SketchUp Setleri

SketchUp Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

SketchUp 2020 Eğitim Seti:

Sıfırdan başlayanlar içindir. İçersinde 30 Saat anlatımlı video ders mevcuttur. SketchUp programını kuvvetli kılan en büyük özelliklerden birisi kullanılan Plug-in lerdir. Setimiz içersinde en çok kullanılan plugin lerin ne olduğunu, nasıl kullanıldığı, ne işe yaradıkları ayrıntılı anlatılmıştır. Bu setimiz bittiğinide programı rahatlıkla kullanabiliyor olacaksınız.

Kurs bünyesinde anlatılan pluginlerin bazıları şunlardır:

Curviloft, Soap Skin and Bubble, Joint Push/Pull, JHS Powerbar, Split Tools, QuadFace Tools, Place Shapes, Smart Offset, Clothworks, 1001 Bit Tools, Bezier Spline Tools, Round Corner (Fredo), Bezier Surface, Helix Along Curve, Artisan, Edge Tools, Cleanup, Fredo Tools, Flowify, Solid Inspector, Curvizard, VoronoiXY, Shape Bender, SubD, Vertex Tool, Fredo Scale


Sketchup 2020 İleri Seviye Eğitim Seti :

İleri seviye setimizdir. "SketchUp 2020 Eğitim Seti" ni bitirenler özellikle bu sete devam edebilirler. Kurs İçersinde 32 saat anlatım mevcuttur. Video derslerimizde öğrendiğiniz komutlar kullanılıp, Villa Projesi iç mekan, dış mekan, peyzaj projesi tüm detayları ile modellenmektedir. Artık bu setimizi bitirdikten sonra istediğiniz sahne modellemesini yapabiliyor olacaksınız.


V-RAY SketchUp İçin Eğitim Seti:

SketchUp setimiz ile artık istediğimiz sahneyi hazırlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz sahnenin, modelin fotoğraf gibi görüntüsünü elde etmek isteriz. Bunun için kaplama, render, material öğrenmemiz gerekir. Kursumuzdaki Video Dersler sayesinde bütün bunları rahatlıkla yapaibliyor olacaksınız.

"SketchUp 2020 Eğitim Seti" veya "Sketchup 2020 İleri Seviye Eğitim Seti" alanların bu seti de muhakkak almasında fayda var.


SketchUp 2019 Öğrenme Seti ve Uygulama Seti :

Sıfırdan başlayanlar içindir. SketchUp 2020 Eğitim Seti ni aldı iseniz bu seti almaya gerek yoktur. İçersinde 12 saat anlatım mevcuttur.


Derslerimizi ister download edip, internetsiz olarak izleyebilirsiniz. İsterseniz de video dersleri online olarak izleyebilirsiniz.