After Effects CS5 22 Saat Anlatım

After Effects CS5

After Effects CS5
243 TL
119TL
HIZLI SATIN AL
SEPETE EKLE
Set Hakkında

22 SAAT, 348 VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET
Seti hazırlayan Yusuf ÖZKOYUNCU'dur. Kanal D, TRT, TGRT vs. kanallara çalışma yapan kişidir. Eğitmenimiz; TV kanallarında sürekli iş yapmaktadır. Set ile hem programı öğrenecek, hem de profesyonel işlerin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

After Effects CS5 Öğretim setimizi özellikle, After Effects CS3 öğretim setimizi alanlar da dikkat edilerek hazırlandı. Önceki setimiz CS3 alanların istekleri CS5 setinde eklendi. CS3 setimizde patlama ve yanma efektleri anlatılmamıştı, eklendi. Kodlama ile ilgili detay isteniyordu, eklendi. Daha bir çok konu eklendi.

After Effects CS5 Programında özellikle 3 Boyuta çok önem vermişler ve eklemişler. After Effects'e gerçekten mükemmel özellik katmış olan 3 Boyutun yeni özellikleri, set içersinde ayrıntıları ile birlikte anlatılmaktadır.

After Effects CS5

22 SAAT, 348 VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET
Seti hazırlayan Yusuf ÖZKOYUNCU'dur. Kanal D, TRT, TGRT vs. kanallara çalışma yapan kişidir. Eğitmenimiz; TV kanallarında sürekli iş yapmaktadır. Set ile hem programı öğrenecek, hem de profesyonel işlerin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

After Effects CS5 Öğretim setimizi özellikle, After Effects CS3 öğretim setimizi alanlar da dikkat edilerek hazırlandı. Önceki setimiz CS3 alanların istekleri CS5 setinde eklendi. CS3 setimizde patlama ve yanma efektleri anlatılmamıştı, eklendi. Kodlama ile ilgili detay isteniyordu, eklendi. Daha bir çok konu eklendi.

After Effects CS5 Programında özellikle 3 Boyuta çok önem vermişler ve eklemişler. After Effects'e gerçekten mükemmel özellik katmış olan 3 Boyutun yeni özellikleri, set içersinde ayrıntıları ile birlikte anlatılmaktadır.

CS5 te katılmış olan Roto Brush özelliği, hareketli videolarda mask yapmada inanılmaz kolaylıklar getirmiştir. Bu sayede sizin hareketli videolarda yapacağınız masklama sisteminde harcayacağınız zaman, minimuma indirgenmiştir. Bu özellikler tüm detayları ile set içersinde anlatılmıştır.

Özetlemek gerekir ise daha önce After Effects CS3 Öğretim setimizi alanlara seti almalarını tavsiye ediyorum. Çünkü, burada CS3 teki anlatılmayanlar ve eksik kalanlar anlatıldı. Çeşit olması açısından CS3 tekilerden farklı  örnekler yapıldı.

Eğer After Effect setimizi yeni alacaksanız; hangisini alırsanız alın kesinlikle öğrenirsiniz. Ancak, ben her iki seti de almanızı tavsiye ediyorum. CS5 setimiz ile programı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. CS3 setimiz ile bol bol anlatımlı uygulama yaparak pekiştirebilirsiniz. 

Tüm anlatılan uygulamaların hem projesi hem de materyalleri DVD içersinde bulunmaktadır.

 

Tanıtım VideolarıYaptığımız Çalışmaların Videoları
YorumlarSet İle İlgili Yapılan Yorumlar
 • 70)Büşra SEZEN10.12.2017/ Grafiker / İstanbul

  Detaylı açıklayıcı kalite bir eğitim seti anlatım çok iyi 2 haftada baya bir bilgi edindim. normal bir kursa iyiki kayıt olmamışım başlamadan önce sanal bir eğitim faydalı olur mu diye tereddüt içindeydim fakat gerçekten öğrendim.

 • 69)murat cakular26.12.2016/ /

  kesinlikle Yusuf Hoca' nın anlatımını yaptığı eğitim setini almanızı tavsiye ederim. kendisi son derece akılda kalacak ve size pratik yaparak tam anlamıyla programa hakim olmanızı sağlayacak bir set. Hakkını vermiş

 • 68)ZAFER KESKİN19.08.2016/ BİLGİ İŞLEM / ESKİŞEHİR

  Başka firmalardan eğitim seti almış biri olarak diyorum ki ! Sanal öğretim eğitim setleri video hd, ses hd ve içerik olarak çok harika bir set.

 • 67)Vedat ERDEN17.11.2015/ Serbest / İzmir

  Bu after effecti hazırlayan şahısa sonsuz teşekürlerimi sunuyorum aynı şahıs cinema 4d ve premiere gibi tutorial hazırlasa iyi olur çok beğendim

 • 66)cuma öğüt30.01.2015/ web tasarım grafiker donanım / adana

  eğitim seti sıfırdan öğrenmek isteyenler için çok iyi anlatım güzel öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim..

 • 65)Ünsal ÖZATA25.01.2015/ Mimar / Ankara

  Eğitim seti bir harika. hangi derste kaldığımızı belirtecek bir işaret koyma olsa daha kullanışlı olur. hangi derste kaldığımı unutuyorum teşekkürler

 • 64)Mehmet GÜVEN3.01.2015/ Bilgisayar programcılığı / Konya

  After effects eğitim seti sıfırdan başlamak isteyenler için tek kelimeyle mükemmel emeği geçenlere teşekkür ediyorum

 • 63)furkan kurtulmuş3.01.2014/ öğrenci / tekirdağ

  after effect anlatımınız çok açık. Premier pro eğitimi de verirseniz çok iyi olur

 • 62)Hulusi Fatih KAPANCI24.04.2013/ Mimar / Alanya-antalya

  Merhaba setinizin çok faydasını gördüm. umarım daha ileri seviye içinde set hazırlarsınız. birde özellikle farklı programlarda hazırlanmış video ve ses dosyalarının tek bir videoda birleştirilmesi ile ilgili bir ders mükemmel olur.

 • 61)Murat Topaklı10.04.2013/ Radyo - Yayın Sorumlusu / İstanbul

  İleri seviye AE eğitim seti düşünülüyor mu? Ben her iki setide aldım. Çok başarılı. Tavsiye ederim.

 • 60)Ahmet TEKE9.03.2013/ / Konya

  Sizi bir kere daha tebrik ediyorum, neredeyse birçok seti satınaldım ve sayenizde zor gelen yerleriçok kolay geçmiş oldum, nette bir çok ders olmasına rağmen nereden başlayacağımı bilmiyordum, sayenizden 0 dan öğrenme şansım oldu tüm sanalöğretim ekibine teşekkürü bir borç bilirim

 • 59)Nusret Çalışır5.03.2013/ Grafik Tasarım / İstanbul

  İlk Başta Yardımlarından dolayı savas beye teşekkür ederimAfter effects videolarına baktım anlatımlarınız çok güzel anlaşılırlık payı yüksek kalitede yapılandırılmış bende siparişimi verdim kargom yarın elimde olacakmış geldikten sonra dilek ve şikayetlerimi de belirtmek isterim. Saygılarımla...

