Öğretim Setleri

Catia Video Eğitim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Catia V5 R21

Sıfırdan başlayanlar içindir. Catia Programının karşısına ilk defa oturuyormuşsunuz şeklinde başlıyor. Adım adım ilerleyerek Catia programını tüm detayları ile birlikte öğretmektedir.

 

Catia V5 R21 Sac Metal Kalıp

Amacınız Sac Metal Kalıpçılığını öğrenmek ise, bu set tam size göredir. İşi ustasından öğrenmiş olacaksınız. Yani hocamız yıllarca Catia kullanarak Sac Metal Kalıpçılığı yapmaktadır. Zaten yıllardır yapmış olduğu işi, tecrübesi ile birlikte setimiz içerisinde anlattı.

Ancak, bu seti kullanabilmeniz için Catia programını kullanabiliyor olmanız gerekir. Eğer Catia bilmiyor iseniz öncelikle “Catia V5 R21” setimiz ile Catia programını öğrenmeniz gerekir.

 

Catia V5 R20

Sıfırdan başlayanlar içindir. “Catia V5 R21” setinden farkı sadece bir alt sürüm olan R20 de hazırlanmış olmasıdır. “Catia V5 R21” veya “Catia V5 R20” setlerimizden birisini almanız programı öğrenmeniz için yeteli olacaktır.

 

Online İzleyebilmeBilgisayardan, Cep Telefonundan, Tabletten, Smart TV den dersleri online izleyebililirsiniz.
Kargo Ücretini Biz Ödüyoruz, Aynı Gün Kargoya VeriyoruzSiparişi aynı gün içersinde kargoya veriyoruz. (Kargo ücretsizdir)
Seti İndirebilme İmkanıİstediğiniz zaman öğretim setini web sitemizdeki üyelik panelinden download edip, dersleri izleyebilirsiniz
USB Diskte İzleyebilmeFlash Bellek veya USB HDD ye kurabilirsiniz. Tekrar lisanslamaya gerek yok, her PC de izleyebilirsiniz

www.sanalogretim.com sitesi, "Meysa Bilişim Yazılım Eğitim Matbaa Donanım Pazarlama Dağıtım Hizm. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." iştirakidir.