AutoCAD Eğitim Öğretim Setleri Autocad 2012 Eğitim Seti
Autocad 2012 Eğitim Seti

Autocad 2012 Eğitim Seti

Autocad 2012 Eğitim Seti
273 TL
169TL
HIZLI SATIN AL
SEPETE EKLE
Set Hakkında

47 SAAT VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN İTİBAREN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETMEKTEDİR.
2 Boyut, 3 Boyut, Malzeme, Kaplama, Render, Animasyon konuları tüm komutları ile öğretilmektedir. AutoCAD programını uygulamalar eşliğinde öğrenmiş olacaksınız.

AutoCAD Setimiz hakkında söylenecek iki adet konu var :

1) AutoCAD artık mükemmel Tüm arayüzü aynı olmasında rağmen, eski komutları tanımasına rağmen, eski sürümleri ile arasında dağlar var. Öncelikle mükemmel özellikler eklendi. Çok büyük kolaylıkla getirildi. Örneğin;
    a) Sınırlandırıcılar (Constrain), SolidWorks programına yer alana bu özellikler artık AutoCAD programında da var. Çok büyük kolaylıklar getiriyor.
   b) Shell Komutu, SolidWorks'te yer alan bu komut artık AutoCAD programında da var. 3 Boyutta eklenen bu özellik makine, kalıpçılık ve plastik sistemlerinde çok büyük kolaylık sağlar

Autocad 2012 Eğitim Seti

47 SAAT VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN İTİBAREN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETMEKTEDİR.
2 Boyut, 3 Boyut, Malzeme, Kaplama, Render, Animasyon konuları tüm komutları ile öğretilmektedir. AutoCAD programını uygulamalar eşliğinde öğrenmiş olacaksınız.

AutoCAD Setimiz hakkında söylenecek iki adet konu var :

1) AutoCAD artık mükemmel Tüm arayüzü aynı olmasında rağmen, eski komutları tanımasına rağmen, eski sürümleri ile arasında dağlar var. Öncelikle mükemmel özellikler eklendi. Çok büyük kolaylıkla getirildi. Örneğin;
    a) Sınırlandırıcılar (Constrain), SolidWorks programına yer alana bu özellikler artık AutoCAD programında da var. Çok büyük kolaylıklar getiriyor.
   b) Shell Komutu, SolidWorks'te yer alan bu komut artık AutoCAD programında da var. 3 Boyutta eklenen bu özellik makine, kalıpçılık ve plastik sistemlerinde çok büyük kolaylık sağlar

  c) Kati Modelleme teknikleri : Mesh Modelleme, Surface Modelleme, Solid Modelleme vs. bir çok modelleme tekniği eklendi. Bu sayede max vb. programlara ait ihtiyaç azalmış vaziyettedir. 3 Boyut anlamında çok güzel özellikler eklendi.
  d) 3D Studio Max programında yer alan Nurbs tekniği, artik AutoCAD programında da var.
  e) 3D Studio Max programındaki Curve artik AutoCAD programında da var.
  f) 3 Boyuta modelleme tekniği bir adet iken Mesh Modelleme, Solid Modelleme, Surface Modelleme gibi teknikler katılarak 3 boyutta modelleme hem kolaylaştırıldı  hem de zenginleştirildi.
  g) Eskiden AutoCAD programında işlem yaptıktan sonra sonuçları görebiliyordunuz, artik işlem anında reel time(gerçek zamanlı) olarak ekranda işlemi görebiliyor, onaylayabiliyorsunuz.

 

 2) AutoCAD setimiz piyasada çıkarılmış en geniş kaynaklı türkçe settir. Eğer su ana kadar olan setlerde, ayni içeriğe sahip bir eğitim seti bulursanız, öğretim setini bedava veriyoruz. AutoCAD İçerik  seçeneğine tıklayıp, içeriğinin ne kadar detaylı olduğunu görebilirsiniz.

 

Öğretim Set
Sketch Komutu
Sketch Komutu
       
YorumlarSet İle İlgili Yapılan Yorumlar
 • 32)Annielewis6.06.2017/ kabeilusales / kabeilusales

  AutoCAD İyi kullanım :D

 • 31)Selami YILDIZ23.01.2016/ Inşaat teknikeri / Istanbul

  Bilgisayarım çalınmasına rağmen savaş bey telefonla bağlantı kurup anında yeni bilgisayarıma uzaktan yardım ile ikinci defa programı kurmama yardımcı oldu. iyiki varsınız

 • 30)Savaş Uluğ28.10.2014/ inşaat mühendisi / istanbul

  Eğitim setlerinizden aldık çok güzel anlatım var.Anlatıcı hocamızı çok başarılı buldum.Aldığınız para sonuna kadar helal olsun.Çok saolun.Mutlu ve güzel günler temenni ederim.

 • 29)emin çınar5.06.2014/ ögrenci / elazığ

  sanal ögretimden 3 adet set aldım ve inanın en ufak bir pismanlık dahi yaşamadım müsteri memnuniye ,set içerikle hepsi tek kelime ile harika teeşekkürler sanal ögretim ...

 • 28)Saleh Gulmemmedov19.12.2013/ mobilya dekarasyonu / Azerbeycan Nakhchivan

  Cidden soyluyorum eger Autocad oyrenmek gibi bir niyetiniz var ise ve bu seti bulduysaniz hic kacirmayin diyorum ben bu seti aldigimda kararsizdim ama simdi soyleyebileceyim tek sey MUKEMMEL.

 • 27)Savaş SARI15.12.2013/ Memur / Muğla

  Autocad eğitim setini cd olmadan bilgisayarımakurdum.çok kolay kullanımı oldu. ses görüntü iyi. örnekleri orjinal. anlatımı akıcı ve sıkılmıyorsun.

 • 26)Mehmet ORÇAN6.10.2013/ Metalurji ve malzeme müh / Kocaeli

  Ben okulda autocad eğitimi görmüştüm ama temel komutları biliyordum detaya fazla girmemiştik.bu setle yeni bir çok şey öğrendim.ama keşke videoda anlatılan şekillerin resimli kopyası bir dosyada olsaydı daha rahat çizim yapma imkanımız olurdu.kursa vereceğiniz fiyatın 10 da biri fiyata eğitim alıyorsunuz daha ne istersiniz.emeği geçenlerin atasına rahmet

 • 25)ramazan mert29.06.2013/ öğrenci / kırıkkale

  onur hocama çok saygılar anlatımı on numara savaş abiye de sonsuz sevgiler hepinize teşeekkürler

 • 24)Ender YAVUZ12.06.2013/ MAKİNE MÜHENDİSİ / İstanbul

  Set tek kelimeyle harika hazırlanmış emege salık bu fiyata gerçekten çok iyi.

