Haberler
MAYA 2014 Karakter Animasyon Seti HD Görüntü Kalitesi + Maya Kitapçığı ile Satışa Çıktı ! ANLATILAN KONULAR:
* Karakter Modelleme, Android Modelleme
* Human IK
* Mocap
* Itme (Push) Animasyonu
* Kemik Sistemi (Rigging)
* Muscle (Kas Sistemi)
* nCloth (Kumaş)
* Karakter Yürüme Animasyonları
* Yüz ve Mimik Animasyonları
* Yüz ve Mimik Rigging vs.
Sanal Öğretim 13.100 yayımlandı Sanal Öğretim Ver 13.100 yayımlandı.
Daha Fazla Bilgi İçin Sanal Öğretim Programını Açtığınızda "Neler Yeni" Butonuna Tıklamanız Yeterlidir.
SolidWorks 2013 ( Bölüm : 2 ) Seti HD Görüntü Kalitesi + SolidWorks Kitapçığı ile Satışa Çıktı ! Analiz (Simulation): Statik Analiz, FloXpress(Akış Analizi)
Sac Levha(Sheet Metal): Oluşturmak, Açılım Vermek
Teknik Resim (Drawing): Yerleştirmeyi Göster, Detaylandırma, Çizim Modülleri, Ölçülendirme
SolidWorks 2013 ( Bölüm : 1 ) Seti HD Görüntü Kalitesi + SolidWorks Kitapçığı ile Satışa Çıktı ! ÇİZİM (SKETCH) MODÜLÜ, UNSURLAR (FEATURES) MODÜLÜ, YÜZEYLER MODÜLÜ , COSTING (Malzeme Maliyet Modülü)
DEĞERLENDİR MODÜLÜ : Kütle ve Sensör, Engelleme Algılaması (Çakışma Testi), Zebra Çizgileri ile Teğetlik Kontrolu
MONTAJ MODÜLÜ : Patlatma, Simetrik, Hareketli Açılı, Menteşe, Kam, Rak Pinyon, Yol Montaj İlişkileri, Malzeme Listesi
ANIMASYON : Motor, Yerçekimi, Kamera Animasyonları, Yay Simülasyonu, Animasyon Sihirbazı
KALIP ARAÇLARI MODÜLÜ: Draft Analizi, Ölçek Seçenekleri, Maçalı Kalıplama, Manuel Mod Kalıplama Yöntemleri, Boşluk (Cavity) Yöntemi İle Kalıplama, Girinti Yöntemiyle Kalıplama
Flash CS6 (İleri Seviye) Seti HD Görüntü Kalitesi ile Satışa Çıktı ! Tam Dinamik Web Sayfası , Vektörel Çizimlerle Çalışmak :(Performans Yönetimi) , Component kullanımı
Meyve Sepeti Oyunu : Tamamen Vektörel Bir Çalışma ve Sadece ( 315 KB) , IOS ve ANDROID Mobil Uygulama Geliştirmek , Tüm Çözünürlülüklere Uygun Mobil Program Yazmak
Yazdığımız Flash Uygulamaları IOS veya ANDROID Cihazlarlar Üzerinde Canlı Olarak Test Ediyoruz.
Dış Cephe Tasarım(3D Studio Max & V-ray) [HD Kalitesinde] Öğretim Seti Satışa Çıktı Nihayet beklenen set geldi !
En çok istenen ve beklentisi bulunan setlerimizdendir. Bize En çok sorulan sorulardandır : ? Ben Cam Caphe Giydirme Yapmak istiyorum, sadece yapılacak binanın fotoğrafı var. Cam Cephe Giydirmeyi Nasıl yaparım ? ? Binaya Mantolama yapacağız, ama projesi falan hiçbirşey yok. Sadece binanın çekilmiş fotoğrafı var. Nasıl mantolama yapacağız? ? 2 Boyutlu AutoCAD projesini, 3D Studio Max Programında 3 boyutlu hale nasıl getiririm? ? V-Ray Dış mekan sahnelerinde nasıl kullanılır? ? 3D Studio Max programında ve Photoshop ta peyzaj nasıl yapılır?
Indesign CS6 Öğretim Seti Satışa Çıktı Adobe Firması; üretmiş olduğu Indesign Programını, kategorisinde rakip programlara göre uç noktaya çıkarmıştır. InDesign Programı İlan , Poster , Dergi , Kitap , Gazete , Kartvizit , Broşür vb. çalışmaları yapabilmenizi sağlar. Öğretim Setimizde; InDesign Programına sıfırdan itibaren (Daha önce hiç InDesign programı kullanmamış seviyeden) başlayıp, adım adım ilerleyip son aşamaya kadar öğretiyoruz.
Maya 2012 Seti HD Görüntü Kalitesi + Maya Kitapçığı ile Satışa Çıktı ! Maya 2012 Seti HD Görüntü Kalitesi + Maya Kitapçığı ile Satışa Çıktı !
Asp.NET C# Web Programlama (V.Studio 2010) Satışa Çıktı Öğretim setimizde WEB SAYFASI ile ilgili tüm beklentilerinize cevap verecek şekilde oluşturulmuştur. Kendi sitenizi oluşturmanız, e-ticaret sitesi yapmak, yönetim paneli oluşturmak, veri tabanları (SQL Server, Access, Ado.NET vs.), Site güvenliği gibi daha bir çok bilgiye sahip olacağınız bir settir.
AutoCAD 2012 Öğretim Seti SATIŞTA       AutoCAD 2012 Öğretim setimiz satışa çıkmıştır. 47 saat anlatım vardır. 2 Boyut, 3 Boyut, malzeme ve kaplama, render, animasyon konuları uygulamalar ile birlikte anlatılmıştır. AutoCAD 2012 içersindeki yenilikler ile ilgili uygulamalar yapılmıştır. AutoCAD 2012 içersinde yer alan en büyük yenilik 3 boyut modelleme komutları ile ilgilidir.
15 Bankanın kredi kartına taksit yapabiliyoruz. Bankamatik kartınız ile de alışveriş yapabilirsiniz.       Artık doyasıya taksit. 17 tane bankanın kredi kartlarına taksit yapabiliyoruz. Taksit yapabilen bankalar şunlardır : Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Şeker Bankası, Vakıfbank, TEB Bankası, Denizbank, Fortis Bank, ING Bankası, AnadoluBank, Ziraat Bankası, Citibank, Alabara Türk Bankası Kredi kartlarına sipariş verebilirsiniz.