609 | Sanal Öğretim
Sanal Öğretim
Eski Version Setler Asp.NET C# Web Programlama
Video Yukleniyor...
Asp.NET C# Web Programlama
114 TL
85TL
3TL Hediye
HIZLI SATIN AL
SEPETE EKLE
Set Hakkında
Asp.NET C# Web Programlama

34 SAAT, 264 VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET
Öğretim setimizde WEB SAYFASI ile ilgili tüm beklentilerinize cevap verecek şekilde oluşturulmuştur.  

 • Kendi isteklerinizi, arzularınızı, fikirlerinizi ifade etmesi için gereken bir web sayfasının(Blog Sitesi) nasıl oluşturabileceğiniz tüm detayları ile birlikte anlatıldı.
 • Internet'ten para kazanmak için kendi e-ticaret sitesinin nasıl yapacağınız setimizde anlatıldı. E-Ticaret sitesinde Sepet Uygulaması'nın nasıl yapılacağı, nasıl ürünleri yerleştirebileceğiniz, nasıl siparişi tamamlayabileceğiniz anlatıldı.
 • Herhangi bir Photoshop, FireWorks vb. tasarımı nasıl Web Sayfası haline getirebileceğiniz anlatıldı.
 • Veritabanı bağlantıları Access, Ado.NET, SQL Server vb. nasıl olduğu, nasıl tablo oluşturulduğu, nasıl bağlantı kurulduğu, güncellemenin, ekleme yapmanın, silme işlemlerinin nasıl yapıldığı tüm detayları ile anlatıldı. Veritabanındaki bilgilerin ekrana nasıl döküleceği (gridview, datatable vs. ile) anlatıldı. 
 • SQL Store Procedure anlatıldı. Bu sayede Web Sitesi ile veritabanı(database) arasındaki bilginin çok hızlı olması sağlanıyor. Sayfadaki işlem yapılırken ki bekleme süresi çok kısalmış oluyor.
 • Web Sitesinde Güvenlik nasıl sağlanacağı , sitenizdeki bilgilerin nasıl korunacağı sitemizde anlatılıyor. Site güvenliğini aşmak için yapılan atakların önüne nasıl geçileceği anlatılıyor.
 • AJAX ile bizim çok zaman kaybederek ve uğraşarak yapacağımız kodları, hiç uğraşmadan nasıl kolayca kullanabileceğiniz anlatılıyor.
 • Web Sitelerinin yönetim panellerinin nasıl yapılacağı anlatılıyor. Bu sayede sitemizdeki kodlarla hiç uğraşmadan sitemiz içersindeki bilgileri değiştirebilir yani güncelleyebilirsiniz.
 • Web Sitesinin internete nasıl atılacağı (İnternette Gözükmesi ), plesk ile hangi klasörlere haklar vereceğiniz anlatılıyor.
 • Kısaca bu setimiz ile Web Sitesi ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey anlatılmaktadır.

Visual Studio 2010 Kullanımı - Değişkenler ve Değişken Dönüşümleri - OleDbConnection - Access,Mssql Veri Tabanı Oluşturup,Bağlantı kurmak - Diziler ve Döngüler (for,if,while,Foreach ..) - Dosya İşlemleri ( Dosya Oluşturup , İçerisine veri eklemek) - Web User Control  ile Çalışmak - Validation Kontrolleri - FireWorks Programı ile Web Arayüzü Tasarlamak - Web Sayfası Güvenliğini Sağlamak - Web Sitesi Dinamik  Yönetim Paneli Yapımı - Stok Takip Programı Yazmak - GridView ,DataList ... - Web Sitesi veri Tabanı Güvenliği ( PARAMETRELI KAYIT) - BLOG Uygulaması - Toplist Arama Motoru Uygulaması - CLASS ile İşlemler Yapmak ( metod veya Veri tabanı işlemleri) - Session Kullanımı - E TiCARET SiTESi YAPIMI ( tasarım, Kullanıcı ara yüzü ve Yönetim Paneli Dahil) - Stored Procedure Kullanımı ( Oluşturup,Web Sitesi Üzerinde Çalıştırmak ) - Microsoft SQL Server Management Studio (SQL SERVER Yönetim Ara yüzü ) Kullanımı - WEB SiTESiNi SUNUCUDA ÇALIŞIR HALE GETİRMEK ( Visual Studio da PUBLISH edip , Ftp Programı ile sunucuya Yükleyip , Sunucuda Gerekli İzinleri Vererek Web Sitesini Çalışır Hale Getirmek)

 

Tanıtım VideolarıYaptığımız Çalışmaların Videoları
YorumlarSet İle İlgili Yapılan Yorumlar
  Yorum Yapmak İçin Tıklayınız  Doğrulama Kodunu Hatalı Girdiniz.
  Yorum Kaydedildi. Teşekkür ederiz.
  Egitim İçeriğiSet içerisinde anlatılan konuların listesi

   KampanyalarSeçtiğiniz sSeçtiğiniz set ile ilgili Kampanyalar
   %26
   KAMPANYA
   2 SET %26İNDİRİM
   CSS3
   HTML5
   338250 TL
   %27
   KAMPANYA
   3 SET %27İNDİRİM
   CSS3
   HTML5
   C# Web Programlama 2017
   515376 TL
   %27
   KAMPANYA
   3 SET %27İNDİRİM
   CSS3
   HTML5
   PHP
   515376 TL
   %28
   KAMPANYA
   4 SET %28İNDİRİM
   CSS3
   HTML5
   C# Web Programlama 2017
   SQLServer
   668481 TL
   ilgili Setlerİlginizi Çekebilecek Diğer Setler