 • 58)Ufuk TEPE20.12.2012/ Tekniker / Bitlis

  After Effects Hakkında araştırma yaparken rastladım bu siteye aradım görüştüm gerçekten canlı destek ve savaş bey epey yardımcı oldu after effects hakkında çok az denilebilecek kadar bilgim var umarım yararlı olur ve buraya yazarım Kargonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum..

 • 57)Yavuz ÖZBULAT22.09.2012/ Yönetmen / İzmir

  Çok yalın ve güzel bir dille, uygulamalı olarak anlatılmış bir eğitim programı..aynı zamanda yeni konulara geçtiğinizde eski konuları unutma gibi bir şansınız yok. çünkü yeni konularda eski konularda öğrendiklerimizi uyguluyor ve üstünden geçiyoruz..herkeze gönül rahatlıgıyla tavsiye ederim..

 • 56)Atilla ÇİÇEK19.09.2012/ Desinator / Bursa

  Gercekten derslerin içeriğinden ve anlatım şeklinden çok etkilendim. Emeğiniz için teşekkür etmek istedim. Anlatımlardaki oldukça hissedilebilen içtenlik ve öğretme isteği satın alabileceğiniz birşey değil. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • 55)Emre Ocak15.09.2012/ Öğrenci(Grafik Animasyon) / Isparta

  Bende bu eğitim setini almıştım.İlk sete başladığımda aklımda bir sürü sor işareti vardı hatta burdaki bazı reklam çalışmalarına ait videolar vardı keşke bunlarıda gösterseymiş demiştim.Ama set bitince nasıl yapıldığını anlamış oldum.Tabi bu programda çok professional çalışma yapabilmek için.3D-max veya herhangi bir 3boyutlu animasyon programlarını bilmek şart.Bu programı iyice öğrendikten sonra hemen MAYA setini getirtcem.

 • 54)Hakan TOPALOĞLU14.09.2012/ Seslendirmen / Bursa

  Son derece güzel bir eğitim seti. yusuf özkoyuncu'ya ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • 53)Hezi HACIBEYLI2.09.2012/ Jurnalist / 1981

  En sevdiyim program

 • 52)Yusuf EKER27.08.2012/ Öğrenci / Mersin

  Hocamıza çok teşekkür etmek istiyorum gerçekten eğitim seti olsun derslerdeki anlatım tarzı olsun çok çok iyi çok teşekkür ederim hocam size böyle değerli bir proje hazırladığınız için.

 • 51)abdurrahman ürek23.05.2012/ ajans sahibi / denizli

  bir cok siteyi inceledim ama şu ana kadar yusuf bey kadar çaba sarf edenini bulamadım kendisine bir denizlili olarak çok teşekkür ediyorum mümkünse denizlide ağırlamak isteriz çünkü benim için böylesi önemli konularda çalışan herkes bir kahramandır.ülkemizin kalkınması inanın yusuf bey gibi gayretli elit insanların sayesinde olacaktır. keşke kimin sesi veya dansı güzel diye gençliğimize uyutacaklarına bu gibi konulara önem verseler.selamlar denizli ye pamukkale ye bekleriz.

 • 50)onur 2.05.2012/ medya / istanbul

  gerçekten çok güzel hazırlanmış bir set. umarım after effects ile ilgili ileri düzey,profesyonel çalışmaların yer aldığı bir set hazırlanır

 • 49)Ege ERDENİZ27.04.2012/ Fotoğraf / İstanbul

  Neredeyse seti bitirdim, içinde bolca uygulama mevcut.niyetlenen kişilere almasını tavsiye ederim, inşallah cs6 ileri seviye after effects eğitim seti çıkar.

 • 48)murat2.02.2012/ / istanbul

  After Effects CS5. çok beğendim. ama profesyonel uygulamalar olan bir set bekliyoruz..

 • 47)tugba tontu2.02.2012/ grafiker / ankara

  hiç araştırma yapmadan seti aldım hiç bir bilgim yokken ve bu program çok karısıkken çoğu şeyi ögrendim diyebilirim şimdide burdan 3. setimi sipariş ettim teşekkür ederim

 • 46)Asım Esaad3.12.2011/ Öğrenci / İstanbul

  Çok teşekkür ederim böyle bir çalışma yaptığınız için. After eğitiminin özel kursları ile karşılaştırıldığında müthiş bir zaman ve maddiyat karı elde ettiğimi düşünüyorum. Sadece uygulama derslerinin olduğu bir çalışma yapılmasını da ümit ederim. Çünkü uygulamayla öğrenilen unutulmuyor. Saygılar sunarım.

 • 45)Emrah Kadir Durgun19.11.2011/ öğrenci / kayseri

  sıfırdan başlayıpta ileri seviyeye kadar ilerlemek için çok güzel bi set

 • 44)senem9.11.2011/ / izmir

  Ben bu seti her çalışmaya başladığımda hep size dua ediyorum YUSUF BEY...Gerçekten KUSURSUZ BİR ANLATIM BU HARİKASINIZ....

 • 43)Emrah ERYILMAZ25.10.2011/ Web Programlama / İstanbul

  Tek kelime ile harika. Hocamızın inanılmaz bir öğreticilik kabiliyeti var. Sadece konuşarak ve uygulayarak inanılmaz sonuçlar ortaya çıkarmış. Tebrik ediyorum.

 • 42)senem öngören14.10.2011/ Grafiker / izmir

  VALLAH HELAL SİZE YUSUF BEY,BİR PROGRAM ANCAK BU KADAR GÜZEL ANLATILABİLİR...

 • 41)Erdem14.10.2011/ Web / İstanbul

  Gerçekten çok başarılı buldum SanalÖğretim ve dersi bizler için hazırlayan Yusuf beye çok teşekkür ediyorum. Daha yarısına gelmeden fazlasıyla şey öğrendim, üstelik bu kadarlık kısmıyla bile intenette yabancı kaynaklarda yer alan tutorialları daha iyi anlamaya başladım. SanalÖğretim ekibi ne yapıp edip ileri düzey versiyonunu da çıkarmalı bu eğitimin.

 • 40)Hilmi GÜDÜL3.06.2011/ / Mersin

  Bu setler harika, peki setlerin devamı gelmeyecek mii.. Bir cvp alırsam sevinirim... Plugin eğitimleri felan ...

 • 39)Şule İlgüğ26.05.2011/ Tasarımcı Grafiker / İstanbul

  Öncelikle Yusuf Beye ve Sanaloöğretim.com,a hazırlamış oldukları After Effects CS5 seti için çok teşekkür ederim. Gerçekten kapsamlı ve detaylı bir anlatım olmuş. Yapılan örnek işlerde olayın mantığını kavrama açısından gerçekten yerinde çalışmalar. Herşey güzel de Hocam! freelance iş için müşteri nasıl bulunur onun da ip uçlarını versen çok iyi olacakmış :)... Elinize nefesinize sağlık iyi çalışmalar dilerim.

