Öğretim Setleri

Autodesk Maya Video Eğitim Setleri

ÖĞRETİM SETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Maya setlerimiz birbirini tamamlayan setlerimizdir.
Autodesk Maya 2017 Modelleme Seti; Programa yeni başlayanlar içindir.
Set Curve(eğrilerle modelleme) konusuyla başlayıp organik modellemeye ilerliyor. Konu sıralamasında oldukça titizlik gösterilip, anlatımlar örneklerle pekiştirilmiştir. Çalışmalar ve projeler titizlikle seçilip kullanabileceğiniz özelliklere odaklanılmıştır. 4 DVD ve 28 Saatlik setimizde modelleme ile ilgili tüm komutları ve araçları öğreneceksiniz. Komut ve araçlar ile satranç takımı, kaykay, böcek, tespih, TV kumandası ve minibüs modellerken iyice pekiştirmiş olacaksınız.

Maya 2017 Arnold Render, Işıklandırma, Kaplama Seti; Maya 2017 Modelleme setini bitirenler içindir.
Modellemiş olmuş olduğumuz nesne ve sahnelerin material ve kaplamalalarını atmamız gerekir. Işık ve render ayarlarını yapıp, foto gerçekçi görüntü elde etmemizi sağlar. 3 DVD içersinde 23 saat anlatım mevcuttur.

Maya 2014 Karakter Animasyon
Maya ileri seviye setimizdir. Maya'nın gerçek gücünü gösteren setimizdir. Karakter Animasyon ile karakter modellemesini, ona kemik giydirmesini, kas giydirmesini, hareket etmesini vb. tüm hareketleri gösterip animasyon yapmayı tamamen öğrenmiş oluyorsunuz.

Çalışmalarınızın her aşamasında, soru sorup destek alabileceksiniz.

Online İzleyebilmeBilgisayardan, Cep Telefonundan, Tabletten, Smart TV den dersleri online izleyebililirsiniz.
Kargo Ücretini Biz Ödüyoruz, Aynı Gün Kargoya VeriyoruzSiparişi aynı gün içersinde kargoya veriyoruz. (Kargo ücretsizdir)
Seti İndirebilme İmkanıİstediğiniz zaman öğretim setini web sitemizdeki üyelik panelinden download edip, dersleri izleyebilirsiniz
USB Diskte İzleyebilmeFlash Bellek veya USB HDD ye kurabilirsiniz. Tekrar lisanslamaya gerek yok, her PC de izleyebilirsiniz

www.sanalogretim.com sitesi, "Meysa Bilişim Yazılım Eğitim Matbaa Donanım Pazarlama Dağıtım Hizm. Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." iştirakidir.