Mobil Programlama Eğitim Öğretim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

ANDROID STUDIO İLE MOBIL PROGRAMLAMA Video Ders Eğitim Seti
Mobil Uygulamalara Her geçen Gün Talep Artmakta. JAVA' nın Temelinden Başlayarak, Android Studio  üzerinde Android Anlatan Setimiz 3 Setten Oluşuyor. 

1) Java Konu Anlatımı
2) Android Konu Anlatımı

3) Android Uygulama
 

Android Bilmenize Gerek Yoktur. Set Sıfırdan Anlatıma Başlamaktadır. Konular Uygulama Eşliğinde Anlatılmıştır. Eğitim içeriği toplam 44 saattir.

Öğretim Setinde komutlar; uygulamalar ile birlikte anlatılıp, komutların akılda kalmasını sağlanmaktadır. Hangi komutun nerede ve nasıl kullanıldığını öğrenmiş olacaksınız. Piyasada sizden yapılmasını istediğiniz projeleri setimiz bitiiğinde çok rahat bir şekilde yapabiliyor olacaksınız.

Aşağıdaki Örnek Videolarımızı İzleyince Setin Kalitesini Sizlerde Göreceksiniz.

Set İçerisinde Anlatılan Uygulama Başlıkları ;

 * Database İşlemleri  * Kamera ile Resim Çekmek
 * Android Menüler  * Projeye Google reklamı eklemek 
 * Arka Plan Çalışmaları, Progress Dialog  * Müzik,Video Oynatma Uygulaması
 * Markete Uygulama Yükleme ve Güncelleme  * Cihazın Dikey- Yatay Çevrilmesini Algılamak
 * Hibrit Uygulama (Kabuğu Android Program içi  Android Browser)   * Cihaz Rehberi Erişim Uygulaması ( Rehberden Seçilen Kişiye Sms veya Telefon Açmak )
 * Sms, Email ve Arama Kaydı İşlemleri ( Gelen Sms Ve Gelen,Giden, Cevapsız Çağrı Algılamak ve İçeriğini Okumak)  * Google Map ile Çalışmak ( Map Servisini Projeye Eklemek, Kendi Konumunu Harita Üzerinde İşaretlemek


ANDROID MOBIL UYGULAMA (İLERİ SEVİYE) Video Ders Eğitim Seti

  • Android broadcast receiver ve servislerin ne olduklarını, çeşitlerini

  • Process, thread, handler kavramları hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz.

  • Gelişmiş uygulamalar ve veri saklamanız gereken uygulamalar için veri saklama yapılarını

  • Android dosya sistemini ve shared pereferences kavramının tüm çeşitlerini

  • Sqlite veri tabanı ile ilgili herşeyi

  • Content Provider ve Resolver kavramlarını

  • Uygulama tasarımı, arayüz kişiselleştirmesi

  • Bazı önemli kütüphanelerin kullanımını öğreneceksiniz.


Adım adım Android uygulama geliştirmeyi öğrenin!
Android 4 ana bileşenden oluşur ve genel olarak online kurslar activity anlatımından öteye geçmez. Bu kurs diğer üç önemli bileşenin tüm çeşitlerini, kullanım amaçlarını ve de çalışma mantıklarını içeriyor. Yazılan her satır kod, anlatılmak istenen her kavram en ince detaylarıyla işlenecek ve kafanızda her hangi bir soru işareti kalmayacak.

Örnek ve Projeler !
Kurs içeriği öncelikle sizlere ilgili konunun mantığını anlatacak şekilde hazırlandı. Konu anlatımları gerçekleştirilirken küçük uygulamalar yaparak neyi nerede nasıl kullanacağımızı öğreniyoruz. Tüm kavramlar anlatıldıktan sonra, tasarımsal konuların ağırlıkta olduğu bir projeyi sıfırdan adım adım gerçekleştiriyoruz. Siz de takdir edersiniz ki görsellik ve tasarım çok önemli kavramlar ve sizin uygulamanız ne kadar iyi, gelişmiş veya teknolojik olarak büyük işler yapacak şekilde kodlanmış dahi olsa kötü bir arayüze sahip ise pek beğenilmeyecektir.

Kursu Bitirerek Android'de Uzmanlaşın !
Bu kurs ile öğrendiğiniz kavramlar sayesinde artık kendi mobil uygulamanızı geliştirebiilirsiniz. Ve bu uygulama basit olmak zorunda değil, çünkü artık android mimarisindeki activity, broadcast receiver, service ve content provider'lar ile ilgili pek çok kavramı mantığıyla öğreneceksiniz.

  • Kursun son kısmında yapılan örnek proje ile öğrendiğiniz tüm kavramları uygulayacak, tasarımı geliştirmek için pek çok konuda fikir sahibi olacak ve de uygulamanızı pazara sunacak seviyeye geleceksiniz.SETLERI DETAYLI OLARAK İNCELEMEK İÇİN SET RESİMLERİNE TIKLAYABİLİRSİNİZ...