 • 23)yüksel dağ 30.04.2013/ işletmeci / yüksel dağ

  autoCAD öğrenmek isteyenlerin mutlaka almaları gereken set çok tararlı ve geniş bir set olmuş

 • 22)Abdurrahman YÜCEL29.04.2013/ Makina ve basınçlı kaplar imlat / Adıyaman

  Konuyla ilgilenen herkes için çok faydalı bir iş yapmışzınız sizi kutluyor ellerinize sağlık diyorum çalışmalarınızın devamını diliyorum sevgi ve saygılarımla hoşça kalın

 • 21)recep durmus25.04.2013/ öğrenci / Azerbaycan/nahçivan

  Gerçekten uygulamalı müthiş bir anlatım seti herkese tavsiye ediyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum :)

 • 20)Şeref AKIN3.04.2013/ Öğrenci / Lefkoşa

  Sitenin ismini tavsiye üzerine duydum ve tavsiye edenden de bu seti hazırlayandan da allah razı olsun. paramın son kuruşuna kadar helal olsun...

 • 19)Yaşar DEMİR3.04.2013/ Öğretmen / Kırıkkale

  Bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu bir devirde yaşıyoruz. 10 yıl öncesine kadar, bir programı öğrenmek için maddi ve manevi bir sürü fedakarlıkta bulunmak gerekiyordu. Artık bilgi insanın ayağına geliyor. Dileyen herkes ona sahip olabiliyor. İşte bu fırsatı insanımıza sunan , özellikle başta Savaş KIMIL beyefendiye ve mutfakta görev alan tüm sanal öğretim ailesine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Autocad 2012 seti ile öğrencilerimle beraber velilerimde programı öğreniyorlar. Bütün öğrencilere , özellikle bu setten istifade etmelerini tavsiye ediyorum. setin ileri düzey uygulamalarını bekliyoruz.

 • 18)Denizcan KERTİ18.03.2013/ Elektronik teknikeri / İstanbul

  Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.bu set geleceğini düşünen herkes için güzel bir yatırımdır bana göre.kursa gitmenize ,eğitim almanıza gerek yok.saygılar sevgiler.

 • 17)Abdurrahman ERBAY5.03.2013/ Orman mühendisi / Trabzon

  Mükemmel bir eğitim seti. teknik hizmet sınıfında her mühendise, mimarlara ve iç mimarlara, teknisyen ve teknikerlere tüm samimiyetimle öneriyorum. sanal öğretim adına emeği geçen herkesi kutluyorum.

 • 16)Ferhattokul4.03.2013/ Grafıker / KKTC

  setı daha almadım ama set karsılastırma bolumunuz gercekten cok bılgılendırırı bır cok fırmadan sızı ayıran en onemlı ozellıklerden bırısı dıye dusunuyorum ozellıkle her setı satma bır hırs ıcınde olmayısınız musterı memnunıyetını ön plana cıkardıgını dusunuyorum

 • 15)Harun DEMİROCAK29.01.2013/ İnşaat mühendisi / Elazığ

  Gerçekten sanal öğretim işini profesyonelce yapmış. darısı diğer derslerin başına olsun diyelim..

 • 14)Ebubekir EYCE7.01.2013/ İnşaat mühendisi / Sivas

  çok güzel bir çalışm emeği geçen herkese teşekkür ederim. mimarlar mühendisler odalarıyla görüşülüp ayrıca kurs verebilirseniz daha güzel olur kanaatindeyim

 • 13)HAŞİM TURAN29.12.2012/ MAKİNE TEKNİKERİ / SAKARYA

  Sayın hocamızın hazırladığı seti çok beğendim. gerçekten de çok geniş içerikli bir set hazırlamış. kendisne buradan teşekkür etmek isterim. başarılarının devamını dilerim. saygılarımla

 • 12)Ali PANCARCI1.12.2012/ İnş. Teknik Öğretmeni / İzmir

  Çok başarılı bir çalışma, güzel ve özel bir anlatım tekniğiniz var.Çok beğendik. Başarılarınızın devamını diler, selamlarımız, iyi dileklerimizle gözlerinizden öperiz.

 • 11)Emin KAHRAMAN15.10.2012/ İnş. müh. / İstanbul

  Kıymetli hocalarımızın değerli çalışmalarından doyı kendilerini kutlar saygılar sunarım.

 • 10)Adem Memişoğlu18.09.2012/ müh / Samsun

  Öncelikle bu eğitim setinde emeği geçen herkese teşekkür ederim ve sayın Onur YILDIRIM hocama ayrı teşekkür ederim .set çok güzel çok eğitici Auto-CAD oğrenmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişman olmazsınız. dikkatimi çeken bir hususada değinmeden geçemeyeceğim türkçe birazcık olumsuz kulanılmış yanı anlatım çok güzel ama sayın hocam türkçe birazcık ezmiş gibi geldi bana . emeğine sağlık sayın hocam .

 • 9)Ahmet TEKE3.07.2012/ / Konya

  Hayatimda gördüğüm en mükemmel dersti, onur beye ne kadar teşekkür etsem azdır,autocad2012 ile başladığım yolda eğitim ve dersleri görünce hemen 3d max tüm eğitim cdlerini sipariş verdim, sayin onur hocama ve tüm sorularıma ve isteklerime yılmadan cevap veren savaş beye sonsuz teşekkürler.

 • 8)Sabahattin DOYAN3.06.2012/ Oturum koltuk üretim ve tasarım / Bursa

  deyerli hocalarımızın güzel çalışmaları sayesinde bizlere çok faydalı olduklarını güzel anlatımları için teşekkür ederim.

