CSS3 ve Bootstrap
CSS3 ve Bootstrap
119 TL
79TL
HIZLI SATIN AL
SEPETE EKLE
Set Hakkında

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET

* CSS ve CSS3 Konu Anlatımı
* Mobil : Bootstrap
* Mobil Site ve Web Site Uygulamaları 
setlerinden oluşan 3 lü pakette 
komut anlatımlı ve bol uygulamalı toplam 22 saatlik türkçe settir.

CSS3 ve Bootstrap

SIFIRDAN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETEN SET

* CSS ve CSS3 Konu Anlatımı
* Mobil : Bootstrap
* Mobil Site ve Web Site Uygulamaları 
setlerinden oluşan 3 lü pakette 
komut anlatımlı ve bol uygulamalı toplam 22 saatlik türkçe settir.

Günümüzde Mobil Uyumlu Web Sitesi Yapım İhtiyacı Her Geçen Gün Artmakta. Son olarak Google 21 Nisan 2015 Tarihinden Sonra Mobil Uyumluluğu Olmayan Web Sayfalarını AŞAĞI, Mobil Uyumu Olan Web Sayfalarını YUKARI çıkaracağını Açıkladı. Bu Nedenle Arama Motorları Sıralamasında Aslan Payına Sahip Google, Mobil Gerekliliği Kritik Bir Boyuta Taşıdı.

Kısacası Sitenizin Daha Üst Dizinlerde Kullanıcılarınıza Görünmesi için web sayfanızın Mobil Desteği Olmak Zorundadır. Eğitim Setimizde ; Bootstrap Framework ile Mobil Uyumlu CSS,CSS3 Web Siteleri Yapmasını Öğreneceksiniz. 

Eğitim Setimiz:

* CSS Bilgisi Olmayanlara,
* CSS,CSS3 bilgilerini Geliştirmek İsteyenlere ,
* Tasarım Bilgisi Olup; Tasarımı Web Sayfasına Aktarmak İsteyenlere,
* Mevcut web sitesini Bootstrap ile mobil uyumlu hale getirmek isteyenlere hitap etmektedir. Set içerisinde sadece CSS kodlama anlatılmamaktadır. PSD to CSS dediğimiz Photoshop dosyasından içerik alıp Web sayfanıza nasıl ekleyeceğinizde anlatılmaktadır.

Tanıtım VideolarıYaptığımız Çalışmaların Videoları
YorumlarSet İle İlgili Yapılan Yorumlar
 • 32)emre eryılmaz11.07.2017/ Öğrenci / Ankara

  Son derece verimli içeriğe sahip set için sonsuz teşekkürler.anlatımlardan öğrendiklerim doğrultusunda bir uygulama yaptım ancak mobil uyumu lokalde çalışırken ,host'a yükleyince çalışmıyor

 • 31)Çağrı YILDIZ10.10.2016/ / ANKARA

  Merhaba mailime ilettiğiniz bilgiler ile düzeltmeleri uyguladım sorun çözüldü.İlginize sonsuz minnettarım bu saatte bile destek alabilmek mutluluk verici.Sonsuz teşekkürler.

 • 30)Çağrı YILDIZ10.10.2016/ / ANKARA

  Merhaba, Son derece verimli içeriğe sahip set için sonsuz teşekkürler.anlatımlardan öğrendiklerim doğrultusunda bir uygulama yaptım ancak mobil uyumu lokalde çalışırken ,host'a yükleyince çalışmıyor sorun neden olabilir teşekkürler.

 • 29)Muhammet Can KARA24.08.2015/ Öğrenci / İstanbul

  Gerçekten Çok Güzel Bir Setti Keşke Biraz daha fazla örnek site tasarımı gösterseydi yinede sette emeği geçen herkese teşekkür ederim bu arada seti bitiren arkadaşlar bol örnek yapsın css alışmak biraz zaman istiyor :)

 • 28)Muttalip ATASAYAR6.08.2015/ Öğrenci / Erzurum

  Herkese merhaba. eğitim setini yaklaşık bir hafta aldım. eğitim seti için gerçekten çok büyük bir emek var. eğitimi anlatan hoca alanında uzman olduğunu setin her saniyesinde belli ediyor. böyle bir türk eğitim sisteminin var olması beni gururlandırıyor. aldığınız her kuruş sonuna kadar helal olsun. allah a emanet olun.

