3DS Max Eğitim Öğretim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray) Seti;
Dış cephe konusunda profesyonelleşmek isteyenler içindir. Cam Cephe Giydirme, Prekast, Mantolama ve Villa Projesi öğretilmektedir.


Mimari Cephe Giydirme Eğitim Seti

Giydirme cephe işlerinde, mimarlık ofislerinde, inşaat sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilerin başvuru kaynağı olacak bir settir. Setimizde proje sıfırdan alınıp, son aşamaya kadar anlatılmaktadır.

Bu set ile birlikte; Proje çizimi, Görselleştirme, Maliyet Hesabı, Teklif Metni, Malzeme Tanıtımı, Montaj, İmalat Projesi, Hakediş işlemlerini tüm aşamaları ile öğrenmiş olacaksınız. Gördüğünüz çalışmada tüm aşamaları sırayla öğretilmektedir.

"Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)" Seti ile "Mimari Cephe Giydirme Eğitim" Seti birbirlerini tamamlayan setlerdir. ikiside Dış Cepheyi öğretiyor.

"Mimari Cephe Giydirme Eğitim" Setinde Proje çizimi, Görselleştirme, Maliyet Hesabı, Teklif Metni, Malzeme Tanıtımı, Montaj, İmalat Projesi, Hakediş işlemlerin komple öğretiyor.

"Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)" Setinde de bol örnek ile Cam Cephe Giydirme, Prekast, Mantolama ve Villa Projesi uygulaması yapılmaktadır.

 

3DS Max 2023, 2018 ve 2015 Setleri;

Sıfırdan itibaren öğretmektedir. Setimizi bitirdikten sonra istediğiniz sahneyi modelleyebiliyor olacaksınız. Setler arasındaki tek fark farklı versiyonlarda hazırlanmış olmasıdır. Setlerden herhangi birisini almanız yeterli olacaktır. Rahatlıkla öğreniyor olacaksınız.


Corona Render Eğitim Seti

Modellemiş olduğunuz 3DS Max sahnesine kamplama (Texture), Materyal(Material), Işık, Kamera ekleyerek fotoğraf gibi görüntü elde etmesini öğreneceksiniz.