 • 38)mustafa murat gönç18.05.2011/ öğrenci / ankara

  ben ANKARA DA ikamet ediyorum. sitenizi rasgele eğitim cd si ararken buldum demo videoları izledim çok hoşuma gitti fakat internet alışverişi konusunda tereddütlerim vardı. Çekinerek siparişi verdim. Hemen teyit için aradılar ve kargom ertesi gün elime geçti çok hoşuma gitti. Tüketici haklarına hemen bildiride bulundum müşteri memnuniyetini ifade edebilmek için çok teşekkür ederim. site hakkında gayet sade ve şık bir tasarım fazlası abartı olurdu zaten gayet güzel. TEŞEKKÜRLER SANAL ÖĞRETİM ÇALIŞANLARI TEŞEKKÜRLER YUSUF ÖZKOYUNCU BEYFENDİ VE ÇOK TEŞEKKÜRLER HEPİNİZİN EMEĞİNE SAĞLIK....

 • 37)Mehmet Doğan6.05.2011/ Görsel Yönetmen / Girne KKTC

  Gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak eden bir set. Alalım 3 hafta olmasına rağmen göstermiş olduğum gelişim son derece tatminkar. Sabırsızlıkla ileri düzey CS5 after effects eğitim seti bekliyoruz. Böyle bir set hazırlıyormusunuz bizi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • 36)hasan köse29.04.2011/ muhabir / istanbul

  Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.. Yusuf hocam ağzına yüreğine sağlık harikasın.. Mükemmel 10/10

 • 35)Anıl YÜNCÜ26.10.2010/ Reklamcı / Nevşehir

  Gerçekten güzel bir çalışma ve büyük bir emek sarf edilerek hazırlanmış birbirinden güzel ve kolay anlaşılır bir eğitim cd'si olmuş şu an seti bitirmek üzereyim ve bu konuda kendime olan güvenim arttı..emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • 34)Hasan KOLAY15.10.2010/ Tasarımcı / İzmir

  Eğitim setini hazırlayan, dağıtan A'dan Z'ye hizmet veren herkeze çok teşekkür ederim.Yusuf hocaya ayrıca bu eğitim setindeki özverili anlatımı dolayısı ile ayrıca şükranlarımı sunarım.

 • 33)Hakan ZABUN14.10.2010/ Öğrenci / İstanbul

  Bu kadar güzel bir öğretim sunulacağını beklemiyordum. Kafasında soru işaretleri olanlara tavsiyem Şuan Siparişi versinler.After Effects in 2. Seviyesinin çıkmasını 4 gözle bekliyorum…

 • 32)Emre ULUTÜRK6.10.2010/ Web ve Flash Tasarımcı / İstanbul

  Web ve animasyon sektöründe çalışan biri olarak söyleyebilirim ki eğitim setleri gerçekten çok faydalı ve piyasadaki tüm kurslara göre çok hesaplı. Üniversite eğitiminden sonra özel kursları denedim; ancak hiçbir kursun Sanal Öğretim'in eğitimleri kadar doyurucu olmadığını gördüm. CS5 AE haricinde CS4 Flash & AS 3.0 paketini de aldım. Bu yüzden diyebilirim ki Sanal Öğretim ekibi bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Herkese çok teşekkürler…

 • 31)Gökcer ÇAKMAK3.10.2010/ Tasarım / İstanbul

  Daha önce Photoshop için kursa gitmiştim,fakat sizin çalışma setlerinizi gördükten sonra öğrenmenin en iyi yolunun bu şekilde öğretim seti olduğunu anladım. Sonuçta anlamadığınız yeri geri alıp defalarca dinleyebiliyorsunuz.Ve öğretmende gerçekten çok içten ve detaylı güzel bir şekilde anlatmış,emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 • 30)Ömer Tekçi11.10.2010/ Grafiker / Yurtdışı

  Sayın Sanalogretim hocaları sizlere ne kadar tşrk etsek azdır tüm setleri aldım hepsi birbirinden şahane ve özenle yapılmış en önemlisi tüm samimiyetiniz ile kullanıcılarına profesyonellik yolunda vermiş olduğunuz önemli bilgiler. AE nin özellikleri saymakla bitmez ama o kadar detayı sığdırmışsınız 25 saate muhteşemsiniz

 • 29)Hilmi GÜDÜL25.08.2010/ / Mersin

  Hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu setin değeri yanında 79 TL bence hiç bir şey... 200 TL bile olsa düşünmeden alırdım. Her an istediğim zaman yanımda profesyonel bir hocam olması bambaşka... Bu işlerle uğraşan arkadaşlar kaçırmasınlar bence…

 • 28)Belma TÜRKMENOĞLU18.08.2010/ Mimar / Ankara

  Sanal öğretim grubuna çok teşekkürler,emeğinize sağlık.yusuf hocam çok detaylı ve güzel örneklemiş.özellikle türkçe olması ve her konuda uygulama yapması ve yaparken en karmaşık olayları basite indirgemesi cd leri çok rahat izlettiriyor.

 • 27)Pınar KARHAN22.05.2010/ Sinemacı / İzmir

  En ince ayrıntılarına kadar özverili bir çalışma ile hazırlanmış bir çalışma. Eğitim setini hazırlayan kişiler anlatmış olmak için değil, bildiklerini sakınmadan bilgiyi almak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyorlar. Trapcodelerden, effect seslerine, hareketli zeminlerden, yazı fontlarına kadar ihtiyaç duyulacak pek çok ek kaynak bile yüklü. İzmir'de ders almak için after effect dersi veren öğretmen çok aradım. Yardımıma bu eğitim seti yetişti. Yürek dolusu sevgiler ve teşekkürler…

 • 26)Meral KOPKE20.05.2010/ Teknik Ressam / İstanbul

  Bütün eğitim cdlerini aldım, 3dmax, autocad, after effect cdlerini dinledim ve gerçektende çok güzel, herkese tavsiye edebilirim, kesinlikle sokağa para atmıyorsunuz, hatta kurslara bile gitmeye gerek kalmıyor, öğretmenlerin hepsine bu yaptıkları tecrübeli çalışmaları için çok teşekkürler, gerçekten çok kaliteli ve umarım bunu bu şekilde devam ettirirler.

 • 25)Kaan BAYLAR19.03.2010/ Öğrenci / İstanbul

  CS3 derslerini full bitirdim. Daha ileri seviye çıkartırsanız çok sevinirim. Örn: film içinde uygulanan sehneler. Key odalarında çekilen hareketli sahnelerin sanal ortamda 3 boyut şeklinde hareketli arkaplan oluşturulması gibi bir çok soru var akllımda. CS3 eğtimi hakkında söyleyecegim. Harika bir ders, çok memlun kaldım.