 • 27)erkan görgülüoğlu24.07.2015/ esnaf / sivas

  sitenizde bulunan videolarda bulunan videosifreleme.com sitesindeki görünümü nasıl yapabiliyoruz css3 eğitim setinde yapabilirmiyiz resmin ekrana tam yayılması al ve üst menününde ekrana tam yayılması bunu nasıl yapabilirim ve bu çalışmanın adı nedir.

 • 26)Seref AKMAN9.07.2015/ / İstanbul

  Öncelikle emeği geçen herkeze teşekkürler benim gibi tasarımcısına kızıpta tasarım yapmaya karar veren belki yüzlerce kişi vardır eğitim setleri mükemmel özellikle volkan hoanın anlatımları harika bir önerim veya talebim diyelim html 5 php ve css ile birlikte üçünü aynı set içersinde yeni bir setyapmanızı rica ediyorum yani bır form kişisel kurumsal ve alışveriş titesi tarında sıfırdan baslayan lar icin neyin nerde kullanılacağını uygulamalı olarak görürse daha yayarlı olacağını düşünüyorum saygılarımla.

 • 25)Furkan Uzun16.06.2015/ Bilişim / Samsun

  Merhaba Arkadaşlar, Profesyonel ve Kendini son trend teknolojiyle donatmak isteyen web tasarım meraklısı arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Bu fiyata bu kalitede eğitim almak gerçekten çok mutluluk verici. Setin Eğitmenine Buradan Teşekkür Ediyorum.

 • 24)Hakan BURUCU4.05.2015/ Fizik öğretmeni / Kumluca antalya

  Css eğitim setinizi satın aldım. tek solukta 30. derse kadar geldim. gerçekten güzel hem seri bir şekilde dersler işlenmiş ancak 35. ders hover buton dersi çalışmıyor. bununla ilgili bilgilendirme yapılırsa sevinirim

 • 23)Resul KORKMAZ4.04.2015/ Programcı / Tokat

  Css3 eğitim setini yeni aldım. izlemeye devam ediyorum. gerçekten anlatım harika almuş. jquery eğitim setinin de hazırlanması süper olur. inşallah en kısa zamanda jquery eğitimini de çekersiniz.

 • 22)ilker tekin6.04.2015/ Frontend Developer / istanbul

  Css3 Seti Beklediğim setti.Çıkmış sevindim en kısa zamanda sipariş vericem.Html5 Phpseti gibi mutlaka kalitelidir.Nede olsa Sanalögretim farkı.Şimdiden emeği olan herkese hocamıza,Sanalögretime Teşekkür ederim.Saygılarımla

 • 21)cuma lee3.04.2015/ web tasarım / adana

  html 5 css3 php after effects asp.net eğitim setlerini aldım setlerin hepside çok güzel emeği geçenlere teşekür ediyorum Allah razı olsun java script eğitim setinide bekliyoru böyle bir imkan varsa

 • 20)Gökhan Ünal2.04.2015/ Bilgi İşlem / Ankara

  Setin içeriği harika. Uzun zamandır beklenen bir setti. İnşallah kısa zamanda jQuery setini de çıkarıp seriyi tamamlarsınız emeği geçen herkese teşekkürler.

 • 19)Serkan1.04.2015/ Serbest / İzmir

  Nihayet!!! Sanırım İlk Siparişi ben veriyorum... 01 nisan 2015

 • 18)cuma lee30.03.2015/ yazılım+donanım+grafiker / adana

  gözlerim yollarda css de kaldı hergün en az iki defa sayfaya giriyorum setin ilerleme durumuna bakmak için ....

 • 17)Cengizhan Halaç28.03.2015/ Sistem Uzmanı / Mersin

  Öncelikli olarak Setlerinizi çok beğendim hocalarımız tane tane anlatmışlar konuları css3 çıkınca hemen siparişini vereceğim sizden tek ricam bu eğitim setlerini mobil olarak da izleme imkanı sağlamanız bir apk yazılamazmı eğitim setlerini android ve ios tabanlı telefon ve tabletlerimizde de izlemek için setin fiyatının uygun olacağını düşünüyorum gerçi hocalarımızın emeği belki daha fazla eder ama bizleride düşünen bir firma var teşekkürler sanalöğretim.

