İzleme Seçenekleri
ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Photoshop CC 2018 
Programın Arayüzü İngilizce, Anlatım Türkçe dir.
Photoshop programının son sürümüdür. Sıfırdan başlayıp, son aşamaya kadar detaylı bir şekilde,
ezberci eğitimden kaçınılarak, uygulamalar eşliğinde anlatılmıştır.Özellikle mesleki uygulamalar anlatılmıştır. Setimizde, hem komutları öğrenecek hem de komutları bir arada kullanarak verimli projeler üreteceksiniz. Set içerisinde programın komutları, mimari görselleştirme, manipülasyon, fotoğraf renk ayaları, post production, ajans işlemleri, efektler ve daha bir çok özellik anlatılmıştır.

Photoshop CC
Programın Arayüzü İngilizce, Anlatım Türkçe dir.
Türkçe Photoshop CC
Programın Arayüzü Türkçe, Anlatım Türkçe dir.
Her iki Photoshop seti; sıfırdan (yeni) başlayan içindir. İki Photoshop Seti arasındaki en temel farklılık şudur:
Adobe firması artık Photoshop programını Türkçe dil desteği ile üretmektedir. Bunun için --Türkçe Photoshop CC-- eğitim setini ürettik. Aynı zamanda bu zamana kadar herkes İngilizce arayüzlü Photoshop programına alışkın olduğundan --Photoshop CC -- setini de ürettik. Üretim bizden Tercih sizden...
Son aşamaya kadar bol uygulama ile birlikte öğretmektedir. Setimizde komut şu işe yarar deyip geçmiyor. Her bir komut, güzel bir uygulama eşliğinde öğretiyor. Ardından piyasa şartlarına uygun bol örnek yapılmaktadır. Kedinin gözü, köpeğin gözüne yerleştirelim gibi örnekler değil, siyah beyaz resmi tamir etmek, renklendirmek, rötuş yapmak. Araba giydirmek, mobilya rengi, kumaşı, deseni değiştirmek, ajans çalışmaları, mimari çalışmalar vs. gibi gerekli çalışmalar üzerinde durulmuştur.
Photoshop CS5
Programın arayüzü İngilizce, anlatım dili Türkçe dir. Bu setimiz doğal olarak CC setlerimizin alt versiyonu yani daha eski sürümüdür. Ancak, içersindeki farklı uygulamaları yapmak adında CC seti ile birlikte alınmasını öneriyoruz.