 • 24)Betül PASİNLİOĞLU11.03.2010/ / Kahramanmaraş

  Bu eğitim setine, google'da After Effects üzerine araştırma yaparken rastladım. Siteye ders cd'lerinden eklenmiş olan tanıtım videolarını izledim ve çok beğendim, cd'leri almaya karar verdim. Şu anda ilk cd'yi izliyorum, diğer cd'lere de bir göz attım, dersler tek kelimeyle şahane hazırlanmış, After Effects'i profesyonel şekilde kullanabilecek kalitede bir içerik oluşturulmuş. Bu hizmeti veren, bilgilerini bizlerle paylaşan hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Ürünü satın alma esnasında da her türlü sorumu cevaplayp, her konuda yardımcı olan canlı desteğe de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. After Effects öğrenmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile bu seti alabilirsiniz. Saygılarımla

 • 23)Tuncay DAĞCI10.03.2010/ Öğretmen / Ankara

  After Effects CS3 eğitim seti gerçekten muhteşem. Zevkle izleyip öğrenebileceğimiz bir set.

 • 22)HAKAN BİÇER2.02.2010/ Öğrenci / Kırklareli

  Bu eğitim seti gerçektende mükemmel hazırlanmış olup en ince detayları dahi ustalıkla öğretmektedir.Ayrıca karşılaştığım sorunlarlada çok yakından ilgi ve destek aldım.Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederim.Bu işe meraklı olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • 21)Ramazan DEMİR31.08.2009/ /

  Savaş bey eğitim setlerinizden After effect için olanı satın aldım ve max için olanı bir yakınımda gördüm, Gerçekten tebrik ederim çok başarılı eğitim setleri. Ödediğim ücreti karşılamayı bırakın insan kendini borçlu bile hissediyor :). Bir eğitimci olarak böyle kaliteli eğitimlerin devamını bekliyorum. İyi Çalışmalar

 • 20)Saadet çelik TAŞDEMİR1.08.2009/ / Gaziantep

  Savaş Bey, gerçekten Yusuf Bey'i ve tüm ekibinizi kutluyorum. daha birinci cd deyim fakat eğitim o kadar faydalı oluyorki anlatamam. derslerin anlatımı çok iyi. daha önce herşeyi kendim deneme yanılma ile öğreniyordum ama zor oluyordu. çok memnun kaldım. tekrar teşekkür etmek istedim.. after effecte başlamaya korkmuştum ama umduğum kadar zor değilmiş. tabi çalışmak lazım ama şu an reklamları izlerken nasıl yapıyorlar dediğim şeyleri tahmin etmeye başladım yavaş yavaş nasıl yapıldığını..:))

 • 19)Hakan YAZICI12.07.2009/ Tasarımcı / İstanbul

  Özellikle benim gibi yoğun tempoda çalışan insanlar için çok ideal. Özel bir öğretmen ve kursunuz var siz istediğiniz saatte ders veriyor. Öğrenmenin kolay, masrafsız, etkili, kalıcı, eğlenceli ve en hızlı yolu. Emeği geçen herkeze teşekürler.

 • 18)Ayla ÖZGAM1.07.2009/ Mimar / Antalya

  MUHTEŞEM Bu mükemmel setleri hazırlayan Savaş Kımıl hocam başta olmak üzere Yusuf Özkoyuncu,Onur Yıldırım hocalarıma ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Ben 3ds max,auto-cad,after effects ve max animasyon eğitim setlerini aldım.Yetmedi Savaş hocamı arayarak Adobe Photoshop eğitimi içinde yardım istedim.Eğitim setini hazırladıklarını öğrendim. Bukadar açgözlü oluşumun nedeni mi? Çünki eğitim setleri birer harika. Bu setlere çalışıp öğrenmemek imkansız.Hele çalışırken sıkılmanız mümkün değil.Setlerin ücretleri ise bu muhteşem eğitim karşısında senbolik rakam gibi. Takıldığım konularda gerek web sitesi:Sanalogretim.com gerekse telefon aracılığı ile anında yardım almam muhteşem. Bana sorarsanız bir an bile düşünmeden alın derim,sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz.

 • 17)Yasin MELİKOĞLU28.04.2009/ Grafik Tasarımcı / İstanbul

  After Effects ve 3D Max setlerinden yararlandıktan sonra içimi kaplayan sevinç naraları bu yoruma şu an okuyacaklarınızı yazmaktan beni geri alamadı. Öncelikle küçük bir soruyla başlıyalım =) Soru: <> elemanlarından oluşacak en büyük çözüm kümesi nedir? Cevap: Matematiksel ve çift köklü bir cevabı bulunduğundan ötürü iki kökü de yazıyorum. X1=Savaş Kımıl, x2=Yusuf Özkoyuncu Soru o kadar küçük olmadığı için son olarak da şunu söylemeliyim ki bu setler size programı değil tasarıma nasıl bakacağınızı göermenizi de sağlayacaktır! Dualarım sizinle Sanal Öğretim ailesi =)

 • 16)Teoman ESAT7.04.2009/ / Hakkari

  Gerçekten çok güzel hazırlanmış bir set çok işime yaradı ilgilenen herkese tavsiye ederim.

 • 15)Hülya ÖZKOYUNCU21.03.2009/ Basın / Gaziantep

  Kardeşim Yusuf Özkoyuncu ile gurur duyuyorum her nekadar benim bölümüm değilsede hayretler için de izliyorum. 3 boyutlu film ve bu konular üzerine eğitim vermek bence yüksek tranjda bilgili olmaktır başarılar kardeşim

 • 14)Ramazan CEYLAN19.03.2009/ Bilgisayar Teknisyeni /

  Gerçekten Çok Başarılı bir eğitim seti. Emeği geçen bütün Hocalarıma . sanalöğretim ve meysa bilişim e Teşekkür Ederim. İyi Çalışmalar.

 • 13)Necip Fazıl AKTAŞ9.03.2009/ Grafiker / İstanbul

  Gerçekten baştan sona çok başarılı bir çalışma bir set... Emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunarım gerçekten inanılması zor bir ilerleme seviyesine ulaştım... Sadece 1 ay kadar kısa bir sürede tecrübe eksikliği haricinde programa %90 aşamasında hakim oldum diyebilirim... %10 aşaması ise sadece bazı efekt yada özelliklerin adlarını ve yerlerini bilmek kaldı... Çok çok teşekkür ederim…

 • 12)Ahmet İrfan GÜNAY3.03.2009/ /

  Meraba yaklaşık 1 ay kadar önce after effects setini aldım, set tam anlamıyla harika..Daha önceden de biraz grafikle ilgilendiğim için herhangi bir problemim yok,Hazırladığınız set sıfırdan başlayanlar için birebir bir kaynak ve eğitici set. 3d max setinide yakında alacağım.Sanal öğretim ailesine katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Tüm hocalarımıza ve sanal öğretim ekibine başarılar…

 • 11)Ömer ŞAHBAZ17.01.2009/ Montaj / Ankara

  Çok güzel hazırlanmış bir eğitim setine sahip oldum.teşekür ederim.

 • 10)Erdal BENER22.01.2009/ Öğretmen / Niğde

  After Effects ile ilgili yerli yabancı geniş bir kaynağa sahibim. Kitap , eğitim cd leri satın aldım. Türkçe kaynaklar içinde en kapsamlı, yalın, anlaşılır olarak Sanalöğretim'den aldığım seti beğendim. 2 defa seti bitirdim.After Effects ile ilgili bilgilerin oturmasına çok faydası oldu.Samimi duygularımla başarılarınızın devamını dilerim.