 • 16)Mustafa24.03.2015/ Yazılım Uzmanı / Adana

  Tanıtım videoları gerçekten güzel gidiyor, ayakkabı dünyası psd to css olarak yapılmış hocamız öyle diyor. Video sonunda profesyonel bir psd tasarımı aktarabilirse hocamız harika olur.

 • 15)cuma lee6.03.2015/ web tasarım / adana

  sabırsızlanmaya başladım bir an önce çıksaydı şu set

 • 14)Mustafa20.02.2015/ Yazılım Uzmanı / Adana

  Şunu da belirtmek istiyorum derslerin sonunda tam bir web sayfası bootstrap kullanarak yapılırsa harika olur. Özellikle PSD to CSS olursa daha iyi olur. Güzel bir PSD tasarımın bootstrap ile css e dökülmesi harika olur. Bildiklerimizi proje üzerinde görmemiz gerek. Tekrardan rica ediyorum PSD to CSS(Bootstrap ile) olursa harika olur gerçekten.

 • 13)ufuk ayverdi15.02.2015/ /

  Daha evvelden aspnet eğitim setini aldım ccs3 eğitim setini sabırsızlıkla bekliyoruz yalnız ilerleme düzeyiniz çok ağır bir çok arkadaşın piyasada dolaşan ve aslinda cok da yeterli olmayan bir video setini satın alıyorlar bu setin hazırlanma sureci iz çok ağır ilerliyor biz iyi bir öğretim setini sizlerde ciddi bir pazarı her geçen gün kaybediyorsunuz

 • 12)baran boztaş9.02.2015/ öğrenci /

  set ne zaman satışa sunulacak acaba?

 • 11)ugur temir5.02.2015/ öğrenci / bursa

  jquery dersini sabırsızllıkla bekliyoruz. volkan hocam onuda ele alırsa cok memnun oluruz :)

 • 10)Ozan Özyaşar4.02.2015/ / Diyarbakır

  Öncelikle Ben Gerçekten Sanal Öğretim Çok Beğeniyorum Sürekli Takip Ediyorum Burdan Hocalarımza Çok Teşşekür Ediyorum Böyle Faydalı Güzel Setleri Uygun Fiyata Bize Sunmalarından Dolayı Css3 Hakkındaki Düşüncelerim Hocam işalla css3 eğitiminde içerik kadar görsellikte güzel olur birde SANAL ÖGRETİM Hocalarıma Sesleniyorum Hocam JQERY Veya Boostrap Tarzında Eğitim Seti Çıkarmanızı Artık Günümüzde Ne kadar Sayfalar Dinamik Olsada Sadece Dinamik Olması Yetmiyor

 • 9)Mustafa26.01.2015/ Yazılım Uzmanı / Adana

  İlerleyişi yüzdelik olarak göremiyoruz, set çekimleri nde son durum nedir?

 • 8)Çağatay Emre ÜNAL21.01.2015/ Girişimci / Zonguldak

  Daha önce HTML5 ve PHP eğitim setlerini almıştım ve maalesef içeriğinde CSS olmaması büyük eksiklikti, neyseki bu setle umuyorum bunu giderebileceğiz.Set hazır yapım aşamasındayken içerisinde slider tasarlama diye bir bölüm olmasını veya eklenmesini rica ediyorum bu konunun son derece önemli olduğu kanısındayım anasayfa'nın daha şık ve ilgi çekici görünmesi açısından.Çalışmalarınız için kutlarım, iyi çalışmalar.

 • 7)cuma öğüt20.01.2015/ / adana

  eğitim seti bu ayın sonuna kadar çıkarmı acaba adobe photoshopla ikisini bir almak istiyorum

 • 6)Murat ÇELİK17.01.2015/ Avukat / Hatay

  Volkan Alakent hocanın anlatımları harika.Mümkünse Volkan hocadan Javascript ve Jquery/Ajax üzerine de bir set istiyoruz.CSS3'ü de alacağım.Sizleri tebrik ediyorum.Teşekkürler.

