Photoshop Eğitim Öğretim Setleri

Photoshop Eğitim Öğretim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Photoshop 2021 Video Eğitim Seti :

Adobe Photoshop en son versiyonudur. Photoshop programını öğrenmek istiyorsanız ilk olarak almanız gereken settir.

Temel Seviyeden (Sıfırdan) Başlayıp, son aşamaya kadar anlatan setimizdir. Photoshop Kursunda 46 saatlik anlatım, 313 Video Ders mevcuttur.

Hem Öğretim setinden, hem de uygulama setinden oluşmaktadır. Özellikle mesleki uygulamalar anlatılmıştır. Setimizde, hem komutları öğrenecek hem de komutları bir arada kullanarak verimli projeler üreteceksiniz. Fotoğrafçılık, mimari, reklam ajansı vb. sektörler ile ilgili bir çok uygulama yapıldı.

Manipülasyon, Siyah Beyaz Fotoğrafı Renklendirmek, Araç Giydirme, Mimari Görselleştirme, İç Mekan Giydirme, Dış Cephe Giydirme, Kat Planı Çalışması, Saç Dekupesi, Kolaj Çalışması, Web Arayüz Tasarımı, Mockup, 3D, Efektler, Fotoğrafı pop art a dönüştürmek, Fotoğraf Eskitme, Fotoğraf Tamiri, Siyah Beyaz Fotoğrafı Renklendirmek vs. hepsi setin içersinde anlatıldı.  


Photoshop Sosyal Medya & Reklam Tasarım Seti (İleri Seviye)

Photoshop programını biliyorsunuz; fakat sosyal medya ve reklam alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız tam size göre bir settir. 

Photoshop Sosyal Medya & Reklam Tasarım Kursunda; Sosyal medya(Instagram, facebook, twitter vb.) Post tasarımları, Hikaye Story Tasarımları, Youtube Tasarımları yapılması video dersleri anlatılmıştır.

 

Photoshop Mimari Görselleştirme Video Eğitim Seti (İleri Seviye)

Photoshop mimari görselleştirme ile ilgili tüm komutlar önce açıklamalı, ardından ise örneklerle beraber anlatılmıştır. 

Photoshop Kursumuzda Render hatalarının Düzeltilmesi, Dış Cephe Giydirme yapılması, Peyzaj projesi veya vaziyet planı oluşturulması gibi çalışmaların ne AutoCAD, ne 3d Studio Max, ne de benzeri programa gerek olmadan sadece Photoshop ile nasıl yapılabileceği öğretilmektedir. 

20 Saat Anlatımlı Kursumuzda, 117 Video Ders mevcuttur.


Photoshop Web - Mobil Arayüz Tasarımı Uygulama Seti (İleri Seviye)
Web Sitesi, Mobil Uygulama arayüz tasarımı yapmak istiyorsanız fakat bu konuda yeteri kadar bilgiliniz yok ise eğitim seti tam 
size göredir. Sıfırdan itibaren arayüz tasarımları en ince ayrıntısına kadar set içerisinde anlatılmaktadır. 

Video Derslerimizde Sanal Öğretim, E-Ticaret Sitesi, Kişisel - Billie Eilish, Araç Bakım Hizmet Firması, Hizmet Sektörü Firması, Sanal Öğretim (Mobil), Saat Satış Firması (Mobil), Sosyal Medya Platformu (Mobil) web sitelerinin tasarımı anlatılmaktadır. Kursumuz bitiminde artık istediğiniz tasarımı yapabiliyor olacaksınız.

 

Photoshop 2019, Photoshop 2018, Photoshop 2014, Türkçe Photoshop 2014, Photoshop CS5 Video Eğitim Setleri

Video Eğitim Setleri; sıfırdan başlayıp son aşamaya kadar anlatan kurslarımızdır. Kullandığınız Photoshop programı hangi versiyon ise ona göre tercih edebilirsiniz. Ancak, son versiyon setimiz ile öğrenmenizi öneririz. Video Derslerimiz Full HD görüntü kalitesine sahiptir.

Derslerimizi ister download edip, internetsiz olarak izleyebilirsiniz. İsterseniz de video dersleri online olarak izleyebilirsiniz.