 • 9)Murat ÖZKOYUNCU8.01.2009/ Motion Grafik / Gaziantep

  Amcam olmasıyla gurur duyduğum yusuf özkoyuncunun hazırladığı eğitim seti beni montajdan alıp artık hareketli grafiklerle tanıştırdı. artık istediğim ve izlediğim her şeyi rahatlıkla yapıyorum.önceleri idolüm olarak arkasından baktığım işlere şimdi ben yapabiliryor olanın gururunu yaşıyorum. teşekkürler sanal öğretim.teşekkürler yusuf amca…

 • 8)Nihal KOÇAN27.12.2008/ Web Master / İstanbul

  After Effects Öğretim serisinde emeği geçen herkese ve bu hizmeti bize ulaştıranlara gerçekten çok teşekkür ederiyorum. Daha 1. cd yi izlediğim halde çok korktuğum, bir o kadarda öğrenmeyi çok istediğim bu programdan çok fazla şey öğrendim ve ön yargılarım gitti. Alırken pişman olurmuyum işime yarar mı diye düşünüyordum. Şimdi daha önce almadığıma pişman oldum. Başarılanızın Devamını diler, Teşekkür Ederim.

 • 7)Rıza ŞEKERCİ23.12.2008/ Öğrenci / Samsun

  Bu sette tüm emeği geçen eğitmenlere ve arkadaşlara çok teşekkur ediyorum. Setin siparişini henüz verdim. Sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum. Daha seti görmeden video dersler bölumunden birkaç bişey öğrenmiş durumdayım. Bu seti edindikten sonra içerisine girilmiş bilgileri ögrendiğimde neler yapabileceğimi kestiremiyorum bile. çok teşekkurler SANAL ÖĞRETİM…

 • 6)Umut KARADAĞ20.12.2008/ Post Prodüksiyon / Ankara

  Emeği geçenleri tebrik ediyorum çok başarılı bir set olmuş. anlatım ve çalışmalar mükemmel, elinize sağlık ancak sitenizde vector ve arka planlar olursa çok daha pekişir bütün işler

 • 5)Murat BULUT18.12.2008/ Kameraman / Kıbrıs

  Yusuf ÖZKOYUNCU ve Meysa Bilişim'e teşşekkürler. Elinize sağlık çok güzel dersler

 • 4)Bilal GENECİ13.12.2008/ Grafiker / Ankara

  After Effects eğitim cd'sini aldım, ve incelemeye başladım. yusuf ÖZKOYUNCU hocamın anlatımı çok sade ve güzel. 1'ci cd nin yarısına geldim ve iyi şekilde öğreneceğime inandım. be güzel cd leri hazırlayan Yusuf Bey'e ve diğer emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • 3)Ali İhsan DEĞİRMENCİ27.11.2008/ Uygulamalı Teknoloji Mühendisi / Kocaeli

  İşte beklenen an dediğim ve internette gezinirken gördüğüm bu setle yapmak istediğim hayal ettiğim tasarımları yapmama vesile olacak dediğim bu set gerçekten beni çok mutlu etti ve bu konuda öncü olma nezaketini gösteren değerli hocalarımızın bu konuya el atmaları beni çok sevindirdi.Türkiyede kanayan bu yarayı ve gelişime açık ama paylaşıma kapalı olan insanlarımızın artık bu sayede daha iyi işlere vesile olacağını belirtmek istiyorum.Emeğinize ve elinize sağlık.After effect setini gerçekten çıkarmanız büyük bir emek işte ben buna paylaşım derim.helal olsun sanal öğretim.

 • 2)Karip DELİKAYA23.10.2008/ Basın Yayın / Mersin

  Henüz 1. CD deyim, ama daha şimdiden o kadar şey öğrendimki kendim bile inanamıyorum. Özellikle hocamızın akıcı ve etkili anlatımı bunda büyük bir etken. Şimdiden ben artık herşeyi yapabilirim düşüncesini taşıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler. Arşivlik bir set.

 • 1)İsmail KARA17.09.2008/ Öğrenci / Erzurum

  after efects sesli ve görsel egtim setini aldim yusuf özkoyuncu abimizin bütün deneyimlerini bizimle paylastigi kanaatindeyim sektörde marka isim olan yusuf abimizin dersleri isleri ile dogru oranntida anlatmasi bir after kullanicisi için harika bir firsat ben kendim yusuf abimizin egitim setinden sonra after bilgimin en az 15 kat artiginin kanaatindeyim tüm after efects kullanicilarina tavsiyem vakit kaybetmeden seti alin ....ARTIK GÖRSEL EFEKT DAHA PRATIK VE DAHA ZEVKLI TESEKKÜRLER

