CSS3 Yorumları
 • emre eryılmaz - Öğrenci / Ankara11.7.2017
  Son derece verimli içeriğe sahip set için sonsuz teşekkürler.anlatımlardan öğrendiklerim doğrultusunda bir uygulama yaptım ancak mobil uyumu lokalde çalışırken ,host'a yükleyince çalışmıyor
  SANAL ÖĞRETİM
  Bununla ilgili olarak info@meysa.com.tr adresine çıkan hata kodu ile ilgili resim atınız. Hocamız cevaplasın. 2) Veya çalışmıyor. Dediğiniz Web Adresini yazınız. oradan da kontrol edilebilir.
 • Çağrı YILDIZ - / ANKARA10.10.2016
  Merhaba mailime ilettiğiniz bilgiler ile düzeltmeleri uyguladım sorun çözüldü.İlginize sonsuz minnettarım bu saatte bile destek alabilmek mutluluk verici.Sonsuz teşekkürler.
 • Çağrı YILDIZ - / ANKARA10.10.2016
  Merhaba, Son derece verimli içeriğe sahip set için sonsuz teşekkürler.anlatımlardan öğrendiklerim doğrultusunda bir uygulama yaptım ancak mobil uyumu lokalde çalışırken ,host'a yükleyince çalışmıyor sorun neden olabilir teşekkürler.
  SANAL ÖĞRETİM
  Bootstrap için gerekli dosyalardan birisi veya birkaçı eksik olabilir. Hosta attığiniz adresi paylaşırsanız daha fazla yardımcı olabilirim.
 • Muhammet Can KARA - Öğrenci / İstanbul24.8.2015
  Gerçekten Çok Güzel Bir Setti Keşke Biraz daha fazla örnek site tasarımı gösterseydi yinede sette emeği geçen herkese teşekkür ederim bu arada seti bitiren arkadaşlar bol örnek yapsın css alışmak biraz zaman istiyor :)
 • Muttalip ATASAYAR - Öğrenci / Erzurum6.8.2015
  Herkese merhaba. eğitim setini yaklaşık bir hafta aldım. eğitim seti için gerçekten çok büyük bir emek var. eğitimi anlatan hoca alanında uzman olduğunu setin her saniyesinde belli ediyor. böyle bir türk eğitim sisteminin var olması beni gururlandırıyor. aldığınız her kuruş sonuna kadar helal olsun. allah a emanet olun.
 • erkan görgülüoğlu - esnaf / sivas24.7.2015
  sitenizde bulunan videolarda bulunan videosifreleme.com sitesindeki görünümü nasıl yapabiliyoruz css3 eğitim setinde yapabilirmiyiz resmin ekrana tam yayılması al ve üst menününde ekrana tam yayılması bunu nasıl yapabilirim ve bu çalışmanın adı nedir.
  SANAL ÖĞRETİM
  Menü bootstrap içerisinde Component olarak bulunuyor. 2 adet farklı kullanımı mevcuttur. Sette kullanımları detaylı olarak anlatılıyor. Resimler responsive yani kullanıcının tarayıcısına göre otomatik küçülmesi de sette detaylı olarak anlatılıyor. TÜM UYGULAMALAR psd Dosyasınından Parçalanmasından Başlanarak Kullanıcıya sunulacak son haline kadar anlatılıyor.
 • Seref AKMAN - / İstanbul9.7.2015
  Öncelikle emeği geçen herkeze teşekkürler benim gibi tasarımcısına kızıpta tasarım yapmaya karar veren belki yüzlerce kişi vardır eğitim setleri mükemmel özellikle volkan hoanın anlatımları harika bir önerim veya talebim diyelim html 5 php ve css ile birlikte üçünü aynı set içersinde yeni bir setyapmanızı rica ediyorum yani bır form kişisel kurumsal ve alışveriş titesi tarında sıfırdan baslayan lar icin neyin nerde kullanılacağını uygulamalı olarak görürse daha yayarlı olacağını düşünüyorum saygılarımla.
 • Furkan Uzun - Bilişim / Samsun16.6.2015
  Merhaba Arkadaşlar, Profesyonel ve Kendini son trend teknolojiyle donatmak isteyen web tasarım meraklısı arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bu fiyata bu kalitede eğitim almak gerçekten çok mutluluk verici. Setin Eğitmenine Buradan Teşekkür Ediyorum.
 • Hakan BURUCU - Fizik öğretmeni / Kumluca antalya 4.5.2015
  Css eğitim setinizi satın aldım. tek solukta 30. derse kadar geldim. gerçekten güzel hem seri bir şekilde dersler işlenmiş ancak 35. ders hover buton dersi çalışmıyor. bununla ilgili bilgilendirme yapılırsa sevinirim
  SANAL ÖĞRETİM
  35.Ders Kontrol edildi. Video İçerisinde Sorun görünmüyor.Eğitmen anlatımında da kod çalışıyor. Muhtemel sıkıntı, Resimin Klasör Yolu veya CSS Kodlama İmla Hatası olabilir. info@meysa.com.tr email Adresine Sorun Yaşadığınız Kodu gönderiniz. Eğitmen İnceleyip Size Geri Dönüş Yapacaktır. İyi Çalışmalar Dileriz.
 • Resul KORKMAZ - Programcı / Tokat4.4.2015
  Css3 eğitim setini yeni aldım. izlemeye devam ediyorum. gerçekten anlatım harika almuş. jquery eğitim setinin de hazırlanması süper olur. inşallah en kısa zamanda jquery eğitimini de çekersiniz.
 • ilker tekin - Frontend Developer / istanbul6.4.2015
  Css3 Seti Beklediğim setti.Çıkmış sevindim en kısa zamanda sipariş vericem.Html5 Phpseti gibi mutlaka kalitelidir.Nede olsa Sanalögretim farkı.Şimdiden emeği olan herkese hocamıza,Sanalögretime Teşekkür ederim.Saygılarımla
 • cuma lee - web tasarım / adana3.4.2015
  html 5 css3 php after effects asp.net eğitim setlerini aldım setlerin hepside çok güzel emeği geçenlere teşekür ediyorum Allah razı olsun java script eğitim setinide bekliyoru böyle bir imkan varsa
 • Gökhan Ünal - Bilgi İşlem / Ankara2.4.2015
  Setin içeriği harika. Uzun zamandır beklenen bir setti. İnşallah kısa zamanda jQuery setini de çıkarıp seriyi tamamlarsınız emeği geçen herkese teşekkürler.
 • Serkan - Serbest / İzmir1.4.2015
  Nihayet!!! Sanırım İlk Siparişi ben veriyorum... 01 nisan 2015
 • cuma lee - yazılım+donanım+grafiker / adana30.3.2015
  gözlerim yollarda css de kaldı hergün en az iki defa sayfaya giriyorum setin ilerleme durumuna bakmak için ....
 • Cengizhan Halaç - Sistem Uzmanı / Mersin28.3.2015
  Öncelikli olarak Setlerinizi çok beğendim hocalarımız tane tane anlatmışlar konuları css3 çıkınca hemen siparişini vereceğim sizden tek ricam bu eğitim setlerini mobil olarak da izleme imkanı sağlamanız bir apk yazılamazmı eğitim setlerini android ve ios tabanlı telefon ve tabletlerimizde de izlemek için setin fiyatının uygun olacağını düşünüyorum gerçi hocalarımızın emeği belki daha fazla eder ama bizleride düşünen bir firma var teşekkürler sanalöğretim.
 • Mustafa - Yazılım Uzmanı / Adana24.3.2015
  Tanıtım videoları gerçekten güzel gidiyor, ayakkabı dünyası psd to css olarak yapılmış hocamız öyle diyor. Video sonunda profesyonel bir psd tasarımı aktarabilirse hocamız harika olur.
  SANAL ÖĞRETİM