 • 7)harun deniz29.04.2012/ öğrenci / kütahya

  Onur hocam emeğinize sağlık. Bu kadar ayrıntılı vede bol örnekli bir set gerçekten eğitim adına çok başarılı. ilk DVD'yi bitirdim tek kelimeyle harika. Öğrenilen komutların bir sonraki uygulamalarda tekrar etmesi; onların unutulmaması için çok iyi bir yöntem olmuş.Autocad öğrenmek isteyen çevremdeki arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkür ederim. Kesinlikle maddi açıdan'da autocad kurslarından çok çok avantajlı.

 • 6)Alper Yiğit BAYDIN23.03.2012/ Öğrenci / Bayburt

  Emeğinize sağlık

 • 5)Emre KARACA3.03.2012/ Peyzaj Teknikeri / Eskişehir

  AutoCAD 2012 eğitim video seti siparişi verdim bugün ama örnek çizimlere ve konulara bakınca kesinlikle çok verimli olacağına ikna oldum ve düşünmeden siparişimi verdim. Setin gelmesini heyecenla bekliyorum... emeği geçenlere teşekkürler...

 • 4)Emrah SERPER28.02.2012/ Maden Mühendisi / Zonguldak

  henüz ilk cd'yi bitirdim.Buraya kadar olan kısım çok anlaşılır ve benim için inanılmaz verimli geçti diyebilirim.Bundan sonraki kısım için ise bitirdğimde aynı değerlendirmeyi yapacağımı düşünüyorum.Ve sonraki kesim için oldukça heyacanlıyım.

 • 3)Muhammed Ömer ÇETİN26.01.2012/ İnşaat mühendisi / İzmir

  Merhaba savaş bey, 4 gün önce aldım seti ilk cd yi bitirmek üzereyim. eksiklerimi tamamlamak için almıştım bu seti ve kesinlikle amacına hizmet etti. emeğinizi takdir ediyorum. negatif eleştiri olarak ise ingilizce terimlerim telaffuzu ! onur bey'in ağzına ve aklına sağlık. iyi çalışmalar.

 • 2)Mehmet Oğuz Duru16.01.2012/ Mimar / Konya

  Öncelikle Sayın Onur Hocama çok teşekkür ederim.Gerçekten müthiş bir set olmuş.Özellikle Autocad 3D nin 2012 deki gelişimini hocamın sayesinde çok net anlıyorum ve uyguluyorum...Böyle bir eğitim seti hazırlamada emeği geçen herkese binlerce teşekkür...Almayı düşünen arkadaşlar için tavsiyem hiç vakit kaybetmemeleridir...Birde son bir temennim olacak Sayın Savaş beyden, eğer Autocad Architecture 2012 eğitim setlerini de yaparsanız müthiş olur...:) Çok teşekkürler...

 • 1)ayşe kara8.01.2012/ öğrenci / istanbul

  merhabalar eğitim setini beğendim,örnek bol ve detaylı bir şekilde anlatılıyor,çok sayıda uygulama sayseinde komutlara alışıyorum,archicad veya vray eğitim seti de çıksa süper olur:) hazırlayan hocamıza teşekkürler