 • 5)Mustafa12.01.2015/ Yazılım Uzmanı / Adana

  Eğitim seti tam olarak ne zaman çıkacak, belli bir tarih var mı? Bekliyoruz merakla :)

 • 4)Esra Candaş8.01.2015/ Öğrenci / İzmir

  Merhaba öncelikle tüm eğitim setlerinizde tartışmasız çok iyi anlatımlar var. php eğitim setinizi ve daha sonrada html5 eğitim setinizide aldım. volkan hocamızın anlatımları çok ama çok iyiydi. bu setde volkan hocanın anlatımı diye bakmtım ama örnek videoları inceleyince sesin farklı olduğunu gördüm. keşke volkan hocanın eğitim seti olsaydı.

 • 3)Erdinç BAŞAK4.01.2015/ Makina Mühendisi / Bursa

  Bu eğitim setinin de diğerleri gibi kaliteli olacağı şüphesizdir. Erken sipariş butonu açıldığında siparişi vereceğim çünkü internette çok gereksiz bilgiler var css ile ilgili ve bize zaman kaybettiriyor. Düzenli bir kütüphanemizin olması bize fayda sağlayacaktır. iyi çalışmalar ...

 • 2)Mustafa29.12.2014/ Yazılım Uzmanı / Adana

  Öncelikle keslinlikle Bootstrap framework u güzel şekilde anlatılıp video sonunda tüm ders müfredatında bulunan konularla dahil edilerek bir proje yapılırsa çok iyi olur. Projesiz olan eğitim setlerinde her şey havada kalıyor.

 • 1)cuma öğüt28.12.2014/ grafiker / adana

  böyle bir set hazırladığınız için teşekürler html 5 php setlerini aldım çıkınca ilk işim sipariş vermek olacak javascript derslerinide bekliyorum kolay gelsin