  Merhaba; CSS3 Setimizde PSD to CSS anlatılmaktadır. PSD dosyası içerisinde Web sitemizde Kullanacağımız Resimlerin Parçalanması Anlatılıyor. Sonrasında Parçaladığımız bu Resimleri Sıfırdan Web Sayfasında Toparlıyoruz. CSS ve CSS3 Kodlarını Yazıp Web Sayfamızı Oluşturuyoruz.
  Kısacası; Hazır Tasarımdan (PSD) Başlayarak , Web Sayfasına Kadar Olan Tüm Aşamalar Setimiz İçerisinde Anlatılmaktadır.

 • cuma lee - web tasarım / adana6.3.2015
  sabırsızlanmaya başladım bir an önce çıksaydı şu set
 • Mustafa - Yazılım Uzmanı / Adana20.2.2015
  Şunu da belirtmek istiyorum derslerin sonunda tam bir web sayfası bootstrap kullanarak yapılırsa harika olur. Özellikle PSD to CSS olursa daha iyi olur. Güzel bir PSD tasarımın bootstrap ile css e dökülmesi harika olur. Bildiklerimizi proje üzerinde görmemiz gerek. Tekrardan rica ediyorum PSD to CSS(Bootstrap ile) olursa harika olur gerçekten.
 • ufuk ayverdi - / 15.2.2015
  Daha evvelden aspnet eğitim setini aldım ccs3 eğitim setini sabırsızlıkla bekliyoruz yalnız ilerleme düzeyiniz çok ağır bir çok arkadaşın piyasada dolaşan ve aslinda cok da yeterli olmayan bir video setini satın alıyorlar bu setin hazırlanma sureci iz çok ağır ilerliyor biz iyi bir öğretim setini sizlerde ciddi bir pazarı her geçen gün kaybediyorsunuz
  SANAL ÖĞRETİM

