Indesign Eğitim Öğretim Setleri

Indesign Eğitim Öğretim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

InDesign 2021 Video Ders Eğitim Seti

46 saat video ders anlatımından oluşan kursumuz ile InDesign programına tamamen hakim olacaksınız. Sıfırdan başlayıp son aşamaya kadar anlatılmaktadır. Yani InDesign programını bilmenize gerek yok, hiçbir bilginiz olmasa bile set sonunda InDesign programı ile istediğiniz tasarımları oluşturabiliyor olacaksınız.

Sayfa düzeni ve görüntü ayarları ile başlıyoruz. İlk olarak size programın kullanımı anlatılmaktadır. Komutlar ve araçlar ne işe yarar, uygulamalı örnekler ile anlatılıyor. Metin Ayarları, Stiller, Tablolar (Çok merak edilen Excel ve Word programları ile  InDesign programının uyumu), Vektörel Çizimler, Renkler, Efektler, Interaktif Dökümanlar ve daha fazlasını video eğitim kursu içerisinde öğrenme imkanı bulacaksınız. Bu derslerin ardından programdaki yeni özellikler anlatılmaktadır.

Daha sonra, öğretim setinin en önemli kısmı olan Uygulamalar kısmına geçiyoruz. Burada mesleki ve öğretici bir çok uygulama anlatılıyor:

- Kalıp Sayfaları 

- Preflight                                      

- Vektörel Çizim

- Gazete mizanpajı                               

- Dergi Tasarımı                             

- Baskıya Hazırlık Aşaması

- Logo Çizimi                                          

- Poster Tasarımı                           

- Tablar

- Kurumsal Kimlik Elemanlarını Tasarlamak 

- Tablo Stilleri

- Excelde Çizilmiş Tabloyu InDesign Programında Düzenlemek         

- Sıfırdan İtibaren Kitap Oluşturmak

 

InDesign CC 2014 Video Ders Eğitim Seti

38 saat anlatımlı video eğitim kursumuz, 2 setten oluşmaktadır:

1.Set: InDesign CC Konu Anlatımı
2.Set: InDesign CC Uygulama Seti

Sıfırdan itibaren başlayıp son aşamaya kadar öğretmektedir. InDesign programı ile ilgili bilmeniz gereken herşey detayları ile set içerisinde mevcuttur. Komutların anlatımı ile başlayan eğitim setimizde;

InDesign Hakkında Temel Bilgiler, Dökümanlar Nasıl Yönetilir, Sayfa Düzeni ve Görüntü Ayarları, Metinlerle Çalışmak, Metinleri Düzeltmek ve Düzenlemek, Stil Uygulamaları, Tablolar, Çizim Araçları, Grafiklerle Çalışmak, Renk ve Boyama İşlemleri, Efektler, Metin ve Nesne İlişkileri, Interaktif Dökümanlar, Kitap ve Çoklu Sayfalar, CC Yeni Sürüm Özellikleri ve bunların yanı sıra bol bol Uygulama ile konular pekiştirilmiştir. 


InDesign CS6 Video Ders Eğitim Seti

Video eğitim kursumuzda sıfırdan itibaren başlayıp son aşamaya kadar anlatım mevcuttur. Dersler, InDesign programının CS6 versiyonu üzerinden işlenmektedir. Komutlar ezberci öğretimden kaçınılarak, uygulamalar eşliğinde anlatılmıştır. İçerisinde 24 saat konu anlatımı ve uygulama bulunmaktadır.