Video Yukleniyor...
Asp.NET C# Web Programlama
114TL
3 TL Hediye
HIZLI SATIN AL
SEPETE EKLE
Set Hakkında
Asp.NET C# Web Programlama

34 SAAT, 264 VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET
Öğretim setimizde WEB SAYFASI ile ilgili tüm beklentilerinize cevap verecek şekilde oluşturulmuştur. 
 

  • Kendi isteklerinizi, arzularınızı, fikirlerinizi ifade etmesi için gereken bir web sayfasının(Blog Sitesi) nasıl oluşturabileceğiniz tüm detayları ile birlikte anlatıldı.
  • Internet'ten para kazanmak için kendi e-ticaret sitesinin nasıl yapacağınız setimizde anlatıldı. E-Ticaret sitesinde Sepet Uygulaması'nın nasıl yapılacağı, nasıl ürünleri yerleştirebileceğiniz, nasıl siparişi tamamlayabileceğiniz anlatıldı.
  • Herhangi bir Photoshop, FireWorks vb. tasarımı nasıl Web Sayfası haline getirebileceğiniz anlatıldı.
  • Veritabani baglantilari Access, Ado.NET, SQL Server vb. nasil oldugu, nasil tablo olusturuldugu, nasil baglanti kuruldugu, güncellemenin, ekleme yapmanin, silme islemlerinin nasil yapildigi tüm detaylari ile anlatildi. Veritabanindaki bilgilerin ekrana nasil dökülecegi (gridview, datatable vs. ile) anlatildi. 
  • SQL Store Procedure anlatildi. Bu sayede Web Sitesi ile veritabani(database) arasindaki bilginin çok hizli olmasi saglaniyor. Sayfadaki islem yapilirken ki bekleme süresi çok kisalmis oluyor.
  • Web Sitesinde Güvenlik nasil saglanacagi , sitenizdeki bilgilerin nasil korunacagi sitemizde anlatiliyor. Site güvenligini asmak için yapilan ataklarin önüne nasil geçilecegi anlatiliyor.
  • AJAX Ile bizim çok zaman kaybederek ve ugrasarak yapacagimiz kodlari, hiç ugrasmadan nasil kolayca kullanabileceginiz anlatiliyor.
  • Web Sitelerinin yönetim panellerinin nasil yapilacagi anlatiliyor. Bu sayede sitemizdeki kodlarla hiç ugrasmadan sitemiz içersindeki bilgileri degistirebilir yani güncelleyebilirsiniz.
  • Web Sitesinin internete nasil atilacagi (Internette Gözükmesi ), plesk ile hangi klasörlere haklar vereceginiz anlatiliyor.
  • Kisaca bu setimiz ile Web Sitesi ile ilgili ögrenmek istediginiz her sey anlatilmaktadir.
Visual Studio 2010 Kullanimi - Degiskenler ve Degisken Dönüsümleri - OleDbConnection - Access,Mssql Veri Tabani Olusturup,Baglanti kurmak - Diziler ve Döngüler (for,if,while,Foreach ..) - Dosya Islemleri ( Dosya Olusturup , Içerisine veri eklemek) - Web User Control  Ile Çalismak - Validation Kontrolleri - FireWorks Programi Ile Web Arayüzü Tasarlamak - Web Sayfasi Güvenligini Saglamak - Web Sitesi Dinamik  Yönetim Paneli Yapimi - Stok Takip Programi Yazmak - GridView ,DataList ... - Web Sitesi veri Tabani Güvenligi ( PARAMETRELI KAYIT) - BLOG Uygulamasi - Toplist Arama Motoru Uygulamasi - CLASS Ile Islemler Yapmak ( metod veya Veri tabani islemleri) - Session Kullanimi - E TICARET SITESI YAPIMI ( tasarim, Kullanici arayüzü ve Yönetim Paneli Dahil) - Stored Procedure Kullanimi ( Olusturup,Web Sitesi Üzerinde Çalistirmak ) - Microsoft SQL Server Management Studio (SQL SERVER Yönetim Arayüzü ) Kullanimi - WEB SITESINI SUNUCUDA ÇALISIR HALE GETIRMEK ( Visual Studio da PUBLISH edip , Ftp Programi ile sunucuya Yükleyip , Sunucuda Gerekli Izinleri Vererek Web Sitesini Çalisir Hale Getirmek)
Tanıtım VideolarıYaptığımız Çalışmaların Videoları
Eğitmenimiz

 Hasan Emre KUŞAN

 1982 doğumludur. Web ve Masaüstü uygulamalarında piyasada kabul görmüş kişilerdendir.

  * Academytech Bilgi Teknolojileri;

 * BaşarıSoft Bilgi Teknolojileri;

 * 3DLine Bilgi Teknolojileri;

 Eğitim merkezlerinde yazılım geliştirme ve web tabanlı proje geliştirme eğitimleri vermiştir.

 - Özel Firma ve Kuruluşlar için şirket içi eğitim ve semirler vermiştir.

 - Bazı Özel Makaleleri chip.com.tr de,  Bazı Röportajları shiftdelete.net te yayımlanmıştır.

 Aşağıda yapmış olduğu web sayfalarında bazıları listelenmiştir. Yine web sayfaları haricinde yapmış olduğu CRM ve benzeri uygulamaları vardır. 

Örneğin; Doğa Koleji Öğrenci Geliştirme Sistemi (Öğrencilerin online sınava girebildiği, sistem tarafından velilerin ve öğretmenlerin öğrenci karnelerini görebildiği, çok gelişmiş bir öğrenci takip sistemi.) ve Sentim Bilişim ve TTNET modem güncelleme ile ilgili bilgi kaydı sağlayan uygulamalarda görev Almıştır.

Egitim İçeriğiSet içerisinde anlatılan konuların listesi

KampanyalarSeçtiğiniz set ile ilgili Kampanyalar
%11
KAMPANYA
2 SET %11İNDİRİM
CSS3
HTML5
338 299 TL
%16
KAMPANYA
3 SET %16İNDİRİM
CSS3
HTML5
C# Web Programlama 2017
515 429 TL
%16
KAMPANYA
3 SET %16İNDİRİM
CSS3
HTML5
PHP
515 429 TL
%18
KAMPANYA
4 SET %18İNDİRİM
CSS3
HTML5
C# Web Programlama 2017
SQLServer
668 547 TL
Ilgili Setlerİlginizi Çekebilecek Diğer Setler