  Set çekimlerimiz hızlı bir şekilde çekime devam etmeye başladı. Seti çeken hocamızın Sanal Öğretim için proje yazdığından biraz yavaşlamıştı. Artık bundan sonra kesintisiz ve hızlı bir şekilde çekimleri devam edecek. İlginiz için teşekkür ederim.

 • baran boztaş - öğrenci / 9.2.2015
  set ne zaman satışa sunulacak acaba?
  SANAL ÖĞRETİM

  Nisan başı satışa sunulacak.

 • ugur temir - öğrenci / bursa5.2.2015
  jquery dersini sabırsızllıkla bekliyoruz. volkan hocam onuda ele alırsa cok memnun oluruz :)
 • Ozan Özyaşar - / Diyarbakır4.2.2015
  Öncelikle Ben Gerçekten Sanal Öğretim Çok Beğeniyorum Sürekli Takip Ediyorum Burdan Hocalarımza Çok Teşşekür Ediyorum Böyle Faydalı Güzel Setleri Uygun Fiyata Bize Sunmalarından Dolayı Css3 Hakkındaki Düşüncelerim Hocam işalla css3 eğitiminde içerik kadar görsellikte güzel olur birde SANAL ÖGRETİM Hocalarıma Sesleniyorum Hocam JQERY Veya Boostrap Tarzında Eğitim Seti Çıkarmanızı Artık Günümüzde Ne kadar Sayfalar Dinamik Olsada Sadece Dinamik Olması Yetmiyor
 • Mustafa - Yazılım Uzmanı / Adana26.1.2015
  İlerleyişi yüzdelik olarak göremiyoruz, set çekimleri nde son durum nedir?
 • Çağatay Emre ÜNAL - Girişimci / Zonguldak21.1.2015
  Daha önce HTML5 ve PHP eğitim setlerini almıştım ve maalesef içeriğinde CSS olmaması büyük eksiklikti, neyseki bu setle umuyorum bunu giderebileceğiz.Set hazır yapım aşamasındayken içerisinde slider tasarlama diye bir bölüm olmasını veya eklenmesini rica ediyorum bu konunun son derece önemli olduğu kanısındayım anasayfa'nın daha şık ve ilgi çekici görünmesi açısından.Çalışmalarınız için kutlarım, iyi çalışmalar.
 • cuma öğüt - / adana20.1.2015
  eğitim seti bu ayın sonuna kadar çıkarmı acaba adobe photoshopla ikisini bir almak istiyorum
 • Murat ÇELİK - Avukat / Hatay17.1.2015
  Volkan Alakent hocanın anlatımları harika.Mümkünse Volkan hocadan Javascript ve Jquery/Ajax üzerine de bir set istiyoruz.CSS3'ü de alacağım.Sizleri tebrik ediyorum.Teşekkürler.
 • Mustafa - Yazılım Uzmanı / Adana12.1.2015
  Eğitim seti tam olarak ne zaman çıkacak, belli bir tarih var mı? Bekliyoruz merakla :)
 • Esra Candaş - Öğrenci / İzmir8.1.2015
  Merhaba öncelikle tüm eğitim setlerinizde tartışmasız çok iyi anlatımlar var. php eğitim setinizi ve daha sonrada html5 eğitim setinizide aldım. volkan hocamızın anlatımları çok ama çok iyiydi. bu setde volkan hocanın anlatımı diye bakmtım ama örnek videoları inceleyince sesin farklı olduğunu gördüm. keşke volkan hocanın eğitim seti olsaydı.
  SANAL ÖĞRETİM

  Öncelikle beğeniniz için teşekkür ederiz. Nasıl ki diğer Sanal Öğretim setlerimizi beğendiniz. CSS3 setimizi de çok beğeneceksiniz. Sanal Öğretim hocalarımızın hepsi branşlarında birbirinden değerlidir. Anlatımı olsun, konu hakimiyeti olsun değerli hocamız tarafından çekilmektedir. Anlatan aynı zamanda Sanal Öğretim Web Sitesinin Kodlarını yazan kişidir. Sitemizdeki videoları izlediğinizde sizde kanaat getireceksiniz. Bunun haricinde bootstrap uyumlu bütün platformlarda çalışan uygulamaları da siteye eklenecektir.