Yorum Yapmak İçin TıklayınızDoğrulama Kodunu Hatalı Girdiniz.
Yorum Kaydedildi. Teşekkür ederiz.
Egitim İçeriğiSet içerisinde anlatılan konuların listesi
 • 1) Arayüz Tanıtımı ve Araç Çubukları
 • 2) Line Komutu Nasıl Kullanılır? Ölçü Vererek Çizim Yapma
 • 3) Ekran Genişliği Nasıl Ayarlanır? Limits, Zoom, Qnew
 • 4) Eğik Çizgi Nasıl Çizilir? @ Komutu Nasıl Kullanılır?
 • 5) Açı Belirterek Eğik Çizgi Nasıl Çizilir?
 • 6) Tab Tuşu İle Açılı Çizgiler Nasıl Çizilir?
 • 7) Circle, Object Snap, Midpoint Komutları Nasıl Kullanılır?
 • 8) Diameter Komutu Nasıl Kullanılır?
 • 9) Circle İle Çember Çizim Yöntemleri
 • 10) Yay Çizilirken Nelere Dikkat Edilmeli
 • 11) Arc Komutları Nasıl Kullanılır
 • 12) Osnap, Polar Tracking, Komutları Nasıl Kullanılır?
 • 13) Arc Komutu İle Çizim Yöntemleri, Kiriş Uzunluğu
 • 14) Layer Komutu Nasıl Kullanılır? Yeni Katman Oluşturma
 • 15) Delete Layer, Eksen Çizgisi, Lineweight, Linetype
 • 16) Polygon Komutu İle Çokgen Çizimi
 • 17) Fillet, Trim Komutları Nasıl Kullanılır?
 • 18) Layer, Çizgi Rengi, Limits, Circle Komutları
 • 19) Offset, Matchprop Komutları Nasıl Kullanılır?
 • 20) List, Trim, Fillet, Multiple
 • 21) Tam Ekran Çalışma, Layer Penceresi, Çember, Matchprop
 • 22) Ellipse, Belirli Bir Noktayı Referans Alarak Çizim Nasıl Yapılır?
 • 23) Ltscale Komutunun Analtımı ve Uygulama
 • 24) Rectang, Chamfer, Polyline, Move, Copy
 • 25) Copy Komutu Nasıl Kullanılır? Layer Rengi Nasıl Değiştirilir?
 • 26) Layer ve Chamfer Komutları İle Örnek Çalışma
 • 27) Mirror, Mid Between 2 Points, Regen
 • 28) Özellik Eşleme Match Properties Komutu, Trim
 • 29) Snap, Grid Komutları İle Örnek Çizimi
 • 30) Perspektif Çizim Örneği, Isometric Snap, Snap Komutu İptali -1
 • 31) Perspektif Çizim Örneği, Isometric Snap, Snap Komutu İptali -2
 • 32) Polyline, Divide, Point Style
 • 33) Ray, Extrim, Mirror, Point Style
 • 34) Measure, Ray ve Mirror, Arc Komutları
 • 35) Measure, Arc Komutları
 • 36) Polyline Komutları
 • 37) Chamfer Komutları
 • 38) Rotate, Divide, Array (Polar)
 • 39) Array Özelliği
 • 40) Rectangular Özelliği
 • 41) Array Komutu Path Özelliği, Spline, Ellipse
 • 42) Spline ve Extend Komutları
 • 43) Xline Komutu
 • 44) Mline (Multiline) Komutu
 • 45) Mline (Multiline) Komutu İle Kitaplık Çizimi
 • 46) Mline, Donut ve Fill Komutları
 • 47) Align, Polygon (Edge), Scale Komutları -1
 • 48) Align, Polygon (Edge), Scale Komutları
 • 49) Lengthen, Stretch Komutları Koltuk Çizimi
 • 50) Lengthen, Stretch Komutları Pencere Çizimi
 • 51) Helix Komutu
 • 52) Helix Komutu
 • 53) Sketch Komutu
 • 54) Ellipse, Break, Join, Block, Wblock, Insert Komutları -1
 • 55) Ellipse, Break, Join, Block komutları-2
 • 56) Wblock, Insert Komutları -2
 • 57) Break, Join, Block, Wblock, Explode Komutları
 • 58) Mimari Proje Planı Duvarları Çizmek -1
 • 59) Zemin Kat Planı Duvarları Çizmek -1
 • 60) Mimari Proje Zemin Kat Planı Duvarları Çizmek -2
 • 61) Zemin Kat Planı Kapı ve Pencereleri Çizmek
 • 62) Zemin Kat Planı Merdiven Basamakları Çizmek
 • 63) DesignCenter Komutu Kullanımı
 • 64) Hazır Modelleri Kullanmak ve DesignCenter
 • 65) Makine Parçası (Altlık) Çizimi -1
 • 66) Makine Parçası (Altlık) Çizimi -2
 • 67) Makine Parçası (Altlık) Çizimi -3
 • 68) Makine Parçası (Altlık) Çizimi -4
 • 69) Makine Parçası (Altlık) Çizimi -5
 • 70) Kolon ve Kiriş Profilleri Bağlantı Detay Çizimi -1
 • 71) Kolon ve Kiriş Profilleri Bağlantı Detay Çizimi -2
 • 72) Kolon ve Kiriş Profilleri Bağlantı Detay Çizimi -3
 • 73) Kolon ve Kiriş Profilleri Bağlantı Detay Çizimi -4
 • 74) Kolon ve Kiriş Profilleri Bağlantı Detay Çizimi -5
 • 75) Uygulama M20 Cıvata Çizimi -1
 • 76) Uygulama M20 Cıvata Çizimi -2
 • 77) Uygulama M20 Cıvata Çizimi -3
 • 78) Uygulama M20 Cıvata Çizimi -4
 • 79) Uygulama M20 Cıvata Çizimi -5
 • 80) Uygulama M20 Somun Çizimi -1
 • 81) Uygulama M20 Somun Çizimi -2
 • 82) Uygulama Rondela Çizimi, Bloklama, Blok Ekleme -1
 • 83) Uygulama Rondela Çizimi, Bloklama, Blok Ekleme -2
 • 84) Mtext, Dtext, Text, Style Komutları, Yazı Yazmak
 • 85) Yazı Yazmak, Styles Komutu, Style Tanımlamaları
 • 86) Text, ArcText Komutları
 • 87) Yazı Komutlarının Detay Alt komutları İle Uygulama
 • 88) Arctext komutu ile eğik, açılı yazı yazmak
 • 89) Table Komutu, Tablo Oluşturmak -1
 • 90) Table Komutu, Tablo Oluşturmak -2
 • 91) Tablo Oluşturmak, Table, Limits, Style Komutları -1
 • 92) Tablo Oluşturmak, Table, Limits, Style Komutları -2
 • 93) Tablo Oluşturmak, Uygulama
 • 94) Hesaplara Dayalı Tablo Oluşturmak -1
 • 95) Hesaplara Dayalı Tablo Oluşturmak -2
 • 96) Tablolarda Formül Kullanmak
 • 97) Excel Dosyasını AutoCAD Programına İndirmek -1
 • 98) Excel Dosyasını AutoCAD Programına İndirmek -2
 • 99) AutoCAD ile Excel Dosyası Arasında Bağlantı (Update)
 • 100) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -1
 • 101) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -2
 • 102) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -3
 • 103) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -4
 • 104) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -5
 • 105) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -6
 • 106) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -7
 • 107) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -8
 • 108) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -9
 • 109) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -10
 • 110) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -11
 • 111) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -12
 • 112) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -13
 • 113) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -14
 • 114) Vaziyet Planı, Peyzaj Çalışması -15
 • 115) Hatch, Bhatch Komutları, Tarama Yapmak -1
 • 116) Hatch, Bhatch Komutları, Tarama Yapmak -2
 • 117) Hatch, Bhatch Komutları, Tarama Yapmak -3
 • 118) Gradient, Solid Komutları -1
 • 119) Gradient, Solid Komutları -2
