bir markayı maskeleme özelliği)
* Photoshop ile tam bir entegrasyon. Bu özellik sayesinde PSD dosyalarını Edius'a direkt atarak kullanabilirsiniz.
* Etkinlik, organizasyon ve düğün gibi uzun çekim projelerinizi hızlı render özelliği ile kolayca export edebilir ve batch export özelliği sayesinde birden fazla çalışmayı tek tuşla export edebilirsiniz.