Öğretim Setleri
ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray) Seti;
Dış cephe konusunda profesyonelleşmek isteyenler içindir. Cam Cephe Giydirme, Prekast, Mantolama ve Villa Projesi öğretilmektedir.


Mimari Cephe Giydirme Eğitim Seti

Giydirme cephe işlerinde, mimarlık ofislerinde, inşaat sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen kişilerin başvuru kaynağı olacak bir settir. Setimizde proje sıfırdan alınıp, son aşamaya kadar anlatılmaktadır.

Bu set ile birlikte; Proje çizimi, Görselleştirme, Maliyet Hesabı, Teklif Metni, Malzeme Tanıtımı, Montaj, İmalat Projesi, Hakediş işlemlerini tüm aşamaları ile öğrenmiş olacaksınız. Gördüğünüz çalışmada tüm aşamaları sırayla öğretilmektedir.

"Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)" Seti ile "Mimari Cephe Giydirme Eğitim" Seti birbirlerini tamamlayan setlerdir. ikiside Dış Cepheyi öğretiyor.

"Mimari Cephe Giydirme Eğitim" Setinde Proje çizimi, Görselleştirme, Maliyet Hesabı, Teklif Metni, Malzeme Tanıtımı, Montaj, İmalat Projesi, Hakediş işlemlerin komple öğretiyor.

"Dış Cephe Tasarım (3DS Max & V-Ray)" Setinde de bol örnek ile Cam Cephe Giydirme, Prekast, Mantolama ve Villa Projesi uygulaması yapılmaktadır.

 

3DS Max 2023, 2018 ve 2015 Setleri;

Sıfırdan itibaren öğretmektedir. Setimizi bitirdikten sonra istediğiniz sahneyi modelleyebiliyor olacaksınız. Setler arasındaki tek fark farklı versiyonlarda hazırlanmış olmasıdır. Setlerden herhangi birisini almanız yeterli olacaktır. Rahatlıkla öğreniyor olacaksınız.


Corona Render Eğitim Seti

Modellemiş olduğunuz 3DS Max sahnesine kamplama (Texture), Materyal(Material), Işık, Kamera ekleyerek fotoğraf gibi görüntü elde etmesini öğreneceksiniz. 

Online İzleyebilmeBilgisayardan, Cep Telefonundan, Tabletten, Smart TV den dersleri online izleyebililirsiniz.
Kargo Ücretini Biz Ödüyoruz, Aynı Gün Kargoya VeriyoruzSiparişi aynı gün içersinde kargoya veriyoruz. (Kargo ücretsizdir)
Seti İndirebilme İmkanıİstediğiniz zaman öğretim setini web sitemizdeki üyelik panelinden download edip, dersleri izleyebilirsiniz
USB Diskte İzleyebilmeFlash Bellek veya USB HDD ye kurabilirsiniz. Tekrar lisanslamaya gerek yok, her PC de izleyebilirsiniz

www.sanalogretim.com sitesi, "Meysa Bilişim Yazılım Eğitim Matbaa Donanım Pazarlama Dağıtım Hizm. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." iştirakidir.