 • 120) Gradient, Solid Komutları -3
 • 121) Hatch Komutu nun Select Object Özelligi -1
 • 122) Hatch Komutu nun Select Object Özelliği -2
 • 123) Hatch Komutu nun Inherit Properties Özelliği -1
 • 124) Hatch Komutu nun Inherit Properties Özelliği -2
 • 125) Hatch Komutu nun Inherit Properties Özelliği -3
 • 126) Hatch Komutu nun Inherit Properties Özelliği -4
 • 127) Solid ve Gradient Komutları -1
 • 128) Solid ve Gradient Komutları -2
 • 129) Solid ve Gradient Komutları -3
 • 130) Solid ve Gradient Komutları -4
 • 131) Zemin Kat Planı Uygulaması Akslar -1
 • 132) Zemin Kat Planı Uygulaması Akslar -2
 • 133) Zemin Kat Planı Uygulaması Kolon -1
 • 134) Zemin Kat Planı Uygulaması Kolon -2
 • 135) Zemin Kat Planı Uygulaması Duvar -1
 • 136) Zemin Kat Planı Uygulaması Duvar -2
 • 137) Planda Kapı ve Pencere Boşluklarını Oluşturmak -1
 • 138) Planda Kapı ve Pencere Boşluklarını Oluşturmak -2
 • 139) Planda Merdiven ve Balkonları Çizilmesi
 • 140) Planda Pencereleri Oluşturmak
 • 141) Attribute (ATT, ATE) , Bloklama, Insert Komutları -1
 • 142) Attribute (ATT, ATE) , Bloklama, Insert Komutları -2
 • 143) Attribute (ATT, ATE) , Bloklama, Insert Komutları -3
 • 144) Attribute (ATT, ATE) , Bloklama, Insert Komutları -4
 • 145) Planda Kapıları Oluşturmak -1
 • 146) Planda Kapıları Oluşturmak -2
 • 147) Kapı Ölçülendirilmesinin Yapılması -1
 • 148) Kapı Ölçülendirilmesinin Yapılması -2
 • 149) Kapı Ölçülendirilmesinin Yapılması -3
 • 150) Planda Yazıların Yazılması -1
 • 151) Planda Yazıların Yazılması -2
 • 152) Planda Bacaların ve Sıvanın Çizilmesi -1
 • 153) Planda Bacaların ve Sıvanın Çizilmesi -2
 • 154) Area (Alan) ve Perimeter (Çevre) Hesabı -1
 • 155) Area (Alan) ve Perimeter (Çevre) Hesabı -2
 • 156) Boundary, Layoff, Join Komutları -1
 • 157) Boundary, Layoff, Join Komutları -2
 • 158) Planda Tefrişlerin Oluşturulması -1
 • 159) Planda Tefrişlerin Oluşturulması -2
 • 160) Planda Tefrişlerin Oluşturulması -3
 • 161) Planda Tefrişlerin Oluşturulması -4
 • 162) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -1
 • 163) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -2
 • 164) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -3
 • 165) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -4
 • 166) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -5
 • 167) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -6
 • 168) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -7
 • 169) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -8
 • 170) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -9
 • 171) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -10
 • 172) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -11
 • 173) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -12
 • 174) Elektrik Tesisat Projesi Çizilmesi -13
 • 175) Aydınlatma ve Priz Çizilmesi -1
 • 176) Aydınlatma ve Priz Çizilmesi -2
 • 177) Aydınlatma ve Priz Çizilmesi -3
 • 178) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -1
 • 179) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -2
 • 180) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -3
 • 181) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -4
 • 182) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -5
 • 183) Makine Parçası Çizimi (Yatak Gövdesi) -6
 • 184) Ölçülendirme Yapmak, Dimension Komutu -1
 • 185) Ölçülendirme Yapmak, Dimension Komutu -2
 • 186) AutoCAD 2012 Bölüm 2
 • 187) Ölçülendirme Yapmak, Dimension Style Komutu -1
 • 188) Ölçülendirme Yapmak, Dimension Style Komutu -2
 • 189) Ölçülendirme Yapmak, Dimension Style Komutu -3
 • 190) Baseline, Continue Ölçülendirme
 • 191) Quick Dimension Ölçülendirme
 • 192) Ölçülendirme lienar, Aligned, Jogged, Radius, Ordinate Özellikleri
 • 193) UCS Komutu, Ordinate Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 194) DimStyle, Inspect Komut Anlatımı
 • 195) Leaders Komut ve Leader Structure, MultiLeader, Collect Alt Komutları
 • 196) Tüm Ölçülendirme İşlemlerinin Kullanılması -1
 • 197) Tüm Ölçülendirme İşlemlerinin Kullanılması -2
 • 198) Tüm Ölçülendirme İşlemlerinin Kullanılması -3
 • 199) Tüm Ölçülendirme İşlemlerinin Kullanılması -4
 • 200) Annotative Ölçülendirme Stili -1
 • 201) Annotative Ölçülendirme Stili -2
 • 202) Annotative Ölçülendirme Stili -3
 • 203) Annotative Ölçülendirme Stili -4
 • 204) Annotative Ölçülendirme Stili -5
 • 205) Annotative Ölçülendirme Stili -6
 • 206) İç Ölçülendirmenin Yapılması -1
 • 207) İç Ölçülendirmenin Yapılması -2
 • 208) İç Ölçülendirmenin Yapılması -3
 • 209) Tolerance (Tolerans) Komutu -1
 • 210) Tolerance (Tolerans) Komutu -2
 • 211) Tolerance (Tolerans) Projede Uygulanması -1
 • 212) Tolerance (Tolerans) Projede Uygulanması -2
 • 213) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -1
 • 214) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -2
 • 215) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -3
 • 216) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -4
 • 217) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -5
 • 218) Hatch ve Bhatch Komutları İle Tarama -6
 • 219) Parametric Menüsü (Coincident, Parallel, Collinear, Perpendicular,Smooth, Concentric, Horizantal, Vertical, Symmetric, Equal, Fix, Tangent)
 • 220) Parametric Menüsü Ölçü, Açı Kilitleme Özelliği
 • 221) Revcloud, Wipeout, Quick Select, Rename, Purge, Recover Komutları
 • 222) External Reference (Xref) Komutu -1
 • 223) External Reference (Xref) Komutu -2
 • 224) Template (Şablon) ve Layout (Pafta Düzeni) -1
 • 225) Template (Şablon) ve Layout (Pafta Düzeni) -2
 • 226) Template (Şablon) ve Layout (Pafta Düzeni) -3
 • 227) Layout Pafta Düzeni ve Plot Ayarları -1
 • 228) Layout Pafta Düzeni ve Plot Ayarları -2
 • 229) Plot Ayarları (Yazıcıdan Çıktı Almak) -1
 • 230) Plot Ayarları (Yazıcıdan Çıktı Almak) -2
 • 231) Attach, Image Attach, Draworder Komutları -1
 • 232) Attach, Image Attach, Draworder Komutları -2