Yorum Yapmak İçin TıklayınızDoğrulama Kodunu Hatalı Girdiniz.
Yorum Kaydedildi. Teşekkür ederiz.
Egitim İçeriğiSet içerisinde anlatılan konuların listesi
 • 1) Öğeyi İncele ( Internet Explorer )
 • 2) Öğeyi İncele ( Firefox )
 • 3) Öğeyi İncele ( Google Chrome )
 • 4) Css nedir ? Başlıca Faydaları Nelerdir ?
 • 5) Görünüm Arayüzünü ( Pencerelerini ) Özelleştirmek
 • 6) Yeni Site Oluşturmak
 • 7) Yeni HTML5 Dosyası Oluşturup Kaydetmek
 • 8) Browser Yönetimi ( Yeni Browser Tanımlama , Birincil Browser Seçme )
 • 9) CSS Kodlama Yazım Kuralları
 • 10) Css İçerisinde Açıklama Metni Girmek ve Komutları Etkisiz Hale Getirmek
 • 11) Satıriçi Css kullanımı ( Style Komutu )
 • 12) Sayfaiçi Css kullanımı
 • 13) Css Dosyası İle CSS kullanımı, CSS Dosyası Oluşturmak ve Html Sayfasına Bağlamak
 • 14) CSS Dosyası kullanımının Sayfaiçi ve Satıriçi Css Kullanımına Göre Avantajları
 • 15) Etiket Seçicilerin Kullanımı ( h1 , b , div , span)
 • 16) ID Seçicilerin Kullanımı ( #Baslik , #logo)
 • 17) Class Seçicilerin Kullanımı ( .ilkClasim , .Logo)
 • 18) Evrensel Seçicilerin Kullanımı
 • 19) Çocuk Seçiciler ( ul > li , div > span)
 • 20) Torun Seçicilerin Kullanımı ( ul li , div span)
 • 21) Bitişik Seçiciler ( h1+p , span + em )
 • 22) Nitelik Seçicilerin Kullanımı ( a[title] , img [alt] )
 • 23) first-letter
 • 24) first-line
 • 25) after
 • 26) before
 • 27) first-child
 • 28) last-child
 • 29) nth-last-child
 • 30) nth-child(odd)
 • 31) nth-child(even)
 • 32) nth-child
 • 33) nth-child(2n)
 • 34) link , visited , hover , active
 • 35) hover ( Buton Örnek Uygulama )
 • 36) focus
 • 37) not
 • 38) Selection
 • 39) Seçiciler Toplu Örnek ( Etiket,ID,Class)
 • 40) background-color
 • 41) background-image
 • 42) background-repeat
 • 43) background-position
 • 44) background-attachment
 • 45) background-size
 • 46) background
 • 47) padding ( top,left,bottom,right) ve Tek satırda Kullanımı
 • 48) margin ( top,left,bottom,right) ve Tek satırda Kullanımı
 • 49) border-style
 • 50) border-color
 • 51) border-top-left-right-bottom-color
 • 52) border-top-left-right-bottom-style
 • 53) border tek satirda kullanim
 • 54) font-color
 • 55) font-family
 • 56) line-height
 • 57) text-align
 • 58) font-size
 • 59) font-weight
 • 60) font-style
 • 61) text-decoration
 • 62) font
 • 63) text-indent
 • 64) text-transform
 • 65) word-spacing
 • 66) letter-spacing
 • 67) Kutu Yapıları ( width,height )
 • 68) Kutu Yapıları ( min-width,max-width )
 • 69) Kutu Yapıları ( min-height,max-height )
 • 70) Display ( Block,inline,none)
 • 71) float
 • 72) float ( Resim İşlemleri)
 • 73) clear : left,right,both
 • 74) position relative fixed absolute -1
 • 75) position relative fixed absolute -2
 • 76) visibility hidden
 • 77) Mouse İkon Değiştirmek (cursor)
 • 78) z-index
 • 79) opacity
 • 80) CSS3 prefix ( Mobil ve Desktop Tarayıcı Desteği )
 • 81) text-shadow
 • 82) box-shadow
 • 83) border-radius
 • 84) linear-gradient
 • 85) linear-gradient ( Açı vermek )
 • 86) linear-gradient (Başlangıç Ve Bitiş Değeri Vermek)
 • 87) linear-gradient ( Çoklu Renk Tanımlamak )
 • 88) Transitions ( width,height ( tekil özellik vererek anlatım ) )
 • 89) Transitions (Çoklu Değer Vermek )
 • 90) Transition-delay ( Bekleme Süresi )
 • 91) Transition-duration ( Çalışma Süresi )
 • 92) Transition-property ( Özellik Seçiçi )
 • 93) Transform-rotate
 • 94) Transform-rotate ( hover )
 • 95) Transform-rotate ( Multi Özellikli )
