SketchUp Setleri
ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

SketchUp 2020 Eğitim Seti: Sıfırdan başlayanlar içindir. İçersinde 30 Saat anlatım mevcuttur. SkethUp programını kuvvetli kılan en büyük özelliklerden birisi kullanılan Plug-in lerdir. Setimiz içersinde en çok kullanılan plugin lerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığı anlatılmıştır. Bu setimiz bittiğinide programı rahatlıkla kullanabiliyor olacaksınız.

Sketchup 2020 İleri Seviye Eğitim Seti : İleri seviye setimizdir. "SketchUp 2020 Eğitim Seti" ni bitirenler özellikle bu sete devam edebilirler. İçersinde 32 saat anlatım mevcuttur. Tüm öğrendiğiniz komularını da kullanıp, bir villa projesini tüm ince detayları ile modellenmektedir. 

V-RAY SketchUp İçin Eğitim Seti: SkethUp setimiz ile artık istediğimiz sahneyi hazırlıyoruz. Hazırlamıl olduğumuz sahnenin, modelin fotoğraf gibi görüntüsünü elde etmek isteriz. Bunun için kaplama, render, material öğrenmemiz gerekir. Setimiz sayesinde bütün bunları rahatlıkla yapaibliyor olacaksınız. "SketchUp 2020 Eğitim Seti" veya "Sketchup 2020 İleri Seviye Eğitim Seti" alanların bu seti de muhakkak almasında fayda var.

SketchUp 2019 Öğrenme Seti ve Uygulama Seti : Sıfırdan başlayanlar içindir. SketchUp 2020 Eğitim Seti ni aldı iseniz bu seti almaya gerek yoktur. İçersinde 12 saat anlatım mevcuttur.