Yorum Yapmak İçin TıklayınızDoğrulama Kodunu Hatalı Girdiniz.
Yorum Kaydedildi. Teşekkür ederiz.
Egitim İçeriğiSet içerisinde anlatılan konuların listesi
 • 1) Ülkeler Arasında Yayın Formatı (pal-ntsc)
 • 2) Interface özellikleri, Workspace
 • 3) Kendi Arayüzünü (Interface) Oluşturmak
 • 4) Basit Bir Proje Oluşturma ve Kaydetmek -1
 • 5) Basit Bir Proje Oluşturma ve Kaydetmek -2
 • 6) Transform Özellikleri (Position, Scale, Rotation, Opacity, Anchor Point -1
 • 7) Transform Özellikleri (Position, Scale, Rotation, Opacity, Anchor Point) -2
 • 8) Transform Özellikleri (Position, Scale, Rotation, Opacity, Anchor Point) -3
 • 9) Keyframe Oluşturmak (Position - Scale) -1
 • 10) Keyframe Oluşturmak (Position - Scale) -2
 • 11) Timeline, Hides, Audio, Solo Wiev, Lock, Layer Name, Label Özellikleri -1
 • 12) Timeline, Hides, Audio, Solo Wiev, Lock, Layer Name, Label Özellikleri -2
 • 13) Timeline, Hides, Audio, Solo Wiev, Lock, Layer Name, Label Özellikleri -3
 • 14) Timeline, Hides, Audio, Solo Wiev, Lock, Layer Name, Label Özellikleri -4
 • 15) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -1
 • 16) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -2
 • 17) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -3
 • 18) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -4
 • 19) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -5
 • 20) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -6
 • 21) Proje Uygulaması Hareket Kanunu -7
 • 22) Keyframe -1
 • 23) Keyframe Velocity -2
 • 24) Keyframe Velocity - Linear
 • 25) Keyframe Interplation-(L-S) -1
 • 26) Keyframe Interplation-(L-S) -2
 • 27) Basket Animasyon Projesi -1
 • 28) Basket Animasyon Projesi -2
 • 29) Basket Animasyon Projesi -3
 • 30) Basket Animasyon Projesi -4
 • 31) New Photoshop Layer Özelliği
 • 32) Alpha Chanel Metodu -1
 • 33) Alpha Chanel Metodu -2
 • 34) Alpha Chanel Metodu -3
 • 35) Import Kind (Footage ile Composition Arasındaki Fark Nedir?) -1
 • 36) Import Kind (Footage ile Composition Arasındaki Fark Nedir?) -2
 • 37) Parent Link Sistemi -1
 • 38) Parent Link Sistemi -2
 • 39) Parent Link Sistemi -3
 • 40) Import Kind(Composition ile Composition - Retain Layer Size Farkı?), Collect Files -1
 • 41) Import Kind(Composition ile Composition - Retain Layer Size Farkı?), Collect Files -2
 • 42) Import Kind(Composition ile Composition - Retain Layer Size Farkı?), Collect Files -3
 • 43) Import Kind(Composition ile Composition - Retain Layer Size Farkı?), Collect Files -4
 • 44) Import Kind(Composition ile Composition - Retain Layer Size Farkı?), Collect Files -5
 • 45) Tatil Projesi -1 Transform(Auto Orient), Hides All, Ram Preview -1
 • 46) Tatil Projesi -1 Transform(Auto Orient), Hides All, Ram Preview -2
 • 47) Tatil Projesi -1 Transform(Auto Orient), Hides All, Ram Preview -3
 • 48) Tatil Projesi -1 Transform(Auto Orient), Hides All, Ram Preview -4
 • 49) Hides All,Quaility-Wire, Motion Blur -1
 • 50) Hides All,Quaility-Wire, Motion Blur -2
 • 51) Hides All,Quaility-Wire, Motion Blur -3
 • 52) Hides All,Quaility-Wire, Motion Blur -4
 • 53) Hides All,Quaility-Wire, Motion Blur -5
 • 54) Graph Editor, Curve Editor Özellikleri -1
 • 55) Graph Editor, Curve Editor Özellikleri -2
 • 56) Graph Editor, Curve Editor Özellikleri -3
 • 57) Graph Editor, New - Solid, Background -1
 • 58) Graph Editor, New - Solid, Background -2
 • 59) Null Object, Brainstorm -1
 • 60) Null Object, Brainstorm -2
 • 61) Mask Sistemi, Pen Tools -1
 • 62) Mask Sistemi, Pen Tools -2
 • 63) Mask Sistemi, Pen Tools -3
 • 64) Mask Sistemi, Pen Tools -4
 • 65) After Effects İçerisnde hızlı ve verimli çalışmanın püf noktaları -1
 • 66) After Effects İçerisnde hızlı ve verimli çalışmanın püf noktaları -2
 • 67) After Effects İçerisnde hızlı ve verimli çalışmanın püf noktaları -3
 • 68) Hareketli Mask Nasıl Yapılır? -1
 • 69) Hareketli Mask Nasıl Yapılır? -2
 • 70) Hareketli Mask Nasıl Yapılır? -3
 • 71) Hareketli Mask Nasıl Yapılır? -4
 • 72) Hareketli Mask Nasıl Yapılır? -5
 • 73) Pencere Özel Ders, Adobe Bridge Uyumluluk, View -1
 • 74) Pencere Özel Ders, Adobe Bridge Uyumluluk, View -2
 • 75) Pencere Özel Ders, Adobe Bridge Uyumluluk, View -3
 • 76) Pencere Özel Ders, Adobe Bridge Uyumluluk, View -4
 • 77) Pencere Özel Ders, Adobe Bridge Uyumluluk, View -5
 • 78) Layer Blending Mode -1
 • 79) Layer Blending Mode -2
 • 80) Layer Blending Mode -3
 • 81) Layer Blending Mode -4
 • 82) Layer Blending Mode -5
 • 83) Layer Blending Mode -6
 • 84) Layer Blending Mode -7
 • 85) Track Matte Mode (Geçirgenlik) -1
 • 86) Track Matte Mode (Geçirgenlik) -2
 • 87) Track Matte Mode (Geçirgenlik) -3
 • 88) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -1
 • 89) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -2
 • 90) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -3
 • 91) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -4
 • 92) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -5
 • 93) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -6
 • 94) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -7
 • 95) Preferences Ayar Penceresi Afterın Kalbi -8
 • 96) Pre-Compose Özelliği -1
 • 97) Pre-Compose Özelliği -2
 • 98) Pre-Compose Özelliği -3
 • 99) Pre-Compose Özelliği -4
 • 100) Text (Yazı Yazmak) - Yazıya Path(Yol) Vermek -1
 • 101) Text (Yazı Yazmak) - Yazıya Path(Yol) Vermek -2
 • 102) Yazıya Path(Yol) Vermek Uygulama -1
 • 103) Yazıya Path(Yol) Vermek Uygulama -2
 • 104) Yazıya Path(Yol) Vermek Uygulama -3
 • 105) Yazıya Path(Yol) Vermek Uygulama -4
 • 106) Yazıya Effects Vermek (Adobe Bridge İle Effektler) -1
 • 107) Yazıya Effects Vermek (Adobe Bridge İle Effektler) -2
 • 108) Yazıya Effects Vermek (Adobe Bridge İle Effektler) -3
 • 109) Yazı Özelliklerini Değiştirmek -1
 • 110) Yazı Özelliklerini Değiştirmek -2
 • 111) Yazı Özelliklerini Değiştirmek -3
 • 112) Yazı Efektleri İle İlgili Uygulama
 • 113) Yazıya Manuel Efekt Vermek -1
 • 114) Yazıya Manuel Efekt Vermek -2
 • 115) Yazıya Manuel Efekt Vermek -3
 • 116) Layer Styles Özelliği -1
 • 117) Layer Styles Özelliği -2
 • 118) Layer Styles Özelliği -3
 • 119) Layer Styles, Inner-out, Bevel, Stroke -1
 • 120) Layer Styles, Inner-out, Bevel, Stroke -2
 • 121) Layer Styles Uygulama -1
 • 122) Layer Styles Uygulama -2
 • 123) Layer Styles Uygulama -3
 • 124) Layer Styles Uygulama -4
 • 125) Reklam Uygulaması -1
 • 126) Reklam Uygulaması -2
 • 127) Reklam Uygulaması -3
 • 128) Reklam Uygulaması -4
 • 129) Reklam Uygulaması -5
 • 130) Reklam Uygulaması -6
 • 131) Reklam Uygulaması -7
 • 132) Reklam Uygulaması -8
 • 133) Reklam Uygulaması -9
 • 134) Reklam Uygulaması -10
 • 135) Efektler Bölümü Uygulama -1
 • 136) Efektler Bölümü Uygulama -2
 • 137) Efektler, Blur, Sharpen -1
 • 138) Efektler, Blur, Sharpen -2
 • 139) Efektler (Change to Color, Change Color, Curves, Hue/Saturation, color correction) -1
 • 140) Efektler (Change to Color, Change Color, Curves, Hue/Saturation, color correction) -2
 • 141) Efektler (Change to Color, Change Color, Curves, Hue/Saturation, color correction) -3
 • 142) Efektler (Hue/Saturation, Photo Filter, Shadow/Highlight, Tint, Tritone, Color Balance), Save RAM Preview -1
 • 143) Efektler (Hue/Saturation, Photo Filter, Shadow/Highlight, Tint, Tritone, Color Balance), Save RAM Preview -2
 • 144) Efektler (Hue/Saturation, Photo Filter, Shadow/Highlight, Tint, Tritone, Color Balance), Save RAM Preview -3
 • 145) Efektler (Hue/Saturation, Photo Filter, Shadow/Highlight, Tint, Tritone, Color Balance), Save RAM Preview -4
 • 146) Efektler (Hue/Saturation, Photo Filter, Shadow/Highlight, Tint, Tritone, Color Balance), Save RAM Preview -5
 • 147) Distort Efektleri (Bezier Warp, Bulge, CC Bend It, CC Flo Motion, CC Griddler, CC Lens, CC Page Turn) -1
 • 148) Distort Efektleri (Bezier Warp, Bulge, CC Bend It, CC Flo Motion, CC Griddler, CC Lens, CC Page Turn) -2
 • 149) Distort Efektleri (Bezier Warp, Bulge, CC Bend It, CC Flo Motion, CC Griddler, CC Lens, CC Page Turn) -3
 • 150) Distort Efektleri (Bezier Warp, Bulge, CC Bend It, CC Flo Motion, CC Griddler, CC Lens, CC Page Turn) -4
 • 151) Distort Efektleri (Bezier Warp, Bulge, CC Bend It, CC Flo Motion, CC Griddler, CC Lens, CC Page Turn) -5
 • 152) Distort Efektleri (CC Power Pin, CC Tiler, Mesh Warp, Liquify) -1
 • 153) Distort Efektleri (CC Power Pin, CC Tiler, Mesh Warp, Liquify) -2
 • 154) Distort Efektleri (CC Power Pin, CC Tiler, Mesh Warp, Liquify) -3
 • 155) Distort Efektleri (CC Power Pin, CC Tiler, Mesh Warp, Liquify) -4
 • 156) Distort Efektleri, Generate Efektleri (CC Light Sweep, Cell Pattern, Checkerboard, Fill, Fractal, Grid, Lens Flare) -1
 • 157) Distort Efektleri, Generate Efektleri (CC Light Sweep, Cell Pattern, Checkerboard, Fill, Fractal, Grid, Lens Flare) -2
