CorelDRAW Eğitim Öğretim Setleri

CorelDRAW Eğitim Öğretim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

CORELDRAW NEDİR? NE İŞE YARAR?

CorelDRAW hem vektörel tabanlı, hemde piksel tabanlı bir programdır. Farklı programa ihtiyaç duymadan vektörel çizimler yapabilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Özellikle Matbaa, tabela, reklam, tekstil, lazer kesim, grafik tasarım ve daha bir çok alanda sıkça kullanılmaktadır.

CorelDraw Video Eğitim Kurslarımızda, sıfırdan başlayıp ileri seviyeye kadar uygulamalı ders anlatımları mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınız olan ve yapmak istediğiniz her çeşit vektörel tabanlı tasarımın nasıl hazırlandığını öğrenme imkanı bulacaksınız.


CORELDRAW X7 EĞİTİM SETİ

CorelDraw X7 Video Eğitim Seti içerisinde tüm komutlar uygulamalar ile birlikte anlatılmaktadır. Takvim uygulaması, kartvizit tasarımı, çoklu kartvizit hazırlanması ve basımı, 2 boyutlu logo tasarımı, 3 boyutlu logo tasarımı, broşür tasarımı, baby shower ürünlerinin tasarımı, barkod üretimi ve basımı, kartonet ürün tasarımı, araç giydirme, web site tasarımı ve daha birçok konunun video öğretim setimiz içerisinde anlatımı mevcuttur.

İngiltere, Japonya, İtalya ve Avustralya'da yapılan ürün tasarımı projelerinde ülkemizi temsil etmiş ve 2 kez ikincilik, 1 kez de dördüncülük kazanmış olan Burhan Karakaya'nın tüm bilgi birikimine bu video eğitim setimiz ile sahip olabilirsiniz.


LOGO TASARIM EĞİTİM SETİ

Logo Tasarım Video Eğitim Seti; CorelDraw programı ile hazırlanan derslerden oluşan kursumuzdur. Tabii bunu CorelDraw, illustrator vb. vektörel programlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Programı temel seviyede bilmeniz yeterli olmaktadır.

 Video Öğretim Setimizde Anlatılan Konular Özetle:

 - Logo Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 - Logolarda Renklerin Anlamları 

 - Logo Türleri: Amblem (Belirtke) Logo, Logotype (Metinsel) Logo, Monogram, Lettermark Logo

 - Marka Sembolü, Marka İşareti


CORELDRAW 2020 EĞİTİM SETİ

 CorelDraw 2020 Video Öğretim Seti; sıfırdan başlayıp son aşamaya kadar anlatan setimizdir. 17 saatlik içeriğe sahiptir. 

Setimiz ile hem CorelDraw programının kullanımını tüm incelikleri ile öğrenmiş olacaksınız hem de yılların vermiş olduğu deneyimin sonucu olan püf noktalarını video eğitim kursumuz ile öğrenme imkanı bulacaksınız.

Günlük olarak sürekli yapacağınız uygulamalara ve tasarımlara yer vererek normal süreçte genel olarak karşınıza çıkabilecek sorunlarla baş etmenize yardımcı bilgileri aktardık:

Obje ve resimlerle çalışmak, basit logo, özgün logo, kartvizit, afiş, kırımlı broşür, kurumsal kimlik, katalog, karakter çizimi, araç giydirme, masaüstü ve duvar takvimi çalışmaları, sonsuz desen yapımı, kitap ve katalog kapağı tasarımı, cepli dosya, magnet, amerikan servis tasarımı, karton çanta, baby shower ve pratik hayat kurtaran efektif tasarımlar gibi birçok uygulamalara derslerde yer verildi. Matbaa ve baskıya hazırlık aşamalarının anlatımı da ayrıca öğretim setimiz içerisinde mevcuttur.

Hediye: Hocamızın yıllardır biriktirdiği ve düzenlediği vektör arşivini de sizlerle paylaşıyoruz. İçerisinde 60.000 den fazla vektör mevcuttur.

4000 den fazla Icon Set, Animals (Hayvanlar), Araç Vektörleri, Borders (Kenarlar), Broşür Arşivi, Cartoons (Karikatür, Çizim), Designs (Tasarımsal), Food (Yiyecek), Holidays (Tatil), Home (Ev), Media,  Military (Askeri), Miscellaneous (Karışık), Objects (Objeler), People (İnsanlar), Plants (Bitkiler), Recreation (Yeniden Tasarlama), Regional (Bölgesel), Science and Techonogy (Teknoloji) vs. şeklinde devam etmektedir.


Video eğitim derslerimizi ister download edip internetsiz olarak, isterseniz de online olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca öğrenme aşamasında CorelDraw Telegram Yardımlaşma Grubumuza dahil olarak hocamız ve diğer kullanıcılar ile bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.