 • 233) Options (Seçenekler) Menüsü Ayarları -1
 • 234) Options (Seçenekler) Menüsü Ayarları -2
 • 235) 3Boyut Giriş, View Menüsü
 • 236) Orbit, Visual Styles, Free Orbit Komut Anlatımı
 • 237) Continues Orbit, Pan, Plan Komutlarının Anlatımı
 • 238) 3D Polyline Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 239) UCS Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 240) UCS Komutu, Origin Komutu -1
 • 241) UCS Komutu, Origin Komutu -2
 • 242) UCS Komutu, Origin Komutu -3
 • 243) Region, Boundary, Union, Subrtact, Intersect Komutları
 • 244) Mesh Box, Mesh Cone, Mesh Cylinder Komutları, View Conceptual, Shaded with edges
 • 245) Mesh Pyramid, Mesh Sphere Komut Anlatımı
 • 246) Mesh Wedge, Mesh Torus Komut Anlatımı
 • 247) Revsurf, Surftab1, Surftab2 Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 248) Revsurf, Pedit, Revolved Surface Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 249) Join, RevSurf Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 250) EdgeSurf Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 251) EdgeSurf Komutu ile Uygulamalar -1
 • 252) EdgeSurf Komutu ile Uygulamalar -2
 • 253) RuleSurf Komutu İle Uygulama -1
 • 254) RuleSurf Komutu İle Uygulama -2
 • 255) 2d WireFrame ile Uygulama
 • 256) TabSurf Komutu İle Uygulama
 • 257) Thickness, 3dface Komut Anlatım ve Uygulaması
 • 258) Ucs Komutu İle Uygulama
 • 259) Solid Komutu İle Uygulama
 • 260) 3dFace Komut anlatımı ve Uygulama -1
 • 261) 3dFace Komut anlatımı ve Uygulama -2
 • 262) 3dFace Komut anlatımı ve Uygulama -3
 • 263) Mesh Modelleme: Smooth More Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 264) Mesh Modelleme: Face Anlatımı ve Uygulama
 • 265) Mesh Modelleme: Face, Culling,Vertex, Move Gizmo, Refine Mesh, Smooth Less, Add Crease Anlatımı
 • 266) Move Gizmo, Refine Mesh, Smooth Less, Add Crease Anlatımı
 • 267) Face, Culling,Vertex, Move Gizmo, Refine Mesh, Smooth Less, Add Crease Anlatımı
 • 268) Mesh Modelleme: Refine Mesh Komut Anlatımı -1
 • 269) Mesh Modelleme: Refine Mesh Komut Anlatımı -2
 • 270) Extrude Face Komut Anlatımı ve Uygulama -1
 • 271) Extrude Face Komut Anlatımı ve Uygulama -2
 • 272) Extrude Face, Remove Crease Anlatımı ve Uygulama
 • 273) Mesh İle Tekne Modelleme -1
 • 274) Mesh İle Tekne Modelleme -2
 • 275) Mesh İle Tekne Modelleme -3
 • 276) Mesh İle Tekne Modelleme -4
 • 277) Mesh İle Tekne Modelleme -5
 • 278) Mesh İle Tekne Modelleme -6
 • 279) Mesh İle Tekne Modelleme -7
 • 280) Mesh İle Tekne Modelleme -8
 • 281) Mesh İle Tekne Modelleme -9
 • 282) Surface Modelleme Tekniği -1
 • 283) Surface Modelleme Tekniği -2
 • 284) Surface Modelleme: Extrude, Planar Surface Komut Anlatımı
 • 285) Surface Modelleme: Surface Trim Komut Anlatımı
 • 286) Surface Modelleme: Trim, Surface Associativity Komutları -1
 • 287) Surface Modelleme: Trim, Surface Associativity Komutları -2
 • 288) Surface Modelleme: Trim, Surface Associativity Komutları -3
 • 289) Çocuk Oyun Park Modellemek -1
 • 290) Çocuk Oyun Park Modellemek -2
 • 291) Çocuk Oyun Park Modellemek -3
 • 292) Surface Modelleme : Sweep Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 293) Surface Modelleme: 3DMirror Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 294) Surface Modelleme: 3P Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 295) Surface Modelleme, 3dpolygon Komutu -1
 • 296) Surface Modelleme, 3dpolygon Komutu -2
 • 297) 3Boyutta Array (Çoğaltma), Array Menüsü -1
 • 298) 3Boyutta Array (Çoğaltma), Array Menüsü -2
 • 299) 3Boyutta Array (Çoğaltma), Array Menüsü -3
 • 300) Surface Modelleme: NURBS, Convert to Nurbs Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 301) Surface Modelleme: Hide CV, Show CV Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 302) Surface Modelleme: Surface Rebuild, Loft, 3drotate Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 303) Surface Modelleme: Surface Blend, Surface Patch Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 304) Surface Modelleme: Surface Offset Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 305) Surface Modelleme, Network, Revolve Anlatımı -1
 • 306) Surface Modelleme, Network, Revolve Anlatımı -2
 • 307) Surface Modelleme, Network, Revolve Anlatımı -3
 • 308) Surface Modelleme, Network, Revolve Anlatımı -4
 • 309) Solid Modelleme: Box, Wedge, Cone, Pyramid Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 310) Solid Modelleme: Torus, Sphere, Polysolid Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 311) 2 Boyuttan 3 Boyut Elde Etmek -1
 • 312) 2 Boyuttan 3 Boyut Elde Etmek -2
 • 313) 3 Boyuttan 3 Boyut Elde Etmek -3
 • 314) 3 Boyuttan 3 Boyut Elde Etmek -4
 • 315) Solid Modelleme: Revolve Anlatımı ve Uygulama -1
 • 316) Solid Modelleme: Revolve Anlatımı ve Uygulama -2
 • 317) Solid Modelleme: Loft Anlatımı ve Uygulama
 • 318) Solid Modelleme: Loft Anlatımı ve Uygulama
 • 319) Solid Modelleme: Presspull Komut Anlatımı ve Uygulaması
 • 320) Solid Modelleme: Sweep Komut Anlatımı ve Uygulaması
 • 321) 3 Boyutlu Döner Merdiven Çizimi -1
 • 322) 3 Boyutlu Döner Merdiven Çizimi -2
 • 323) 3 Boyutlu Döner Merdiven Çizimi -3
 • 324) 3 Boyutlu Döner Merdiven Çizimi -4
 • 325) 3 Boyutlu Döner Merdiven Çizimi -5
 • 326) 3 Boyutlu Makine Parçası Çizimi -1
 • 327) 3 Boyutlu Makine Parçası Çizimi -2
 • 328) 3 Boyutlu Makine Parçası Çizimi -3
 • 329) 3 Boyutlu Cıvata Çalışması -1
 • 330) 3 Boyutlu Cıvata Çalışması -2
 • 331) 3 Boyutlu Cıvata Modellemek
 • 332) 3 Boyutlu Somun Modellemek
 • 333) Solid Modelleme: Union, Subtract Komut Anlatımı
 • 334) Solid Modelleme: Intersect Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 335) M20 Cıvatalı Birleşim (3 Boyutlu)
 • 336) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -1
 • 337) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -2
 • 338) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -3
 • 339) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -4