 • 158) Distort Efektleri, Generate Efektleri (CC Light Sweep, Cell Pattern, Checkerboard, Fill, Fractal, Grid, Lens Flare) -3
 • 159) Distort Efektleri, Generate Efektleri (CC Light Sweep, Cell Pattern, Checkerboard, Fill, Fractal, Grid, Lens Flare) -4
 • 160) Distort Efektleri, Generate Efektleri (CC Light Sweep, Cell Pattern, Checkerboard, Fill, Fractal, Grid, Lens Flare) -5
 • 161) Add Expression (Özel Script Yazmak) Saat Uygulaması -1
 • 162) Add Expression (Özel Script Yazmak) Saat Uygulaması -2
 • 163) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -1
 • 164) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -2
 • 165) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -3
 • 166) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -4
 • 167) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -5
 • 168) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -6
 • 169) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -7
 • 170) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -8
 • 171) Add Expression (Özel Script Yazmak) Traktör Uygulaması -9
 • 172) Reklam Uygulaması -1
 • 173) Reklam Uygulaması -2
 • 174) Reklam Uygulaması -3
 • 175) Reklam Uygulaması -4
 • 176) Reklam Uygulaması -5
 • 177) Reklam Uygulaması -6
 • 178) Reklam Uygulaması -7
 • 179) Reklam Uygulaması -8
 • 180) Reklam Uygulaması -9
 • 181) Reklam Uygulaması -10
 • 182) Reklam Uygulaması -11
 • 183) Reklam Uygulaması -12
 • 184) Reklam Uygulaması -13
 • 185) Reklam Uygulaması -14
 • 186) Reklam Uygulaması -15
 • 187) Reklam Uygulaması -16
 • 188) Reklam Uygulaması -17
 • 189) Reklam Uygulaması -18
 • 190) Reklam Uygulaması -19
 • 191) Reklam Uygulaması -20
 • 192) Reklam Uygulaması -21
 • 193) Reklam Uygulaması -22
 • 194) STV Logo Animasyonu -1
 • 195) STV Logo Animasyonu -2
 • 196) STV Logo Animasyonu -3
 • 197) STV Logo Animasyonu -4
 • 198) STV Logo Animasyonu -5
 • 199) STV Logo Animasyonu -6
 • 200) STV Logo Animasyonu -7
 • 201) STV Logo Animasyonu -8
 • 202) STV Logo Animasyonu -9
 • 203) STV Logo Animasyonu -10
 • 204) Oda Uygulaması 3D Layer Transform -1
 • 205) 3D Layer Transform (After 3 Boyutlu Çalışmak) -1
 • 206) 3D Layer Transform (After 3 Boyutlu Çalışmak) -2
 • 207) Oda Uygulaması 3D Layer Transform -2
 • 208) Oda Uygulaması 3D Layer Transform + Camera -1
 • 209) Oda Uygulaması 3D Layer Transform + Camera -2
 • 210) Oda Uygulaması 3D Layer Transform + Camera -3
 • 211) 3D Ortam Camera Işık -1
 • 212) 3D Ortam Camera Işık -2
 • 213) 3D Ortam Camera Işık -3
 • 214) 3D Ortam Camera Işık -4
 • 215) 3D Ortam Camera Işık -5
 • 216) 3D Ortam Camera Işık -6
 • 217) 3D Ortam Camera Işık -7
 • 218) 3D Ortam Camera Işık -8
 • 219) 3D Ortam Camera Işık -9
 • 220) 3d Light, Camera, Shadow Uygulaması -1
 • 221) 3d Light, Camera, Shadow Uygulaması -2
 • 222) 3d Light, Camera, Shadow Uygulaması -3
 • 223) 3d Light, Camera, Shadow Uygulaması -4
 • 224) Popart Uygulama - Motion Sketch 1
 • 225) Popart Uygulama - Motion Sketch -2
 • 226) Popart Uygulama - Motion Sketch -3
 • 227) Popart Uygulama - Motion Sketch -4
 • 228) Popart Uygulama - Motion Sketch -5
 • 229) Popart Uygulama - Motion Sketch -6
 • 230) Popart Uygulama - Motion Sketch -7
 • 231) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -1
 • 232) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -2
 • 233) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -3
 • 234) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -4
 • 235) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -5
 • 236) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -6
 • 237) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -7
 • 238) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -8
 • 239) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -9
 • 240) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -10
 • 241) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -11
 • 242) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -12
 • 243) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -13
 • 244) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -14
 • 245) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -15
 • 246) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -16
 • 247) Jenerik Reklam TRT Uygulaması -17
 • 248) Pupped Pin Tools, Charecter -1
 • 249) Pupped Pin Tools, Charecter -2
 • 250) Pupped Pin Tools, Charecter -3
 • 251) Pupped Pin Tools, Charecter -4
 • 252) Pupped Pin Tools, Charecter -5
 • 253) 3D Ortamında Logo Animasyonu -1
 • 254) 3D Ortamında Logo Animasyonu -2
 • 255) 3D Ortamında Logo Animasyonu -3
 • 256) 3D Ortamında Logo Animasyonu -4
 • 257) 3D Ortamında Logo Animasyonu -5
 • 258) 3D Ortamında Logo Animasyonu -6
 • 259) 3D Ortamında Logo Animasyonu -7
 • 260) Shape Layer -1
 • 261) Shape Layer -2
 • 262) Shape Layer -3
 • 263) 3D Stduio Max Programında Camera Import Etmek -1
 • 264) 3D Stduio Max Programında Camera Import Etmek -2
 • 265) 3D Stduio Max Programında Camera Import Etmek -3
 • 266) Track Motion -1
 • 267) Track Motion -2
 • 268) Track Motion -3
 • 269) Track Motion -4
 • 270) Track Motion -5
 • 271) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -1
 • 272) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -2
 • 273) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -3
 • 274) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -4
 • 275) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -5
 • 276) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -6
 • 277) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -7
 • 278) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -8
 • 279) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -9
 • 280) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -10
 • 281) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -11
 • 282) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -12
 • 283) Tanıtım Reklamı Havuz Özel Ders -13
 • 284) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -1
 • 285) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -2
 • 286) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -3
 • 287) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -4
 • 288) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -5
 • 289) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -6
 • 290) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -7
 • 291) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -8
 • 292) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -9
 • 293) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -10
 • 294) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -11
 • 295) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -12
 • 296) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -13
 • 297) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -14
 • 298) 2 Boyutlu bina resminden 3 Boyutlu Sokak Yapmak -15
 • 299) Vantilatör Ürün Reklamı -1
 • 300) Vantilatör Ürün Reklamı -2
 • 301) Vantilatör Ürün Reklamı -3
 • 302) Vantilatör Ürün Reklamı -4
 • 303) Vantilatör Ürün Reklamı -5
 • 304) Vantilatör Ürün Reklamı -6
 • 305) Vantilatör Ürün Reklamı -7
 • 306) Vantilatör Ürün Reklamı -8
 • 307) Kitap Uygulama Seti Tizer -1
 • 308) Kitap Uygulama Seti Tizer -2
 • 309) Kitap Uygulama Seti Tizer -3
 • 310) Kitap Uygulama Seti Tizer -4
 • 311) Kitap Uygulama Seti Tizer -5
 • 312) Kitap Uygulama Seti Tizer -6
 • 313) Kitap Uygulama Seti Tizer -7
 • 314) Kitap Uygulama Seti Tizer -8
 • 315) CS5 Yeni Özellik Roto Brush -1
 • 316) CS5 Yeni Özellik Roto Brush -1
 • 317) CS5 Yeni Özellik Roto Brush -2
 • 318) CS5 Yeni Özellik Roto Brush -3
 • 319) Roto Brush Uygulama -1
 • 320) Roto Brush Uygulama -2
 • 321) Roto Brush Uygulama -3
 • 322) Roto Brush Uygulama -4
 • 323) Kaliteli Video Çıktısı Almak -1
 • 324) Kaliteli Video Çıktısı Almak -2
 • 325) Motion Tracing Uygulama -1
 • 326) Motion Tracing Uygulama -2
 • 327) Motion Tracing Uygulama -3
 • 328) Motion Tracing Uygulama -4
 • 329) Motion Tracing Uygulama -5
 • 330) Green Box, Blue Box, Color Keylight -1
 • 331) Green Box, Blue Box, Color Keylight -2
 • 332) Green Box, Blue Box, Color Keylight -3
 • 333) Yangın, Yanma Efekti -1
 • 334) Yangın, Yanma Efekti -2
 • 335) Patlama Efekti Pencere Cam Uygulaması -1
 • 336) Patlama Efekti Pencere Cam Uygulaması -2
 • 337) Patlama Efekti Pencere Cam Uygulaması -3
 • 338) Patlama Efekti Pencere Cam Uygulaması -4
 • 339) Patlama Efekti Pencere Cam Uygulaması -5
 • 340) Patlama Efekti Shatter Simulasyonu -1
 • 341) Patlama Efekti Shatter Simulasyonu -2
 • 342) Patlama Efekti Shatter Simulasyonu -3
 • 343) Patlama Efekti Shatter Simulasyonu -4
Eğitmen HakkındaSeti hazırlayan eğitmen hakkında bilgi
Yusuf ÖZKOYUNCU