 • 96) rotateY ( Yatay Çevirme )
 • 97) rotateX ( Dikey Çevirme )
 • 98) scaleX ( Yatay Ölçeklendirme )
 • 99) scaleY( Dikey Ölçeklendirme )
 • 100) scale ( Yatay ve Dikey Ölçeklendirme )
 • 101) skewX ( Yatay Eksende Eğme )
 • 102) skewY ( Dikey Eksende Eğme )
 • 103) skew ( Yatay ve Dikey Eksende Eğme )
 • 104) tek satirda skew scale rotate toplu kullanım
 • 105) CSS3 Animation 1 ( Trafik Işıkları)
 • 106) CSS3 Animation 2 ( Animasyona birden fazla deger vermek )
 • 107) CSS3 Animation 3 ( from to : Yüzde Yerine Kullanılan Diğer Şekli )
 • 108) CSS3 Animation 4 ( animation delay : Animasyonu Bekletmek )
 • 109) CSS3 Animation 5 ( infinite : surekli animasyon )
 • 110) CSS3 animation 6 ( hover : Animasyonu Mouse ile Üzerine Gelince Çalıştırmak )
 • 111) CSS3 Animation 7 ( alternate : Animasyonun Tersine Akışını Sağlamak
 • 112) CSS3 Animation 8 ( animation-iteration-count )
 • 113) CSS3 Animation 9 ( multi browser destegi - prefix )
 • 114) Bootstrap Nedir
 • 115) Bootstrap Örnekleri ile Tanitim
 • 116) Bootstrap İndirip Websayfasına Tanımlamak
 • 117) Bootstrap Döküman tipi ve Mobil Yakınlaşma Engelleme
 • 118) Bootstrap CSS Dosyası Oluşturup, Bootstrap class Yapısına Müdahale Etmek
 • 119) Bootstrap Container ve Container-fluid Kullanımı
 • 120) Bootstrap Grid system Sütun Mantigi -1
 • 121) Bootstrap Grid system Sütun Mantigi -2
 • 122) Bootstrap Media Queries
 • 123) Bootstrap Mobil ve Desktop Görünüm Sütun Yapısı ( Hepsi Bir Arada 4 Varyasyon)
 • 124) Bootstrap Grid-Offset
 • 125) Bootstrap Nesting columns ( İç İçe Sütün Oluşturmak )
 • 126) Bootstrap Responsive Column Resets ( Sütun Alt Satıra Kaydırma )
 • 127) Bootstrap Column Ordering ( Sütun Sıralama, Öncelik Ayarlama )
 • 128) Bootstrap Typography ( Yazı İşlemleri )
 • 129) Bootstrap Tables Tablo Kullanımı -1
 • 130) Bootstrap Tables Tablo Kullanımı -2
 • 131) Bootstrap Form Group ( Form Grup Özellikleri )
 • 132) Bootstrap Form inline harizontal ve diger Form Çeşitleri -1
 • 133) Bootstrap Form inline harizontal ve diger Form Çeşitleri -2
 • 134) Bootstrap Buttons ( Butonlar )
 • 135) Bootstrap Image shapes ( Resimler Şekilleri)
 • 136) Bootstrap Helper classes ( Yardımcı Classlar )
 • 137) Bootstrap Responsive Utilities ( Responsive Hizmet Classları )
 • 138) Bootstrap Glyphicons ( ikon fontlar )
 • 139) Bootstrap Dropdowns ( Açılır Menü )
 • 140) Bootstrap Button groups ( Buton grup )
 • 141) Bootstrap Button dropdowns ( Açılır Butonlar )
 • 142) Bootstrap Input Groups
 • 143) Bootstrap Navs ( Basit Menüler )
 • 144) Bootstrap Navbars Gelişmiş Menüler -1
 • 145) Bootstrap Navbars Gelişmiş Menüler -2
 • 146) Bootstrap Breadcrumbs ( Navigasyon )
 • 147) Bootstrap Pagination ( Sayfalama Görünümü )
 • 148) Bootstrap Pager
 • 149) Bootstrap Labels
 • 150) Bootstrap Badges
 • 151) Bootstrap Jumbotron
 • 152) Bootstrap Page header
 • 153) Bootstrap Thumbnails
 • 154) Bootstrap Alerts
 • 155) Bootstrap Progress bar ( Yükleniyor Çubuğu )
 • 156) Bootstrap nested-media ( İç içe Yazılar - Yorum > Cevap Gibi)
 • 157) Bootstrap list-group ( Liste Grupları )
 • 158) Bootstrap Panels ( Paneller )
 • 159) Bootstrap Responsive embed ( Sayfa İçerisine Dışarıdan Video Çağırmak (youtube) )
 • 160) Bootstrap wells
 • 161) Bootstrap Modal -1
 • 162) Bootstrap Modal -2
 • 163) Bootstrap Dropdown ( javascript İle Kullanımı )
 • 164) Bootstrap Scroll-spy
 • 165) Bootstrap Tabs
 • 166) Bootstrap Tooltip
 • 167) Bootstrap Popover