 • 340) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -5
 • 341) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -6
 • 342) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -7
 • 343) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -8
 • 344) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -9
 • 345) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -10
 • 346) 3 Boyutlu Süs Havuzu Modellemek -1
 • 347) 3 Boyutlu Süs Havuzu Modellemek -2
 • 348) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -1
 • 349) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -2
 • 350) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -3
 • 351) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -4
 • 352) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -5
 • 353) 3 Boyutlu Yüzme Havuzu Modellemek -6
 • 354) 3 Boyutlu Çardak Modellemek -1
 • 355) 3 Boyutlu Çardak Modellemek -2
 • 356) 3 Boyutlu Çardak Modellemek -3
 • 357) 3 Boyutlu Ağaç Kullanımı -1
 • 358) 3 Boyutlu Ağaç Kullanımı -2
 • 359) 3 Boyutlu Ağaç Kullanımı -3
 • 360) 3 Boyutlu Bitki Kullanımı -1
 • 361) 3 Boyutlu Bitki Kullanımı -2
 • 362) 3 Boyutlu Bitki Kullanımı -3
 • 363) AutoCAD 2012 Bölüm 3
 • 364) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -11
 • 365) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -12
 • 366) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -13
 • 367) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -14
 • 368) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -15
 • 369) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -16
 • 370) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -17
 • 371) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -18
 • 372) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -19
 • 373) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -20
 • 374) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -21
 • 375) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -22
 • 376) Peyzaj Uygulaması (3 Boyutlu) -23
 • 377) Peyzaj Uygulaması: Şezlong Modellemek -1
 • 378) Peyzaj Uygulaması: Şezlong Modellemek -2
 • 379) Peyzaj Uygulaması: Sokak Lambası, Bahçe Lambası Anlatımı
 • 380) Peyzaj Uygulaması: Asfalt Yapımının Anlatılması
 • 381) Peyzaj Uygulaması: Çevre Düzenlemesinin Yapılması -1
 • 382) Peyzaj Uygulaması: Çevre Düzenlemesinin Yapılması -2
 • 383) Peyzaj Uygulaması: Çevre Düzenlemesinin Yapılması -3
 • 384) Peyzaj Uygulaması: Bordür Uygulaması -1
 • 385) Peyzaj Uygulaması: Bordür Uygulaması -2
 • 386) Peyzaj Uygulaması: Bordür Uygulaması -3
 • 387) Peyzaj Uygulaması: Basketbol Sahası -1
 • 388) Peyzaj Uygulaması: Basketbol Sahası -2
 • 389) Peyzaj Uygulaması: Basketbol Sahası -3
 • 390) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -1
 • 391) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -2
 • 392) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -3
 • 393) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -4
 • 394) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -5
 • 395) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -6
 • 396) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -7
 • 397) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -8
 • 398) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -9
 • 399) Kat Planı Üzerinden 3 Boyutlu Modelleme Yapmak -10
 • 400) Kat Planı 3 Boyutlu: Merdivenleri Modellemek -1
 • 401) Kat Planı 3 Boyutlu: Merdivenleri Modellemek -2
 • 402) Isolate Mode, Isolate Objects Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 403) Hide Objects, End Object Isolation Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 404) Kat Planı 3 Boyutlu: Balkon Modellemek -1
 • 405) Kat Planı 3 Boyutlu: Balkon Modellemek -2
 • 406) Kat Planı 3 Boyutlu: Merdiven Korkuluklarının Modellenmesi -1
 • 407) Kat Planı 3 Boyutlu: Merdiven Korkuluklarının Modellenmesi -2
 • 408) Kat Planı 3 Boyutlu: Merdiven Korkuluklarının Modellenmesi -3
 • 409) Merdiven Rıht ve Basamaklarındaki Mermerin Modellenmesi -1
 • 410) Merdiven Rıht ve Basamaklarındaki Mermerin Modellenmesi -2
 • 411) Merdiven Rıht ve Basamaklarındaki Mermerin Modellenmesi -3
 • 412) Kat Planı 3 Boyutlu: Kapıların Modellenmesi -1
 • 413) Kat Planı 3 Boyutlu: Kapıların Modellenmesi -2
 • 414) Group Komut Anlatımı ve Uygulama -1
 • 415) Group Komut Anlatımı ve Uygulama -2
 • 416) 3poly Komut ve Anlatımı -1
 • 417) 3poly Komut ve Anlatımı -2
 • 418) Kat Planı 3 Boyutlu: Pencerelerin Modellenmesi -1
 • 419) Kat Planı 3 Boyutlu: Pencerelerin Modellenmesi -2
 • 420) Kat Planı 3 Boyutlu: Pencerelerin Modellenmesi -3
 • 421) Kat Planı 3 Boyutlu: Pencerelerin Modellenmesi -4
 • 422) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -1
 • 423) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -2
 • 424) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -3
 • 425) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -4
 • 426) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -5
 • 427) Kapı ve Pencelerin yerlerine yerleştirilmesi -6
 • 428) Dış Merdiven Korkuluk ve Mermerinin Modellenmesi -1
 • 429) Dış Merdiven Korkuluk ve Mermerinin Modellenmesi -2
 • 430) Dış Merdiven Korkuluk ve Mermerinin Modellenmesi -3
 • 431) Projeye İç Tefrişlerin Yerleştirilmesi -1
 • 432) Projeye İç Tefrişlerin Yerleştirilmesi -2
 • 433) Projeye İç Tefrişlerin Yerleştirilmesi -3
 • 434) Projeye İç Tefrişlerin Yerleştirilmesi -4
 • 435) Çok Katlı Bina Modelemek -1
 • 436) Çok Katlı Bina Modelemek -2
 • 437) Quick Calc (AutoCAD içersinde hesap makinesi), cal komutu -1
 • 438) Quick Calc (AutoCAD içersinde hesap makinesi), cal komutu -2
 • 439) Quick Calc (AutoCAD içersinde hesap makinesi), cal komutu -3
 • 440) Çok Katlı Bina Modelemek -3
 • 441) Çok Katlı Bina Modelemek -4
 • 442) Çatı Modelleme Tekniği (3DSMax veya AutoCAD farketmez uygulanabilir)
 • 443) Çatı Modelleme Anlatılması
 • 444) Baca Modellemesinin Anlatılması