 • Erdinç BAŞAK - Makina Mühendisi / Bursa4.1.2015
  Bu eğitim setinin de diğerleri gibi kaliteli olacağı şüphesizdir. Erken sipariş butonu açıldığında siparişi vereceğim çünkü internette çok gereksiz bilgiler var css ile ilgili ve bize zaman kaybettiriyor. Düzenli bir kütüphanemizin olması bize fayda sağlayacaktır. iyi çalışmalar ...
 • Mustafa - Yazılım Uzmanı / Adana29.12.2014
  Öncelikle keslinlikle Bootstrap framework u güzel şekilde anlatılıp video sonunda tüm ders müfredatında bulunan konularla dahil edilerek bir proje yapılırsa çok iyi olur. Projesiz olan eğitim setlerinde her şey havada kalıyor.
  SANAL ÖĞRETİM

  Merhaba; Bootstrap CSS Framework Setin İlerleyen Derslerinde Anlatılacaktır. Ayrıca Jquery Mobile CSS Framework de anlatılacaktır. Full responsive web sayfası uygulamamızda olacak setin son uygulama bölümü içerisinde. Yorumunuz İçin Teşekür ederiz.

 • cuma öğüt - grafiker / adana28.12.2014
  böyle bir set hazırladığınız için teşekürler html 5 php setlerini aldım çıkınca ilk işim sipariş vermek olacak javascript derslerinide bekliyorum kolay gelsin
Yorumlarını Okumak İstediğiniz Öğretim Setine Tıklayınız
Photoshop Mimari Görselleştirme
0 Adet Yorum
SolidCAM 2017
2 Adet Yorum
AutoCAD 2018
1 Adet Yorum
Maya 2017 Arnold Render, Işıklandırma, Kaplama
0 Adet Yorum
C# Web Programlama (Visual Studio 2017 ile)
1 Adet Yorum
Maya 2017 Modelleme - Yeni Başlayanlar İçin
5 Adet Yorum
AutoCAD 2017
9 Adet Yorum
CNC Makro Programlama
1 Adet Yorum
Yeni Başlayanlar İçin PROGRAMLAMA
0 Adet Yorum
Microsoft SQL Server ve T-SQL
2 Adet Yorum
CorelDRAW X7
3 Adet Yorum
CNC FREZE Programlama
3 Adet Yorum
CNC TORNA Programlama
2 Adet Yorum
Android: SanalOgretim App Yapımı (Tüm Kodu İle)
1 Adet Yorum
RayFire (3D Studio Max İçin)
0 Adet Yorum
AutoCAD 2016
4 Adet Yorum
InDesign CC
2 Adet Yorum
Android Mobil Programlama
7 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Kalıp, Plastics, Eklentiler
1 Adet Yorum
CSS3
31 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Montaj, Animasyon, Teknik Resim
1 Adet Yorum
SolidWorks 2015 Temel Eğitim, Sac Levha, Profiller, Yüzeyler Eğitim Seti
6 Adet Yorum
HTML5
11 Adet Yorum
AutoCAD 2015
26 Adet Yorum
illustrator CC
9 Adet Yorum
Photoshop CC
18 Adet Yorum
3D Studio Max (Yeni Başlayanlar İçin)
15 Adet Yorum
AutoCAD 2014
27 Adet Yorum
Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)
24 Adet Yorum
PHP Seti
( A'dan Z'ye )
76 Adet Yorum
SolidWorks 2013
(Bölüm: 1)
16 Adet Yorum
3DS Max Animasyon (Yeni Başlayanlar İçin)
14 Adet Yorum
SolidWorks 2013 (Bölüm: 2)
5 Adet Yorum
Autodesk MAYA Karakter Animasyon (Uzmanlaşmak İsteyenler)
12 Adet Yorum
InDesign CS6
15 Adet Yorum
Office 2016
8 Adet Yorum
Catia V5 R20
50 Adet Yorum
Adobe Flash (Uzmanlaşmak İsteyenler İçin)
11 Adet Yorum
Photoshop CS5
29 Adet Yorum
After Effects CS5
69 Adet Yorum
illustrator CS5
9 Adet Yorum
AutoCAD 2012
31 Adet Yorum
Autodesk Maya 2012 (Yeni Başlayanlar için)
39 Adet Yorum
3DS Max Animasyon (Uzmanlaşmak İçin)
5 Adet Yorum
Office 2010
17 Adet Yorum
Adobe Flash (Yeni Başlayanlar için)
30 Adet Yorum
SolidCAM 2010
6 Adet Yorum
Türkçe Photoshop CC
4 Adet Yorum
AutoCAD 2010
39 Adet Yorum
After Effects CS3
32 Adet Yorum