 • 168) Bootstrap Alert ( javascript İle Kullanımı )
 • 169) Bootstrap Butons, Checkbox, Radio-buton
 • 170) Bootstrap Collapse - Accordion
 • 171) Bootstrap Carousel slider -1
 • 172) Bootstrap Carousel slider -2
 • 173) Bootstrap Affix
 • 174) Bootstrap Ek Örnekler ve interneti olmayanlar icin alternatif kaynaklar
 • 175) Bootstrap Web Sitesi Uygulaması -1 ( Mevcut Bootstrap Tasarımı İle )
 • 176) Html5 Layout
 • 177) Bootstrap ın İndirilmesi ve Taslak Dosyasının Oluşturulması
 • 178) navbar (üst Menü Hazırlanışı) - Margin Düzeltme kodu
 • 179) index.html : crousel (Slider) Eklenmesi ve Slide Resimlerinin Dahil Edilmesi
 • 180) index.html : Modal (pencere) Bölümünün Hazırlanması
 • 181) index.html : jambutron un Sayfaya Eklenmesi
 • 182) index.hmtl : thumbnail ürünlerin yerleştirilmesi
 • 183) index.html : alt bölümün hazırlanması (footer) ve Sayfanın HTML5 Taglarına Uyumlu Hale Getirilmesi
 • 184) index.html , taslak.html : üst menü linklerinin verilmesi ve taslak dosyasına eklenmesi
 • 185) hakkimizda.html : Hakkımızda Sayfasının Hazırlanması
 • 186) urunler html Ürünler Sayfasının Hazırlanması -1
 • 187) urunler html Ürünler Sayfasının Hazırlanması -2
 • 188) urunler html Ürünler Sayfasının Hazırlanması -3
 • 189) iletisim.html : İletişim Sayfasının Hazırlanması
 • 190) Web Sayfası Uygulaması Tanıtım
 • 191) Bootstrap download ve psd dosyasını Web Sayfası İçin Parçalamak -1
 • 192) Bootstrap download ve psd dosyasını Web Sayfası İçin Parçalamak -2
 • 193) Header : Logo üst Kuşak ve Sağ Taraftaki Menünün CSS Kodlaması
 • 194) Header : Logo Arka Planın Kuşağının CSS Kodlaması ve Logonun Sayfaya Yerleştirilmesi
 • 195) Header : Üst Menü Responsive Ayarları
 • 196) Header Üst Kategori Menüsü ve Responsive Ayarları navbar -1
 • 197) Header Üst Kategori Menüsü ve Responsive Ayarları navbar -2
 • 198) Bootstrap Carousel Slider Web Sayfasına Eklenmesi Slider Resim Taslağının Psd den Parçalanarak Alınması -1
 • 199) Bootstrap Carousel Slider Web Sayfasına Eklenmesi Slider Resim Taslağının Psd den Parçalanarak Alınması -2
 • 200) Section Grid system yapısı Urun Listesi -1
 • 201) Section Grid system yapısı Urun Listesi -2
 • 202) Section : css kodlama ve yerleşim ayarları ( Urun Listesi )
 • 203) Aside Alışveriş Kartım bölümü Sağ Blok -1
 • 204) Aside Alışveriş Kartım bölümü Sağ Blok -2
 • 205) Aside Alışveriş Kartım bölümü Sağ Blok -3
 • 206) Aside : Ürünleri Karşılaştır bölümü ( Sağ Blok )
 • 207) Aside Topluluk Anketi Bölümü Sağ Blok -1
 • 208) Aside Popüler Etiketler Sağ Blok -1
 • 209) Aside Sosyal Medya iconları Sağ Blok -1
 • 210) Aside Sosyal Medya iconları Sağ Blok -2
 • 211) Aside Sosyal Medya iconları Sağ Blok -3
 • 212) Aside : Footer alt bölüm ( FİNAL )
 • 213) videosifrele : Web Sitesi tanıtımı
 • 214) videosifrele : Web Sayfası İçin psd Dosyasının Parçalanması -1
 • 215) videosifrele : Web Sayfası İçin psd Dosyasının Parçalanması -2
 • 216) videosifrele : Bootstrap İndirilmesi index.html Dosyasının Oluşturulup Bootstrap Testinin Yapılması
 • 217) videosifrele : Üst Menünün css Kodlaması Navbar -1
 • 218) videosifrele : Üst Menünün css Kodlaması Navbar -2
 • 219) videosifrele : Üst Menünün css Kodlaması Navbar -3
 • 220) videosifrele : Üst Menünün css Kodlaması Navbar -4
 • 221) videosifrele : Slider Web Sayfasına Eklenmesi
 • 222) videosifrele : Slider Altındaki Bilgilendirme Bölümüm css kodlaması
 • 223) videosifrele : Bilgilendirme sütunlarının css kodlaması -1