 • 445) Solid Modelleme: Fillet Edge Komut Anlatım ve Uygulama
 • 446) Makine Parcası: Yatak Gövdesi 3 Boyutlu Çalışması -1
 • 447) Makine Parcası: Yatak Gövdesi 3 Boyutlu Çalışması -2
 • 448) Makine Parcası: Yatak Gövdesi 3 Boyutlu Çalışması -3
 • 449) Makine Parcası: Yatak Gövdesi 3 Boyutlu Çalışması -4
 • 450) Makine Parcası: Yatak Gövdesi 3 Boyutlu Çalışması -5
 • 451) Intersect Komutu; Solid Editing Paneli: Slice Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 452) Intersect Komutu: Interfere Komut Anlatımı ve Uygulama
 • 453) Solid Editing Paneli:Extract Edges, Offset Edge, Imprint, Thicken Komutları ve Convert to Surface, Chamfer Edge Komutlarının Anlatımı
 • 454) Solid Editing Paneli:Thicken Komutları ve Convert to Surface, Chamfer Edge Komutlarının Anlatımı
 • 455) Solid Editing Paneli: Taper Faces, Extrude Faces, Offset Faces Anlatım ve Uygulaması
 • 456) Solid Editing Paneli: Faces, Offset Faces Anlatım ve Uygulaması
 • 457) Shell, Seperate, Section Plane, Live Section, Section Plane Jog, Section Plane To Block Komutlarının Anlatımı ve Uygulama
 • 458) Section Plane Jog, Section Plane To Block Komutlarının Anlatımı ve Uygulama
 • 459) Solid Editing: Color Edge, Copy Edge, Rotate Faces, Color Faces, Copy Faces, Delete Faces, Chamfer Edge
 • 460) Solid Editing: Color Faces, Copy Faces, Delete Faces, Chamfer Edge
 • 461) Solid Profile Komut Anlatımı ve Uygulaması -1
 • 462) Solid Profile Komut Anlatımı ve Uygulaması -2
 • 463) Solid Profile Komut Anlatımı ve Uygulaması -3
 • 464) Solid Profile Komut Anlatımı ve Uygulaması -4
 • 465) Peyzaj Düzenlemesi -1
 • 466) Peyzaj Düzenlemesi -2
 • 467) Peyzaj Düzenlemesi : Araba Garajı Modellemek -1
 • 468) Peyzaj Düzenlemesi : Araba Garajı Modellemek -2
 • 469) Peyzaj Düzenlemesi : Bahçe Kapısı Modellemek -1
 • 470) Peyzaj Düzenlemesi : Bahçe Kapısı Modellemek -2
 • 471) Peyzaj Düzenlemesi : Bina Yerleşimi
 • 472) Kamera Kullanımı -1
 • 473) Kamera Kullanımı -2
 • 474) Dview Komut, Kamera Modu Anlatımı
 • 475) Kamera Yerleşimi, Görünüm Ayarlamanın Anlatılması
 • 476) Animasyon Oluşturmak (anipath, motion path animations komutları)
 • 477) Anipath, motion path animations komutları
 • 478) Full Navigation Wheel (AutoCAD de yeni 3DS Max de daha önce var olan özellik)
 • 479) Full Navigation Wheel
 • 480) AutoCAD de yeni 3DS Max de daha önce var olan özellik
 • 481) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -1
 • 482) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -2
 • 483) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -3
 • 484) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -4
 • 485) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -5
 • 486) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -6
 • 487) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -7
 • 488) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -8
 • 489) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -9
 • 490) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -10
 • 491) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -11
 • 492) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -12
 • 493) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -13
 • 494) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -14
 • 495) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -15
 • 496) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -16
 • 497) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -17
 • 498) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -18
 • 499) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -19
 • 500) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -20
 • 501) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -21
 • 502) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -22
 • 503) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -23
 • 504) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -24
 • 505) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -25
 • 506) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -26
 • 507) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -27
 • 508) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -28
 • 509) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -29
 • 510) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -30
 • 511) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -31
 • 512) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -32
 • 513) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -33
 • 514) Render Almak, Işıklandırma, Foto Gerçeklik, Materyal, Kaplama Atama -34
 • 515) Işıklandırma -1
 • 516) Işıklandırma -1
 • 517) Işıklandırma -3
 • 518) IES Işıklandırma Sistemi
 • 519) Distantlight Işıklandırma (Güneş Işığı)
 • 520) Peyzaj Çalışmasının Gündüz Işıklandırılması -1
 • 521) Peyzaj Çalışmasının Gündüz Işıklandırılması -2
 • 522) Peyzaj Çalışmasının Gece Işıklandırılmasının Yapılması -1
 • 523) Peyzaj Çalışmasının Gece Işıklandırılmasının Yapılması -2
 • 524) Peyzaj Çalışmasının Gece Işıklandırılmasının Yapılması -3
 • 525) Render Ayarları
Eğitmen HakkındaSeti hazırlayan eğitmen hakkında bilgi
Onur YILDIRIM

Onur YILDIRIM;

    Eğitim : 
     1989 Yılı Gazi Üniversite Teknik Eğitim Fakültesini bitirdi. 1990 yılında İstanbul Sanayi odası Vakfı Teknik Lisesine öğretmen olarak atandı. 15 yıldan beri Bilgisayarlı çizim(AutoCAD) dersi vermektedir.Bunun haricinde mimari ve İç mimari alanında maket ve 3D görselleştirme eğitimleri vermektedir.

 

 


 
     Ders verdiği kurum ve kuruluşlardan bazıları :

     a) İstanbul İl Özel İdaresi ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttü İç Mekan Tasarım ve Perspektif Kursu 

     b) Bil Holding Bünyesinde AutoCAD ve 3D Studio Max dersi

     c) Özel Kurslarda AutoCAD eğitmenliği

Eğitim haricinde sektörde sürekli olarak şirketlere çizim ve tasarım yapmaktadır. AutoCAD konusunda sektörde kabul görmüş yetkin bir kişidir.


ilginizi Çekebilecek Diğer Setler