 

1980 yılında İskenderun’da doğdu. 3D ve VFX alanlarına ilgi göstermeye başladı.

1993 - 1999 yılları arasında Dolphin Production şirketinde Editing Compositing - 3D Animation bölümlerinde yer aldı.

Stajını, üniversite yıllarında özel olarak Kanal D, BRT TV ve Kanal 7 TV’de tamamladı.

1998 - 2000 yıllarında sayısal grafikten 3D eğitimini İstanbul’da tamamladı. Çeşitli broadcast eğitim seminerlerine katıldı.

2000 - 2004 yılları arasında birçok ulusal tv kanalına görsel tasarım, reklam, teaser, müzik klip, tv jenerikleri, id,  fragmanlar ve çeşitli 2D - 3D animasyonlar tasarladı. Reklam ve tanıtım filmlerinde görsel efekt uygulaması farklılıkları göstererek şirketlerin görsel video kalitesini arttırdı.

2005 - 2014 yıllarında devam etmekte olduğu Dolphin Ajans, Media Club, Reklam Media, Sihir Production, Media Empire, Altus Media, TGRT, TRT1, Kanal D yayın grubunda Prodüksiyon Yönetmeni, 3D Animation & CG Artist VFX Compositor olarak görev yaptı.

Video görsel efekt eğitimine önem vermiş; kariyer basamaklarında bilgi paylaşımı yaparak gittiği ve katıldığı tüm toplantılarda devamlı projeler üretmiştir.

Özel kurumlarda, dersliklerde ve üniversitelerde 3DS Max,  After Effects, Photoshop, Premiere eğitimi vermiştir. 

Burada yer alamayan daha birçok çalışması mevcuttur.

 

KampanyalarSeçtiğiniz set ile ilgili Kampanyalar
%15
KAMPANYA
2 SET %15İNDİRİM
After Effects 2022
After Effects Uygulama
368313 TL
%15
KAMPANYA
2 SET %15İNDİRİM
Premiere 2022
After Effects 2022
358304 TL
%15
KAMPANYA
2 SET %15İNDİRİM
Premiere 2022
Premiere Sosyal Medya
358304 TL
%20
KAMPANYA
3 SET %20İNDİRİM
Premiere 2022
Premiere Sosyal Medya
After Effects 2022
537430 TL
%20
KAMPANYA
3 SET %20İNDİRİM
After Effects 2022
After Effects Uygulama
Premiere 2022
547438 TL
ilginizi Çekebilecek Diğer Setler