 • 224) videosifrele : Bilgilendirme sütunlarının css kodlaması -2
 • 225) videosifrele : Bilgilendirme sütunlarının css kodlaması -3
 • 226) videosifrele : Web sayfasının alt bölümü footer bölümünü css kodlaması -1
 • 227) videosifrele : Web sayfasının alt bölümü footer bölümünü css kodlaması -2
 • 228) videosifrele : Web sayfasının alt bölümü footer bölümünü css kodlaması -3
 • 229) videosifrele : Web sayfasının alt bölümü footer bölümünü css kodlaması -4
 • 230) videosifrele : Web sayfasının alt bölümü footer bölümünü css kodlaması -5
 • 231) videosifrele : İletisim sayfası css kodlaması google map ve iletişim bilgileri -1
 • 232) videosifrele : İletisim sayfası css kodlaması google map ve iletişim bilgileri -2
 • 233) videosifrele : İletisim sayfası iletisim formu ve son ayarlar final -1
 • 234) videosifrele : İletisim sayfası iletisim formu ve son ayarlar final -2
 • 235) videosifrele : İletisim sayfası iletisim formu ve son ayarlar final -3
 • 236) SanalOgretim Mobil : Sanalogretim Mobil Site Tanıtımı
 • 237) SanalOgretim : Mobil psd Dosyasının Parçalanması -1
 • 238) SanalOgretim : Mobil psd Dosyasının Parçalanması -2
 • 239) SanalOgretim : Mobil psd Dosyasının Parçalanması -3
 • 240) SanalOgretim Mobil : Bootstrap Taslağının Oluşturulması
 • 241) SanalOgretim : Mobil Üst Menünün Css Kodlamasının Yapılması -1
 • 242) SanalOgretim : Mobil Üst Menünün Css Kodlamasının Yapılması -2
 • 243) SanalOgretim Mobil : Üst Arama Bölümünün Css Kodlamasının Yapılması
 • 244) SanalOgretim Mobil : Yeni Öğretim Setleri Bölümünün Css Kodlanması -1
 • 245) SanalOgretim Mobil: Yeni Öğretim Setleri Bölümünün Css Kodlanması -2
 • 246) SanalOgretim : Mobil Egitim Setleri Bölümünün Css Kodlaması -1
 • 247) SanalOgretim : Mobil Egitim Setleri Bölümünün Css Kodlaması -2
 • 248) SanalOgretim Mobil : Sayfa Alt Bölümünün Css Kodlaması -1
 • 249) SanalOgretim Mobil : Sayfa Alt Bölümünün Css Kodlaması -2
 • 250) SanalOgretim Mobil : sol kayan menu web sayfasına entegresi
 • 251) SanalOgretim : Mobil sol kayan menu css kodlaması -1
 • 252) SanalOgretim : Mobil sol kayan menu css kodlaması -2
 • 253) SanalOgretim : Mobil sol kayan menu css kodlaması -3
 • 254) SanalOgretim Mobil : sol kayan menu jquery kodlarının yazılması (Final)
 • 255) Ogretogren Mobil : Uygulama Tanıtım
 • 256) Ogretogren : Mobil psd dosyasının parçalanması -1
 • 257) Ogretogren : Mobil psd dosyasının parçalanması -2
 • 258) Ogretogren : Mobil psd dosyasının parçalanması -3
 • 259) Ogretogren Mobil : Üst Bölüm ve Alt Bölümün oluşturulması
 • 260) Ogretogren : Mobil slider ve ürün listesinin oluşturulması -1
 • 261) Ogretogren : Mobil slider ve ürün listesinin oluşturulması -2
 • 262) Ogretogren : Mobil slider ve ürün listesinin oluşturulması -3
 • 263) Ogretogren : Mobil slider ve ürün listesinin oluşturulması -4
 • 264) Ogretogren : Mobil alt kategoriler bölümünün hazırlanması -1
 • 265) Ogretogren : Mobil alt kategoriler bölümünün hazırlanması -2
 • 266) Ogretogren Mobil : sol menu renk ayarları (Final)
Eğitmen HakkındaSeti hazırlayan eğitmen hakkında bilgi

Hüseyin ÖZKAN

Yazılım Sektöründe;
* Sanalogretim.com Web Sayfası
* OgretOgren.com Web Sayfası
* VideoSifrele.com Web Sayfası
* Sanal Öğretim Firması Otomasyon Sistemi
* Hastahane (İntranet Dökümantasyon Takip Sistemi)
* Belediye Web Sayfası
* Kaymakamlık Web sayfası
* Birçok Özel veya Kamu Web Sayfası Yapımını Tamamladı.


ilginizi Çekebilecek Diğer Setler